Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

sny
16. okt 2013

@sanym ja viem,ale ona napísala meno neakej ženy,že len od nej jej prišiel balík,že odo mňa nič...ako som skopírovala vyššie jej IP,tak napísala,že nemá to číslo...skúsim niečo pošpekulovať...

klincek
16. okt 2013

@sny podací lístok mat musi, ak balik podala..cize ak nema, nepodala. a ak sa nahodou vyhovara, ze listok nema, lebo ho odovdzala na poste pri spatvzati balika, tak sa opakujem, to je blbost..
no snad sa ti podari nieco vybavit. skus si na stranke posty zistit postu prislusnu k jej bydlisku, a zavolat tam, resp.aspon na zak. linku alebo na oddelenie reklamacii, co este mozes robit.

astonka
16. okt 2013

@sny no verim ti,mňa by to tiež štvalo, ved to bol tovar za dost penazi + 10 v baliku,no inak to jej vyjadrovanie - písanie...myslím že nestoji za komentovanie 🤐

sanym
16. okt 2013

@sny Ale to tvrdí ona, skús zistiť tú poštu a zavolať si tam, presný postup ti píšem vyššie, ak by ti odmietli poskytnúť info, pomôžem ti to pozisťovať.

valika_val
16. okt 2013

@sny tak u mna sa jednalo "len" o 8€, ale predavajuca predava dalej...
neviem ti poradit, co by si mala urobit. neviem.
ja som si napisala do fotoblogu, ze upozornujem na neseriuoznu predavajucu vierka8, cele meno a ulica... dala to zmazat adminovi.
napisala som do skupiny Nitra, dala to zmazat. takze nemam ziadnu sancu... rozhodla sa, ze mi peniaze nevrati a hotovo.
takze na nu len v zlom myslim a ako sa hovori: "plesen ti na nohy!" alebo nieco podobne 😀 😀 😀

astonka
16. okt 2013

@valika_val no inak to je teda sila ako ste dopadla...a ADMIN.. no len mu "pogratulovať" ako to tu užasne riešia ...

sny
16. okt 2013

@klincek no podľa toho čo písala som hneď potom vedela,že nič neposlala

sny
16. okt 2013

@astonka 😀 😀 😀 to som si hneď všimla aj ja....škoda rečí,ešte na ňu príde 😵

sny
16. okt 2013

@valika_val no krása,tak ju dám na čiernu listinu a ešte ju niekde poriešim,ak je jej to príjemné...

klincek
16. okt 2013

@sny ja sa takym ludom len cudujem, ze s tym dokazu zit, hanbila by som sa ako pes. aj bala, lebo take veci sa vzdy vratia..

sny
16. okt 2013

@klincek tak ale jej to nevysvetlíš,nemá deti,nevie,čo je to šetriť každú korunu na úbohej MD....ja som sa tej výmene tešila,reku budem mať nové čižmy za 10eur a zato,čo nepotrebujem...a takto nemám nič,fňuk ☹ ☹ ☹

valika_val
16. okt 2013

toto je posta, odkial to pravdepodobne posielal ten jej priatel

SLOVENSKÁ POŠTA a.s.

Kadnárova 2518/53, 83151 Bratislava - Rača
+421 244 884 803

(podla PSC)
@sny

sny
16. okt 2013

@valika_val ďakujem,idem zisťovať 😉

klincek
16. okt 2013

@sny ja ta uplne chapem, vcera som ulovila nove rifle za 12 a mam vianoce🙂
a jej sa to vrati, ked to bude najmenej potrebovat, napr. ked bude na materskej..

sny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sny
16. okt 2013

@sanym nedali mi na pošte žiadnu info,vraj sa obyčajná zásielka nesleduje a keď nemám podacie číslo tak na základe mena oni nič nevedia...a kontakty na svojich zamestnancov už vôbec nie ☹

nikolca
16. okt 2013

@vevuska1990 kuk komentare vyššie 🙂

macamac
16. okt 2013

@sny ja jej osobne tiež neverím
prešpekulované odpovede, raz je poslané, inokedy nie,...potom v piatok, potom si ho dala stiahnuť.....
nie nie moja milá, toto pravdou nezaváňa, ale niečím iným

pre teba poučenie:
NIKDY neposielať hotovosť v balíku a už vôbec nie, ak ide obyčajnou poštou!!!! preboha
a keby aj ako chcela obyčko, pri takej sume tovaru a ešte aj hotovosti 10 eur, by som doplatila tých pár centov práve pre toto- aby som sa vyhla takejto situácii
síce pár centov v ťahu, ale lepšie, ako nervy v ťahu 😒
a risk, že nič neporiešiš

držím palce

sanym
16. okt 2013

@sny ale veď ona ti písala, že to posielala doporučene a potom to stiahla, nie? Ak chceš, napíš mi do IP tvoju celú adresu, jej celú adresu, kedy si posielala balík ty a kedy tvrdila že ho poslala ona. Skúsim sa opýtať manžela keď večer príde či sa to dá zistiť.

sny
16. okt 2013

@macamac No veď práve to,ale ona to nechápe,že to išlo na jej zodpovednosť obyčajne,ona sama si to dala do podmienok akurát včera,trubka 😝 vraj to nemá ona ako preberať na pošte,lebo dlho robí a bla,bla....verím,že po tomto dostane rozum,inak si dám tú námahu a na tom ubytku ju navštívim,lebo toto sa nerobí,je to nefér hra.či šlo obyčajne,či nie,ona svoju časť dohody nedodržala...

sny
16. okt 2013

@sanym napísala,že mi to POŠLE doporučene,potom nič,ja viem ako dlho trvá,kým prídu balíky,preto som jej hneď v stredu písala,že mi nič neprišlo.až vtedy napísala,že nemala čas to poslať,je to celé v tej správe vyššie...ale nedala si skôr námahu napísať,že to nemala čas poslať,že to vyrieši a neviem čo...a až počas víkendu jej trklo,že nemá môj balík?keď bol poslaný v pondelok,som čakala,že v stredu ho tiež mala dostať hociako,ale ona nič,až potom tam píše,že ten jej odoslala,ale že jej môj tiež neprišiel a v pondelok sa dozvedám,že poslal priateľ v piatok...idem IP,ďakujem,si moc zlatá 🙂

macamac
16. okt 2013

@sny 😉

haloooo @vevuska1990

čítaš?
vidíš, že sa riešiš a vidíš, že nie je jednoduché dnes klamať - teda ak sa tu o klamstvo jedná
dnes sa dá zistiť VŠETKO
adresy máte, nie je problém osobného stretka
dá sa zistiť, či si posielala- doporučené zásielky sú v počítačoch na pošte, takže ľahko sa dajú vyhľadať

nooo a ak si nič neposlala - máš problém a dosť blbý 😒

a otázočka: Kde je problém? prečo nenapíšeš PODACIE ČÍSLO BALÍKA???? je to VEĽKÝ PROBLÉM??? 😕

hra na mŕtveho chrobáka sa nevypláca 😉

sny
16. okt 2013

@macamac si zlatá moja,Ďakujem.ja idem teraz na rodičko do škôlky a budem tvrdo čakať,či sa slečinka ozve.zatiaľ vrelá vďaka za podporu 🙂

macamac
16. okt 2013

@sny 😉 v pohode 🙂 nemáš za čo 😉

zunyl
16. okt 2013

@sny takže je to jasné. Žiadny balík neposlala.Jedine že to poslala tiež obyčajne a vznikla málo pravdepodobná možnosť že sa stratili 2 balíky posielané obyčajne. Čo je takmer blbosť. Príliš veľká náhoda. Takže ťa oklamala 🙄 Ja vôbec neviem čo by som ja robila. Určite by som si kúpila woodo bábiku a každý večer do nej pichala nožnice 😝

sny
16. okt 2013

@zunyl 😀 😀 😀 😀

bounties
16. okt 2013

@sny nic, neda sa robit nic. proste ta oklamala a podviedla!! ubohe...potom sa necudujem, ze ludia radsej kupia v kamennom obchode, i ked drahsie. och, je mi smutno z toho ☹ ☹ ☹ ☹

vevuska1990
16. okt 2013

ona klame a vy jej veriťe tak jej verte už to mám na haku mila pani ste strapna a uboha kašlem na vas dovi

vevuska1990
16. okt 2013

a už mi dajte pokoj povedala som že nemám problem nech pride ona tu len ohovara a klame a ja sa s takou ubožiačkou nebudem natahovat nie som prva ktoru oklamala ja hovorím na posledy svedomie mam čiste

vevuska1990
16. okt 2013

sny si trapna trubička si mi na smiech ja sa ti možem na tvoj balik čo si mi ako že poslala vykašlat zožer si ho nepotrebujem ho klamarka