Tenisky Karl Lagerfeld - kvalita

viktoriq0
14. júl 2022

Máte niekto tieto tenisky ? Ako sa v nich chodí ? Sú kvalitné ? Sú dosť drahé, preto sa pýtam či sa oplatí investovať. Ďakujem pekne 👏

liz_lemon
14. júl 2022

ved si ich objednaj na nete, a ked sa ti nebudu pacit, mozes vratit

zuzi56
14. júl 2022

@liz_lemon ja som si obiednala tenisky guess, dlho som na ne kukala, a keď boli v akcii som kupila.
No ale mala som ich asi 3krat, sú to úplne otrasne nepoužiteľné žebraky, nedá sa v nich ani poriadne chodiť, nohy mi to neako vykrivuje, no za tu cenu a všade reklamovanu značku sú fakt horšie ako keby som si v činaku kupila za 20€.

liz_lemon
14. júl 2022

@zuzi56 ja som si tiez objednala viacero drahych tenisiek, a vsetky som vratila, bud vyzerali divne, alebo dobre nesedeli, ostala som pri Nike, to su tenisky, ktore mi sedia perfektne, a stoja o dost menej

viktoriq0
autor
14. júl 2022

@zuzi56 áno presne - poznám to preto som sa pýtala na kvalitu týchto tenisiek

kris_tin257
14. júl 2022

Guess je jedna z najhorších značiek, robím s tou značkou a teda veľa veci sa vracia na reklamáciu sama čo mám niektoré veci sa po párkrát zničilo...
Tieto tenisky Lagerfeld viem iba pánske že sú tvrdšie čiže menej pohodlné ale na reklamácii som ich nemala ani raz, ale za to sa predávajú slabo

zuzi56
14. júl 2022

@liz_lemon presne nike, alebo adidas a nosím aj 5 rokov.

letter
14. júl 2022

@viktoriq0 Objednaj, ak nesadnú pošli naspäť. Ja osobne ich mám veľmi rada lebo sú široké vpredu, malo je takých topánok už. Nieje tam žiadna pamäťová pena, žiadny luxus čo sa týka chodenia. Ale sú pekne, nosím ich rok a vyzerajú pekne stále. Nikde ma netlacia ani otlaky mi nerobia, ako jedny z mála

letter
14. júl 2022

Kupovala som ich vo veľkom výpredaji

cocolinka
5. apr 2024

@viktoriq0 ja mam tenisky od lagerfelda, nie sice tieto ale velkost sedela ale neviem kvoli comu, strasne ma zodrali asi mam nejake divne nohy 😂 ale kvalita je 100 bodova, su kozene, prepracovane, ale poriadne tazke, ale to bude tym, ze su proste kvalitne, kamaratka ma od neho tento typ a ma ich asi tri roky nosi v kuse a nic im nie je

walentina7
5. apr 2024

Také sú teraz moderné 🙂