Váš názor na štrajk lekárov

labaga
11. nov 2011

ostava 19 dní do casu ked lekarom uplynie výp.lehota. dotkne sa to aj detských nemocníc dfnsp ba hlavne, ako to skoncí??
co si myslíte navýšia platy lekárom v nemocniciach?

katja78
23. máj 2013

@sirinka - veď totok 😖
ale táto veta znie nádejne: "Lekári vedia, že ak budú v boji za svoju slobodu vytrvalí, zvíťazia, lebo sú - na rozdiel od všetkých Ficov sveta a priľahlého vesmíru - pre občanov nenahraditeľní."

katja78
23. máj 2013

a tiež: "Jedno z dodatočných rizík, ktoré Fico postupuje je, že odpor lekárov povzbudí k rebélii aj ďalšie skupiny okrádaného obyvateľstva – napríklad masy demotivovaných učiteliek. " ...

sirinka
24. máj 2013

@katja78 ano,lebo jeho riesenie je zastrasujuce, ale pokial sa lekari zastrasit nedaju, stale ostava problem, ktobude v nemocniciach osetrovat. Co sa tyka ucitelov, obavam sa, ze ich tlak je este stale prilis slaby, ale ktovie...

sirinka
24. máj 2013

dnes nie su lozka??? co bude po privatizacii a zatvarani zdrav. personalu do vazenia
http://crepiny.noviny.sk/zdravie/24-05-2013/cak...

terezka1947
24. máj 2013

@sirinka aaale,su lozka-resp.pre tych,kt. nieco daju 😀

sirinka
24. máj 2013

@terezka1947 a aky je tvoj nazor, privatizacia situaciu zlepsi?

terezka1947
24. máj 2013

@sirinka vies,myslim,ze vsetko je o ludoch...a kedze vieme kto teraz na Slovensku privatizuje a ako to vyzera napr. v Tatrach....hm...vazne som skepticka 😒

inngridka
7. jún 2013

@seminkads ty si samy vtip :D keby so nemala sestru studujucu osetrovatelstvo tak si vazne myslim ze vas v tej skole aj nieco okrem pichania do zil ucia 🙂 ale musim skonstatovat ze NIE NEUCIA!! vacsina prijatych sestriciek ma obrovske problemy zdolat aj tu trapnu 200 stranovu anatomiu a o inych veciach je aj skoda hovorit! takze prosim uz len z minimalnej ucty k lekarom sa s nimi neporovnavaj.

lauritka
17. jún 2013

takze na margo toho, ze stat nema z coho pridat..na platy ,na zravotnictvo, skolstvo atd...
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/povinne-k... plastova karticka je dolezitejsia ako zdravie a vzdelanie obcana. 🙄 🙄 🙄 🙄
-ako ste tu poniektori tvrdili, ze nie su peniaze.. ale su.. len nie tam kde by mali byt ;)

..a to je len kvapka v mori.. potom sa necudujme, ze je tu so vsetkym take zle hopodarenie..vyhovarat sa na krizu je najjednoduchsie. 😒

sirinka
19. jún 2013

http://www.hlavnespravy.sk/us-sr-zakon-o-mzdovy...
Kocurkovo... A ake boli len slusne tie sestricky, ani pacientov neohrozili, vytrvalo vyjednavali a sup ho tam pluvanec rovno do ksichtu... Zbohom slovenske zdravotnictvo....

lauritka
21. jún 2013

@sirinka tolko optimizmu na zaciatku.. ja som to vedela... 🙄

sirinka
21. jún 2013

@lauritka pekne to bolo cele naplanovane, sestram na chvilu zavrieme hubu, ludom ukazeme aki su lekari zli, zli.... A pomalicky, aby si to ludia az tak nepospajali, pripravili novy zakon, ktory zdravotnikom ma zabranit strajkovat a potom bum.... A vymalovane... Niekto si dobre madli ruky...

lauritka
21. jún 2013

@sirinka ved jasne... bu bu bu. ludia su uz ticho , lebo nikto nestrajkuje a on si v tichosti urobili svoje... 🙄

xenapena
17. aug 2013

@inngridka
Bohuzial je to pravda, uroven odbornych vedomosti sestier je na Slovensku zalostna , pristup k pacientom - ako bacharky.