Sú vhodné tieto šaty na ples?

lenka_2611
25. jan 2024

Ahojte dievčatá. Ideme prvý krát na ples u nás v dedine, téma je black tie optional. Organizujú to vlastne skautsky krúžok, nie je to žiaden nóbl ples. Ale obliecť sa chcem pekne. Dnes mi prišli tieto šaty, sedia perfektne. Páčia sa mi, len neviem či sa hodia na ples. Ako s tými čižmami to vyzerá divne, ale s lodičkami sa mi to celkom páči. Opasok by som ale dala iný so zlatými práčkami asi, tenší/hrubši? (poraďte aký). 🙂 budem rada za každú radu ďakujem 😉

nitka1157
25. jan 2024

@lenka_2611 za mna ano.viem si to predstavit

solange7
25. jan 2024

@lenka_2611 tema black tie optional? To by som nepovedala ze je tema, ale len poznamka na pozvanke - oblek a motylik pre panov a pre damy plesove saty. Cize sa mas obliect slavnostne. Nezalezi na farbe.

morusha
25. jan 2024

@lenka_2611 Vymeniť opasok (alebo ho dať radšej uplne preč) a topánky za lodičky. Nejak pekne upraviť vlasy a výraznejšie náušnice a bude to pekné podľa mňa na taký dedinský ples.

kiwi3
25. jan 2024

saty su pekne, ale pridu mi skor ako office. ale ak hovoris, ze to nie je ziadna nobl akcia, tak asi ok. opasok by som tam nedavala vobec, ak su strihane v pase. to mi tam vobec nesedi.

vanilkovazmrzka
25. jan 2024

Podla mna sa vobec nehodia. Skus to doladit s doplnkami ako si myslis ze by to bolo dobre a odfotit tak

nitka1157
25. jan 2024

@lenka_2611 lodicky, tensi opasok elegantny ,kabelka, uces..dedinsky ples.podla mna je to vhodne.daj si v com sa budes dobre citit a zabavis sa. Nie nobl saty ktore ti budu zavadzat a robit problemy este tam

taga
25. jan 2024

Nie, tieto saty by som si nedala.
Budes tam jedina v jednoduchych office satach, zatial co vsetky ostatne damy budu v plesovych..

tilly
25. jan 2024

Nie sú hrubé? Keď budeš tancovať, spotis sa. Ja by som si ich na ples nedala už len kvôli tomu. Radšej niečo ľahšie, s krátkym rukávom.
pôsobia strašne tak ťažko, ale z fotky ťažko usudzovať.

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@solange7 no práve, čítala som o tom, ženy tmavé šaty , bud čierne alebo tmavomodré. Svetle povolené niesu

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@tilly práveže si úplne ľahučké taký ten priesvitny material so spodničkou

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@taga Jaj 😩 idem hľadať ešte iné teda ďakujem za názor ☺️

miskakyska
25. jan 2024

... ináč mimo témy..pardon..
Tie modelky pózujú tak dogabané a v takých pózach,že dovidenia...😁 Hľadám spoločenské šaty a modelka k nim ponožky a vykotená,rozčapená na gauči.. že človek nevidí,ako sedia šaty na postave🤷

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@miskakyska áno máš pravdu, potom ten kúsok vyzerá fakt zvláštne …
Takto vyzerajú na mne, len tie lodičky nemám obuté
@lenka_2611

lenka_2611
autor
25. jan 2024

Ďakujem žienky za váš čas a rady. Skúsim pohľadať ešte niečo iné, pripadne ísť do požičovne 🙂

miskakyska
25. jan 2024

@lenka_2611 na Tebe vyzerajú celkom dobre..

dominikamacakova
25. jan 2024

Nie...

tykat
25. jan 2024

@lenka_2611 vyzeraju na tebe dost dobre, moooozno kebyze das nejaky kamienkovy trblietavy siroky opasok tak by to slo, dobry smrncovny uces, paradne lodicky. Ale chcelo by to vidiet ako to bude vyzerat .

sono2
25. jan 2024

Tiež nie. Ja ale čiernu nemám rada a ani strih takýchto šiat

bucecka
25. jan 2024

@lenka_2611 ja by som si dlhý rukáv nedávala. Spotíš sa. Radšej bez rukávov a dačo prehodiť cez seba, keby bola zima. Alebo aspoň kratky rukáv.

miskakyska
25. jan 2024

@sono2 ty najradšej nahá🤭vieme

barbora0308
25. jan 2024

@lenka_2611 Podla mna su super, ja by som si ich uplne v pohode obliekla. Ja osobne by som sa nikdy dobre necitila na plese v nejakej robe...proste nie som ten tip. Tymito satami urcite nic nepokazis.

taynee
25. jan 2024

Ak je tam napisane black tie optional, nie je to tema, ale odporucanie na dress code.

Black-tie optional is slightly less formal than black-tie attire, and as a result, it allows for a little more flexibility when it comes to your ensemble. Men are not required to wear tuxes. Women should wear full-length dresses, but if someone is wearing a cocktail dress, it would be acceptable. As far as colors go, any hue is appropriate other than whites, pastels, and neon hues. Embrace luxe-looking fabrics, patterns, and textures that can be jazzed up or down with accessories, but keep patterns a bit more muted in order to adhere to the formal vibes. When in doubt, stick with hues that pair well with the season of the event - Black, navy, and jewel-tone looks would be perfect for this particular time.

moonlight1210
25. jan 2024

Na firemny uvolneny vecierok ano, na ples nie. Ani black tie otional. Tam si mas obliect svoje najlepsie formalne saty. Co zahrna skor saty po zem, aj ked iba lahko noblesne. Asi taka, ako volia dievcata na stuzkovu, ked nechcu byt za kralovnu vecera.

lenicka999
25. jan 2024

Mne sa páčia. Stačí doladiť pekných opaskom alebo bez, dať si lodičky a nejaké pekné veľké naušnice a kabelku a hneď vyzeráš inak.

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@moonlight1210 po zem byt nemusia, stačí aj midi.
Ja zas tie plesove róby nemusím, ale tak ekd už budem musieť v tom vydrzat :/ niečo pohladam, dúfam že nájdem aj niečo pohodlne 🙄

nitka1157
25. jan 2024

Polovica ludi tam skonci pod obraz bozi na dedinskej oslave.bude im jedno ako sa chovaju a totalne na haku kto co bude mat oblecene 😄

lenka_2611
autor
25. jan 2024

@nitka1157 je to ples bez alkoholu :D (akože), lebo ho organizujú detský skauti, aj tak si nalejeme samozrejme do niečoho. :D

mk1111111111
25. jan 2024

Na ples urcite ine, toto tak do prace, na oslavu, na veceru do restauracie. Inak, sedia Ti.
Mas super postavu, najdi nieco ine

nitka1157
25. jan 2024

@lenka_2611 ahaaa tak to som nepocula este o takom plese 🤭

solange7
25. jan 2024

@lenka_2611 pozri, ked je to nejaky dedinsky skautsky ples tak si daj to co ti bude pohodlne. Ked bazirujes na tmavej, tak si aspon daj nejake saty bez rukavov a minimalne pod kolena. Dolad to vyraznymi zlatymi doplnkami, samozrejme s mierou.