Rodina mi zničí vzťah, neprijali môjho priateľa

bielavlcica
11. okt 2019

Ako som davnejsie pisala mojho partnera neprijali. Nechcu ho vidiet, nesmie k nam prist neznasaju ho. Konecne sme sa dopracovali k terminu svadby ale nakoniec to dopadlo tak ze svadbu sme zrusili pretoze sme oddeleni, nie sme spolu. Nefungujeme ako davaj ludia co budu spolocne zit. Jemu vadi,ze rodina ho neprijala nasi o nom nechcu pocut. Sestra mi dnes volala ze mam k nej prist lebo podla nich sa pofakujem a valam si sunky ( hladam pracu) a chcela po mne aby ma doviezol k nej ze ak ma lubi. On ale nechce nie preto ze by ma nelubil, ale preto, ze su to pre neho cudzi ludia ktory ho neprijali.Ked som jej to povedala ze nemoze povedala, ze je zbabelec. Bojim sa, ze o neho pridem. Hladame riesenia ako byg spolu ale vsetko je proti nam. Nemozem ani nic robit lebo vsak mama je v nemocnici a ja ju len stresujem.
Najhorsie je, ze moja rodina nechape ako ho lubim a zalezi mi na nom a znamena pre mna vsetko ale moja rodina robi vsetko preto aby nas dostala od seba vsetci mi hovoria,ze to neni chlap pre mna ale tazko sa to vysvetluje ludom ktory nerozumeju vztahu medzi nami. Vela sme preskakali zmenil sa kvoli mne lebo vedel, ze by o mna prisiel. Vela sme sa naucili a chceme byt spolu dokonca. Patrime k sebe a chcem sa zobudzat vedla neho.
Co mam robit ked nastala takato situacia :(

abbey1
11. okt 2019

@0silvia0 Uf. Chúďa. Sila, že sa nenašli.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 to ma mrzi, dufala som, ze predsa len ...

0silvia0
11. okt 2019

@jana_eyre_2 dones mne, zasijem, ja som majsterka v platani gati, co som sa ja gati pozasivala😊

0silvia0
11. okt 2019

@abbey1
@dskjhfdlkdjhl
mozno sa este stale vozia vo vlaku, co uz...

abbey1
11. okt 2019

Aha, ako sme sa tu našli. Jedna nám bude strikovat, druhá plátať a ja pošlem niečo pod zub.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 takze sa stale nenasiel ani ten vlak? Nemam slov🙉

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl totalna neschopnost cokolvek riesit, na to sa uz ani neda nic napisat...

jana_eyre_2
11. okt 2019

@0silvia0 😂😂 ja sa to snazim naucit 😅 mozno kym sa zacnu deti hanbit za moje vytvory sa to naucim robit precizne..
@dskjhfdlkdjhl tiez som to ukladala do takej krabice, ale uz je celkom plna 😂 tak prisiel ten cas..

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 toto je neskutocne, proste neuveritelne🙈

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@jana_eyre_2 a nemas druhu krabicu?😀

abbey1
11. okt 2019

@0silvia0 Možno áno, v našej železničnej spoločnosti všetko možné. V pondelok pôjdem vlakom, obzriem to.

jana_eyre_2
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl 😂 mozno to tak dopadne ked to vzdam 😂

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@jana_eyre_2 ja fakt taketo upravy neznasam, radsej usijem nove a mam dojem, ze aj rychlejsie😉

0silvia0
11. okt 2019

@jana_eyre_2 moj syn si dizajnuje vlastne gate a ja mu jeho napady realizujem. Vacsinou to vyzera tak, ze na obyc. gate ponasivam nasivky. Kedysi si gate maloval s farbami alebo nabijal cvoky alebo zicherky. A ked sa s jednymi gatami narobim a 2 hodiny tam nasivam nasivky, on tie gate nosi do zodratia a vacsinou ich v rozkroku prederie a ti potom riesim a platam dokedy je to nositelne😶

0silvia0
11. okt 2019

@abbey1 no namatkovo mozes kuknut ci nezbadas, ale moje obe deti chodia denne vlakom a veru nic...

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 ja teda najcastejsie gate zuzujem, lebo obe deti su uzke v pase, ale v tomto som uz taka dobra, ze je to sup, sup. Starsia dcera si bud maluje alebo vysiva rifle/riflove bundy, ale tam ja uz neasistujem.

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl jaj, moj syn ma obe ruky grimblave, ten by to nedal😱

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
abbey1
11. okt 2019

@retatka Ako si vie v ip písať skupinka ľudí, môžem poprosiť info? Ďakujem.

deti95060810
11. okt 2019

máš 32 a čakáš na požehnanie od rodičov? však odíďte spolu do zahraničia a máte od všetkých pokoj...
ešte ma zarazila jedna vec - kvôli mne sa zmenil....ha,ha tak tomu never... to sa zmenil len na čas...po určitej dobe bude tam kde aj predtým...NIKTO SA NIKDY NEZMENÍ

katarinka89
11. okt 2019

@bielavlcica Éee celé zle, počúvaj rodicov- ( iba v tomto prípade) určite ti nechcú zle, nezmenil sa iba sa pretvaruje ,mám pocit, že ho ľúbiš viac ako on teba. Alebo si ten typ žien, ktoré si veci trochu prifarbia, vidia inak ako sú. Ešte by som sa do svadby s ním nehrnula, počkaj

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bielavlcica
autor
11. okt 2019

@katarinka89 som s nim skoro 4 roky viem aky je.
Dalsia vec na pokeci nezhanal ine baby iba si s nimi pisal to je rozdiel navyse mi tie spravy dal precitat a uz tam nechodi.
Co sa tyka mojich rodicov nemaju pravo ho riesit sudit nepoznajj ho osobne. Ked ho budu chcet spoznat potom nech ho sudia.
Dalsia vec dieta spolu nemame a ani nebudeme mat. Vzhladom k zavaznosti mojej diagnozy sme sa rozhodli dieta nemat a ani si ho dovolit nemozeme.
Ja chcem len jedine aby ho moja rodina akceptovala neziadam aby ho k sebe volali na obedy ale nestarali sa do nas a nechali nas spolu a aby som sa KONECNE mohla vydat za muza ktoreho som chcela.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@bielavlcica si dospela, nemusis si pytat povolenie na to, s kym sa mas stretavat, je tolen na Tebe. A to iste plati aj pre sobas. Nemozes nutit rodicov, aby ho prijali, ale ani oni Teba, aby si s nim nebola.

katarinka89
11. okt 2019

Tak sa výdaj, rodičov donútiť k ničomu nemôžeš, a skús si pozrieť spätne tu tému, kde si o ňom písala a úplne nieco iné z tej témy bolo cítiť a teraz tiež cítim z tejto ale opak- ako ho obranujes.
@bielavlcica

katarinka89
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Máme rovnaké komenty - 😂😂😂😂

bielavlcica
autor
11. okt 2019

@katarinka89 problem je v tom ze on svadbu zrusil preto ze nie sme spolu a nepaci sa mu ze chodim stale k nasim ale skrz tu diagnozu musim

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@retatka mas pravdu, ale tak tragicky a vazne by som to nebrala, toto je len MK😉

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz