Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

lucia20
21. jún 2011

@beruska.zuzanka no to hej. zvlast ked sme rovnako stare. ja som myslela ako teba a emmku. . :D

beruska.zuzanka
21. jún 2011

@lucia20 jááááááj, no Emka tu teraz pobehuje ako zmyslov zbavená, asi od radosti, že aj o nej tu toto... 😀 😀 😀

marikac
21. jún 2011

mna jedna mamicka u ktorej som nakupila ignoruje-ani tovar, ani peniaze, ani odpovede na spravy, IP. Pisala som uz aj adminke, ale veci sa nijako nepohli.....stracam nadej,ze este uvidim tovar alebo peniazky.
a o tom,ze som sa nechala raz uprosit na dobierku a dnes sa mi vratila......na to sa uz nahovorit viac nedam.....
su ludia,ktorym chcete pomoct, lebo pisu hotove romany o tom,ako nemozu vyjst z domu a nakoniec dobierku ani neprevemu.. 😠

lucia20
21. jún 2011
andrejka77
21. jún 2011

@marikac no admini asi spia ja som tiez musela nieco riesit hladala som kupujucu bo som ju vymazala a ani jeden admin sa mi neozval az som si ju musela najst sama ☹

michelleuk
21. jún 2011

caute maminky ake mate skusenosti s neregistrovanymi kupujucimi?uz sa mi par neregistrovanych zaujemcou ozvalo napisalo ze chcu to a to a potom nic ani odpoved nic...reagujete na takych zaujemcou/?

bodka13
21. jún 2011

@michelleuk reagujem 🙂 ....beriem ich úplne normálne 😉 ....zatiaľ som s nimi žiadnu zlú skúsenosť nemala 🙂 ....a to isté čo ti spravila neregistrovaná ti môže urobiť aj registrovaná 😉

benne
21. jún 2011

@michelleuk u mna neregistrovaní nakupujú väčšie množstvo vecí, než registrovaní.. a čo sa týka, napíšu a viac sa neozvú, tak to je narovnako s registrovanými.. toto už neriešim.. nevravím, že nie som sklamaná, ale držím vec maximálne den, potom záujemcu mažem, oprášim sa a idem dalej 😉

beruska.zuzanka
21. jún 2011

@michelleuk no, u mňa je to 50na50 teda s tým aké mám skúsenosti s regnutými a neregistrovanými.... každopádne odpovedám každému 😉

michelleuk
21. jún 2011

@bodka13 no hej ale ked ti napise registrovana tk jej mozes aspon napisat ak nieco ale s nereg neviem ako to je chodi im upozornenie na email?
@benne No idem to asi aj ja tak robyt s tym mazanim zbytocne mi len mozno drzia tovar..
@beruska.zuzanka No ved aj ja odpovedam ale som potom trochu zarazena alebo skamana ked mi toticna osoba ani nenapise ze tu vec nechce 😨

benne
21. jún 2011

@michelleuk jasné, že im to chodí na e-mail.. na ten, čo máš uvedený pri ich mene.. raz alebo 2x som to využila a napísala im okrem koníka aj zo svojho e-mailu, ked som niečo urgovala.. dokonca, ak si nejaký inzerát zmažeš.. tak neregistrovaná ti aj na ten môže ešte odpovedať.. už som tak našla zopár nových správ v sekcii zmazané inzeráty (na takéto správy už totiž koník neupozornuje - a zas, nebolo to nič vážne, len si po týždni spomenuli, že im prišiel balíček 😅)

beruska.zuzanka
21. jún 2011

@michelleuk mne neodpíšu ani registrované, s fotkou a kopou dobrých hodnotení 😉 dokonca som jednej rezervovala tovar 3týždne a neobťažovala sa napísať a ke jej pristálo negatko, potom sa ozvala a otravovala ďalší týždeň 😉
ľudia sú všelijakí a nedelia sa na registrovaných a neregistrovaných, ale na tých slušných a tých menej-slušných 😅 😀 😀

bodka13
21. jún 2011

@michelleuk píšem im tak ako registrovaným...chodí im to na mail 😉 ...a nebuď zarazená 😉 ja im napíšem,že neviem ako sa rozhodla a ak nepríde odpoveď do 24hodín mažem ju 😉

michelleuk
21. jún 2011

@benne Jaj tak no dobre vediet ja uz teraz cakam na 4 reagujuce nereg kym mi odpisu no som zvedava...

michelleuk
21. jún 2011

@beruska.zuzanka no asi tak ale ja by som asi nedavala negativne hodnotenie by som sa bala ze mi jedno da aj nakupujuca naspet 😨

beruska.zuzanka
21. jún 2011

@michelleuk no, on za tým negatko stál troška dlhší príbeh, ale to tu nebudem predsa rozoberať 😉 išlo len o ilustráciu toho, že kadejakí sme ľudia 😉

michelleuk
21. jún 2011

@bodka13 No uz nebudem viac hadam sa nieco pomaly priucim.. 😅

michelleuk
21. jún 2011

@beruska.zuzanka chapem vies ja zvyknem predavat aj na ebay.co.uk ale tam je to troch jednoduchsie ako tu tam mas percenta s celkoveho hodnotenia za negativne honotenia ti to stiahne s percent spolahlivosti.

beruska.zuzanka
21. jún 2011

@michelleuk hej, všade je iný systém 🙂 tak prajem, nech sa obchody hýbu k obojstrannej spokojnosti 😉

bodka13
21. jún 2011

@michelleuk neboj naučíš sa 😉 ..percentá sú na mimiaukciách a mimibazáre,ale tiež to je podľa hodnotení

sisaha
21. jún 2011

@michelleuk reagujem,niektorí sú super, komunikujú obratom. Ale uz som mala aj takú čo si nechala na týžden rezervovať, že príde osobne a ked som sa po týždni pripomenula, tak mi povedala, ze manzel je proti, aby dopredu nieco kupovala.... Ako keby to nemohla dat vediet obratom... Meno uz neviem, lebo som ju od zurivosti okamzite vymazala. To sa predsa nerobí...., no ale co uz...aj takí sú ludia.

michelleuk
21. jún 2011

@beruska.zuzanka Dikes aj ja tebe 😉
@bodka13 No ved trpezlivost ruze prinasa ci ak je to 🙂

michelleuk
21. jún 2011

@sisaha No ja som na taku co by mi obratom odpisala este nestretla 😅

sisaha
21. jún 2011

@michelleuk ja som mala stastie na dve take, ale vacsinou sa ozvu od 3-12 hodin. A ta jedna, to bola vynimka.., najskor ano, ano..podrzte, buduci tyzden si to vezmem osobne, lebo mam cestu.. a potom...nechcem

michelleuk
21. jún 2011

@sisaha inac ja by som sa asi bala toho kebyze mi niekto navrhne to ze si po to pride osobne 😅 nikdy nevies kto je na druhej strane klavesnice.

sisaha
21. jún 2011

@michelleuk no tak ja som sa uz parkrat stretla - samozrejme nie doma, ale vonku a v pohode. Vzdy to boli milí ludia 🙂.

michelleuk
21. jún 2011

@sisaha no ved hlavne je ze sa vimena uskutocnila na verejnosti 😅 ale nie zartujem 😀

bodka13
21. jún 2011

@michelleuk vidíš to ma nenapadlo že by tam mohol byť nejaký "čudák"...ale osobný odber je dobré urobiť niekde na verejnom mieste,kde sa pohybuje množstvo ľudí 😉 ...minule si bola pre veci jedna mamina,a stretli sme sa blízko domu kde bývam ale vonku pri ihrisku a všetko v pohode,na to že sme sa vieli 1x v živote sme aj celkom dobre pokecali 🙂

sisaha
21. jún 2011

@michelleuk ale nie, mas pravdu, nikdy nemozes vediet kto moze prist. Ja navrhujem verejne priestranstva. Zatial som sa nestretla s niekym cudnym. Predtym si vzdy zavolame, takze aj z hlasu a rozhovoru sa da vela zistit..

michelleuk
21. jún 2011

@bodka13 no u mna si tiez bola jedna anglicanka po vanicku pre dieta kupila ju na aukcii odomna za 2 libry cestovala 25km tam a naspet ale bola riadne neprijemna asi to bolo tym ze bola anglicanaka 😅