Veríte horoskopom a numerológii?

19. nov 2022

Veríte horoskopom, numerológii atď? Aký máte na tieto veci názor?
Ja som napríklad znamenie ryba a skoro všetko, čo sa o tomto znamení píše sa na mňa veľmi hodí. Taktiež aj charakteristika mena. Teraz som bola zvedavá aké je moje osudové číslo, tak som si to pozrela. Ja už mám pár rokov obľúbené číslo 8 a keď som uvidela, že je moje osudové číslo 8, tak akože wow. 😃 Samozrejme sa tie denné horoskopy vo veľa prípadoch vôbec nezhodujú a tie ani nepozerám, ale ostatok sa väčšinou hodí a vravím si, že to fakt píšu ako keby o mne...

viestta
19. nov 2022

Nie, neverím. Ani na horoskopy, ani na numerologiu ani na veštenie budúcnosti z kávového logru.a podobne kraviny.

mikadooo
19. nov 2022

Nie. Absolútne tomu neverím. Za mňa je to univerzálny zhluk bludov, ktorým sa môžeš trafiť absolútne do každého, formuláciami typu "môže byť, často býva, pozor na, hrozí vám, môžete mať šťastie", atď.

galganka
19. nov 2022

Nie. Moje meno, mesiac v ktorom som sa narodila, ani ziadne číslo nemá vplyv na to kto som, aká, som, čo jem, či dobre 💩💩💩.... 🤣🙈

ckocka
19. nov 2022

Takže veríš horoskopom čo ti vyhovujú a ostatným neveríš. To je také pragmatické.

autor
19. nov 2022

@mikadooo To sú tie denné...

lindous
19. nov 2022

Ja keď si prečítam charakteristiku ktoréhokoľvek znamenia s nastavením, že by malo byť o mne, tak tam nájdem niečo čo na mňa sedí 😅

lydia13
19. nov 2022

Verím astrológii, ktora je oveľa komplexnejšia než to, aké som slnečné znamenie🙂

mimi3008
19. nov 2022

V ziadnom pripade nie

mikadooo
20. nov 2022

Ok. Tak ja som lev ale podľa všetkého nie som lev 🤷. Na mňa absolútne neviem, aké znamenie by vlastne malo sedieť. Takže tak. Môj muž je blíženec, ale podľa všetkého by mal byť panna. Moje decká, no je to také kadejaké, kľudne by mohlo byť hociktoré znamenie, vždy na nich časť sedí a časť nesedí. Keď som to riešila s nejakou astrologicky šmrncnutou kamoškou, tak vlastne záleží, v ktorej HODINE som sa narodila a aký vplyv iného znamenia tam bol či čo to... No aj tak to vždy vychádzalo, že niečo sedí a niečo nie. Takže tak. Za mňa blbosť. Kto tomu chce veriť, ten sa v tom "100%-tne nájde".