Rolety deň a noc

ariela25
15. mar 2018

Dobrý deň, chcela by som info alebo skúsenosti s roletami deň a noc, konkrétne ma zaujíma či nepresvitajú chceme dať na predné okná rodinný dom od ulice, napríklad večer pri zapnutí svetla či nevidno dnu máme tam spálňu a detskú izbu, prípadne skúsenosti s údržbou. Ďakujem.

ewell13
15. mar 2018

Ahoj aj ja som sa bála ale nič nevidno ono ked ich stiahnes tak mas na celej ploche okna tu tmavu cast takze nic nevidno...a vyzeraju super

mirola
15. mar 2018

My ich mame a nepresvitaju v takom zmysle ze by bolo vidno do domu co tam mate, teda ak su dobre zatiahnute.. ak sa pytas na svetlo z poulicnych lamp, na svitanie, alebo od aut tak presvitaju uplne. Resp. Netienia skoro vobec... my prato mame este v izbah blackoutove zavesy take tie ako v hoteloch.. su sice drahsie ale tie ti zatienia tak, ze cez den mas v izbe tmu.

dominika6
15. mar 2018

@ariela25 chod do skupiny pekné bývanie tam sa to rieši často

dagmara17
15. mar 2018

Nepresvitajú 🙂

jankabenk
15. mar 2018

nepresvitajú, ani si to bez roliet uz neviem predstavit 🙂

livia341
15. mar 2018

https://www.almik.sk my mame skoro na celom dome roletky, ktoré robia tmu a nevidno ani svetlo že svietime ak chcete priložim foto a su velmi praktické ze mozte posúvať roletku plisse zospodku hore alebo zvrchu dole

livia341
15. mar 2018

My mame latkove roletky ktore su uchytene na bokoch gumickami a na spodku je lista aj na vrchu s tym,že sa daju od istit a umyjete okna cele ziaden pas neumyti vam neostane ako na klasicky žalúzií.

popoluska35
15. mar 2018

Dobrá voľba len nie na tenienie
Musíte dať závesy

matkaleskova
15. mar 2018

My máme doma také obyčajné za pár eur z jysku a sú v pohode 🙂

tenerifka
15. mar 2018

Mne vo firme, kde robia taketo vnutorne rolety na mieru vysvetlili, ze uplnu tmu urobia len vonkajsie pevne rolety. Ani vonkajsie zaluzie neurobia 100% tmu, vzdy presvita svetlo cez tie dierky. Tie deñ a noc su fajn do obyvky, lebo sa nevidi zvonku dovnutra, ale do spalni je to nafigu, v lete vychadza slnko skor a to by sa clovek poriadne nevyspal,kedze prepustaju svetlo, teda aspoñ ja potrebujem uplnu tmu, ale su ludia, ktorym to nevadi

labajka
15. mar 2018

ahoj, naozaj sú v pohode

ariela25
autor
15. mar 2018

Ďakujem za všetky odpovede,možno by bolo naozaj dobré kombinovať s nepriesvitným závesom,aby sa lepšie spalo 😄 Máte to takto niektorá poriešené?

mirola
15. mar 2018

@ariela25 my to tak mame..

damoska
22. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

nespravia sice 100% tmu, ale miestnost dostatočne zatienia.V zime posobia proti uniku tepla.

klara_118
16. okt 2019

Dobrý deň, chcem si práve rolety deň a noc zaobstarať, ale nechcem k nim závesy. Nemôžete mi poradiť, čo iné sa dá ešte použiť? Mám konkrétne rolety odtiaľto v tmavo modrej farbe: https://www.kvalitnetienenie.sk/produkty/roleto...

Závesy nechcem, pretože sa mi nikdy nepáčili, tak hľadám nejakú alternatívu. Ďakujem.

monca3151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz