Som obeťou trestného činu

16. aug 2022

Baby som obeťou trestného činu kde je podaná na polícii výpoveď a pravdepodobne začaté trestné stíhanie keďže osoba je v podmienke keďže dotyčná osoba z bytu utiekla a schováva sa na neznámom mieste tak ako sa to bude riešiť? Neviete niekto náhodou ako to chodí alebo niečo? Ďakujem 🥺🙏

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2022

@martina1985ba to je akoby hľadali ihlu v kope sena 🤷

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renka30
16. aug 2022

ked je niekto na uteku, tak jedine ho asi daju do patrania a hladaju ho

ckocka
16. aug 2022

A čo iné by si navrhovala?

autor
16. aug 2022

@martina1985ba ja som sa pekne pýtala aký je postup či niekto nevie nie že ho máte hľadať alebo niečo bože

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2022

@martina1985ba trošku odveci otázka ale ok no

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2022

@martina1985ba tak prepáč že som sa stým ešte nestretla no 😔

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veltraud
16. aug 2022

@martina1985ba preco tak "utocis"? normalne sa pani pyta, ci niekto nema skusenosti s postupom v takejto veci, nakolko ju clovek nezaziva denne (ako ked ti padne penazenka...) chce najst niekoho, kto uz ma skusenost, vie, pozna, ze by pozdielal...a priklanam sa k nazoru, ze otazka s ratanim bola uplne zbytocna a mimo. predstav si, si vystrasena, hladas informacie, skusenosti, tak sa spytas. mozno tu dostala odpovede, mozno sa tu citi bezpecne pod ruskom anonymity...otazka sa nepyta na nazory (ako to tu pri mnohych forach byva, co je uplne v poriadku)

klip0
16. aug 2022

A aký trestný čin? Je to tvoj manžel/partner ?

viestta
16. aug 2022

@martina1985ba ty si príjemná ako osi a v zadku. Ale hádam sa ti uľavilo. Trosku empatie by nezaškodilo, nikdy nevieš čo raz nebudeš aj ty také riesit

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
16. aug 2022

Keďže sme na Slovensku, tak ti prajem pevné nervy a trpezlivosti. H...sa vyriesi, pôjde to do stratena.

moonlight1210
16. aug 2022

Budu tu osobu hladat. Spisovat o tom dokumentaciu a zakladat ju do spisu daneho pripadu.
Ak ju chytia, tak minimalne ten trest, za ktory je v podmienke, uz si bude musiet odsediet. Lebo porusila podmienku.

Detailne vsak je lepsie sa pytat na pravnickom fore. Tam skor najdes informacie od pravnikov, co sa venuju trestnemu pravu.

Aj ked, pri troche stastia, moze toto uputat pozornost niektorej mamicky, co si presla podobnym pripadom. A ta ti povie, ako to prebiehalo u nej (neznamena, ze to tak prebehne u teba).

Kazdopadne skus hladat skor online pravne poradne a tam sa spytat.

h2
16. aug 2022

@martina1985ba A tebe sa čo stalo, že si taká protivná? Čo si na koníku prvý deň? Tu sa zďaleka neriešia len koliky, prdíky a svokry. Tu sa rieši úplne všetko. A sú tu aj mamičky policajtky a právničky, ktoré budú vedieť poradiť. Napríklad @malinoismum.

autor
16. aug 2022

@h2 ďakujem už som jej napísala