Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

bounties
30. jan 2014
radulka35
30. jan 2014

@sonka_d LEN VAM ODPORUCAM NAUCIT SA CITAT CO JE DANE V INZERATE A NEPYTAT LEN STALE ZLAVU!Je mi len luto ze tu urazate slusnych ludi!Viac sa k tomu vyjadrovat uz nebudem!

soni76
30. jan 2014

@bounties
v kazdom pripade nie je normalne ze niekto ma peniaze aj tovar, ja by som nikdy nasilu nikomu nepredavala svoj tovar ak nema zaujem vratim peniaze a hotovo, najde sa niekto iny aj v obchode sa da tovar v pohode vratit tak preco nie tu

bounties
30. jan 2014

@soni76 presne tak! ja osobne by som nemala problem s vratenim tovaru, alebo s nejakym vyrovnanim, ak by bol problem. ale to si asi nechcela mne adresovat, ja som len napisala link, lebo ta pani ho niekolkokrat napisala zle

bounties
30. jan 2014

@radulka35 a preco ste zle uviedla velkost? ved ta bola uvedena na visacke, stacilo to len dobre napisat. urcite to nebola chyba kupujucej, ale vasa 😒

soni76
30. jan 2014

@bounties
no ja neviem preco tu niektore mamicky robia take caviky ked chce niekto vratit nieco co mu nevyhovuje,seriozny predavajuci s tym nema problem, ak posle tovar nazad v takom istom stave tak predsa nebudem nasilu nieco niekomu tlacit , najde sa niekto iny, aj v obchode sa da tovar vratit alebo vymenit ak nesedi takze je to neseriozne jednanie

katjaa
2. feb 2014

ahojte čo by som mala robit v pripade, že vybrala som si u jednej mamičky kombinezu pre moju maličku - že budem mat na vianoce, som sa tešila, zaplatila som jej hned peniažky a čakala ale pani nič - neposlala mi ju, tak jej potom píšem že už mi je nanič nech mi teda vrati peniaze ked mi nechce poslat tu kombinezu a ona že jasne pošle mi peniaze že nieje problem, ze ich ide okamžite poslat, ale doteraz nič a to sme spolu riešili začiatkom decembra. pisala som jej x krat ale vobec nereaguje :( peniaze mi stale nechce vratit

macamac
2. feb 2014

@katjaa hoď sem je nick 😉

katjaa
2. feb 2014

@macamac neviem či to pomože ale je to majka1122

macamac
2. feb 2014

@katjaa tak ju vyzveme sem a pozveme aj admina 😉
milá @majka1122
vyjadri sa k obchodíku s @katjaa
a tiež poprosím
@admin
@martinjasen

je tu problém 😉

katjaa
2. feb 2014

@macamac dakujem

gubcikova
3. feb 2014

@macamac prosím porad.dostali sme na vianoce nenosené nohavice z lidla,kedže bolo menšie číslo hned som to hodila na predaj.ani som ich neskúšala a teraz pani píše že sú tam bodky ako od sava.čo v takomto prípade

macamac
3. feb 2014

@gubcikova to ste dostali nové, s visačkami?

gubcikova
3. feb 2014

@macamac áno aj s visačkami som ich predala

macamac
3. feb 2014

@gubcikova tak ako tam môžu byť škvrny od sava? 😕
jednak popros fotky
a zas - ak si si istá, že šli bez škvŕn...tak neviem
načo by si čistila nohavice s visačkou? 😕
no, čudné

gubcikova
3. feb 2014

@macamac no ved práve.čo by to robili v obchode?ved ja som ich hned schovala a nikde ich ani nevyberala

macamac
3. feb 2014

@gubcikova tak ale boli tam tie fľaky?
a ako vie, že sú od sava?
tak napíš, že veď sú s visačkou, ty si s nimi nemanipulovala a nevšimla si si ich
ak si si ich teda naozaj nevšimla

gubcikova
3. feb 2014

@macamac vôbec som si nič nevšimla že by tam boli.a tiež neviem ako vie že od sava.ak tam možno boli aj nejaké bodky možno pôjdu oprať.ale ako mám to mu veriť.

macamac
3. feb 2014

@gubcikova tak pýtaj foto
aj keď pri takýchto obchodoch sa nedá dokázať,ak by to tam bolo, kto to spravil 😒

gubcikova
3. feb 2014

@macamac čakám na foto.a to mi písala že či ich mám,že by mala záujem.odpísala som že mám.potom som jej písala či má záujem.čítala.8 dní bolo ticho a potom že teda vezme.fakt ja som žiadne fľaky nevidela nič.ako sme ich dostali tak som ich poslala

macamac
3. feb 2014

@gubcikova tak potom to bude ok 😉

gubcikova
3. feb 2014

@macamac ale čo jej napísať?

macamac
3. feb 2014

@gubcikova no veď to, čo som ti písala
že si ich - škvrny -nevidela a nemala si dôvod akokoľvek s nimi manipulovať, keďže sú nové, s visačkou

stanislavao
4. feb 2014

prosim vas, mile mamicky, preco predavate otvorene umele mlieka? ved otvorene mlieko sa musi spotrebovat do 30 dni.

amisa
5. feb 2014

prosim viete mi poradit,od jednej predavajucej som si vybrala saty, zaplatila jej a prestala sa ozyvat..po tyzdni a to som uz bombardovala aj jednu jej znamu (jedinu) mi odpisala ze najneskor v pondelok ci utorok dojdu (ziadne vyvsetlenie ze preco je ticho).. odpisala som jej uz dva krat znova neodpoveda.. saty nikde..piala somuz IP aj tej jej kamaratke..uz je to vyse dvoch tyzdnov co toto riesim. su to len 4 €ale aj tak.

bartokami
6. feb 2014

ma niekto skusenosti posielanim jedal.stoličky? čo je lacnejšie pošta ,či kurier/ cennik/ neviem sa v tom zoorientovať...a do čoho to zbaliť 🙂 dakujem za odpovede

ssonnykka
6. feb 2014

ahojte, aj ja mám probléme s @helenkahela objednala som si overal, zaplatila som, sľúbila že sa ozve a od 27.1.2013 žiadna odozva - stalo sa mi to prvý krát a som veľmi sklamaná :(

slavinka39
10. feb 2014

Vrátila som ešte pred týždňom @zuzzca svetrík, ktorý vyzeral inak ako na fotke ani v popise nebolo nič uvedené samozrejme na moje náklady a peniažky za svetrík mi dodnes neprišli. Ani žiadna odozva od predávajúcej v akom je to štádiu.

romannasport
10. feb 2014

prosim vas posielali ste uz niekdo nieco do zahranicia? potrebujem poradit dakujem krasne

ishkaa
10. feb 2014

no baby ja som prehrala na celej ciare...podvodnicku som zacala riesit s adminom, uznal ze mam pravdu, vyzval ju na vratenie penazi..ona odpisala ze nic nevrati a hotovo...boli jej pozastavene inzeraty, ale ani to ju evidentne nestve, urcite uz ma novy nick...takze tak som pochodila...elektroniku cez konika uz v zivote nekupujem 😠