Šaty na ples

jadodka
13. jan 2014

Kočky, ideme na ples...kamošky mi tvrdia,že si tam možem obliecť aj nohavice....ja mam velmi pekné elegantné šaty, ale sú po kolena,mohla by som ísť aj v nich? Nieje to žiadny ples že waaaw, je to obyč mestský ples v Nemšovej...ďakujem za rady

namornicka
13. jan 2014

Jedna vec je, že tam budú určite ženy aj v nohaviciach a krátkych šatách a druhá vec je dodržať plesovú etiketu. Podľa nej by mali byť na ples dlhé šaty, môžu byť na ramienka (a nemusia) kabelka iba taká miniatúrna. Páni by mali mať čierny oblek.

katrinka8
13. jan 2014

@jadodka - ahoj, ja osobne by som na ples v nohaviciach asi nesla, na taku prilezitost sa to nehodi. Co sa siat tyka, tak mali by zrejme byt dlhe, ale tak asi aj zavisi od okolnosti - pokus sa zistit, ako tam zeny chodia oblecene, ak bude vela zien aj v kratkych, tak v pohode, inak nie - aby nebolo faux pas. Ale ja osobne by som sla v dlhych satach 🙂

zivika
13. jan 2014

@jadodka nohavice urcite nie, ale ani saty po kolena by nemali byt...dlzka minimalne po clenky, idealne az po zem..

melesmeles
13. jan 2014

podla mna chod v com chces...ved to nie je "ples v opere" a nebude ta kritizovat "modna policia" 😀

lutia
13. jan 2014

@jadodka ked uz sa to nazyva ples tak isto tak ako sa na ples chodi - dlhe saty a ostatne prislusenstvo...ja idem tiez na ples kt usporiadava skola ale idem tak ako sa na ples patri aj ked mi bolo povedane ze az taka vycancana nemusim byt - t.j. ze si davam robit uces, nechty, makeup....(povedal to kamarat)

lutia
13. jan 2014

@jadodka inak si pozri foto z plesu v nemsovej na stranke mesta....

evakva
13. jan 2014

@jadodka My ideme na mestsky ples u nas a ja si davam saty troska nize kolien. Ked vidim, v com tam tie zeny chodia, tak kludne aj kratke saty.

gaby21
13. jan 2014

To je predsa jedno či je ten ples v opere, alebo tam kde lišky davaju dobru noc, ideš tam preto aby, si vystavila na obdiv svoju krasu, to znamena vybrala si šaty ktore ti pristanu, dala spraviť vlasy, make up, potom sa budeš citit ako kralovna 😵
@jadodka

mtsl
13. jan 2014

na ples patrí róba (dlhé šaty pre dámu a čierny oblek pre pána). Je to to isté ako keby chcel niekto vedieť či je vhodné si obliecť do fitka sukňu a lodičky - môžeš, veď je demokracia ale je to vhodné?

jadodka
autor
13. jan 2014

Kocky dakujeeeem, uz som si objednala krasne dlhe, korzetove...😊

labelo
14. jan 2014

určite aj ked je to mestský ples dlhé šaty žiadne po kolená 😉

lludmilla
22. sep 2015

ahojte baby, ak by ste niektorá hľadali šaty na ples, svadbu, tak mrknite do e-shopu www.satylilly.sk , neskutočne krásne modely majú, mala som jedny šaty od nich na svadbe a musím povedať, že zožali úspech u každého. Môžem Vám vrelo doporučiť tento obchod 🙂

sonyap111
20. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz