V poslednej dobe som nesústredená

16. júl 2022

V poslednej dobe som nesustredena az by som povedala apaticka,nic ma nebavi. Depresiu nemam,necitim sa smutne a beznadejne. Ale neviem sa sustredit,zabudam a uz to ovplyvnuje aj moj zivot. Robim chyby v praci,doma zabudam zamknut,zabudnem kam dam kluce,zabudnem sporak vypnut a mnoho dalsich vevi. Jednoducho akoby sa mi hlava odpojila od tela. Bola som u vseobecnej asi nechapala o com hovorim,povedala,ze je rychla doba...ale ja citim,ze sa nieco so mnou deje,to nie je len rychla doba. Zijem pomerne pomaly,ludia ziju aj ovela zrychlenejsie..stalo sa to niekomu? Kam mam ist, na ake vysetrenie sa pytat?

deti95060810
16. júl 2022

ja si myslím že to ide aj s vekom...

jana_eyre_2
16. júl 2022

Psychológovi, moze ísť o vyhorenie... Ja som sa raz odvážila povedať o svojich starostiach všeobecnej doktorke, vôbec žiadna empatia z jej strany, začala sa sťažovať na svoj život a porovnávať sa.. tak zle mi to padlo v blbom období života.. smutné že všeobecný doktor nemá casto v sebe kúsok psychológa ktorý by vedel.odhadnut ako človeku pomôcť aj duševne.. skús psychológa ktorý by ťa počúval..

bloger
16. júl 2022

Možno je to aj tým teplom. Mala by si piť veľa vody.

54tinka54
16. júl 2022

Možno ti chýbajú nejaké minerály, daj si spraviť rozbor krvi na vitamíny a minerály. A dala by som si skontrolovať aj štítnu žľazu - základný odber vie spraviť všeobecný alebo aj gyn, nemusíš ísť hneď za endokrinológom.

viestta
16. júl 2022

@deti95060810 hádam nemá 70 rokov aby to bolo vekom.

viestta
16. júl 2022

Skus lecitín, ginko, B6 vitamín s magnezkom a možno by pomohol aj nejaký relax kde vypnes hlavu

deti95060810
16. júl 2022

@viestta prečo 70 r
by si sa čudovala že už aj po 40tke môžu nastávať takéto problémy... neraz to môže byť príznak inej choroby ktorá je ešte skrytá - ešte sa stále nerozvinula

simsalabim
16. júl 2022

Urcite ziadat dalsie vysetrenia. Moze to byt vek, depresia, stitna zlaza i nador mozgu…

viestta
16. júl 2022

@deti95060810 ale to nie je potom vekom a stareckou demenciou ale chorobou