Vety ktoré neznášam ? Neber to v zlom, ale...

elzena2
2. aug 2018

Ktoré vety Vám zvýšia tep?

Ja vždy tŕpnem, keď počujem "Ako ťa poznám...", za ktorým nasleduje zaručene niečo, čo bolo usúdené na základe môjho správania v nejakej výnimočnej situácii alebo keď sa proste inak nedalo.

Ešte nezvládam, keď človek preventívne začína "Neuraz sa, ale..." Možno bez tohto úvodu by mi ani nenapadlo vnímať kritiku tak citlivo.

A "Veď ja sa nechcem hádať"... ako odpoveď na nejaký argument.

jany149
2. aug 2018

mne asi najviac vytáča : "vidiš, ja som ti hovoril/hovorila"....

iffushka
2. aug 2018

@elzena2 to poznam 🙂
Tiež takéto slovné ,,barličky'' neznasam a vytočia ma ešte viac.

mymam
2. aug 2018

Ja neznášam, a to môj muž vie, že keď povie: "údajne...", to má od svokry. A ešte keď povie:"Tak vám poviem..." No a len čo to povie, pozrie na mňa tak vyplašene, že to opäť povedal 😀.

rakywanda
2. aug 2018

Mňa u niektorých vytáča už len to, že otvoria ústa...

alobalka
2. aug 2018

Neznášam nevyžiadané rady povedané diriktivnym spôsobom

thoughtfulweirdo
2. aug 2018

Mňa vytáča, ako môj muž používa barlicku "v podstate". Príklad "v podstate som dnes bol v obchode..." 😄

rawmamka
2. aug 2018

Nemyslím to v zlom, ale....😀

zlotazla
2. aug 2018

Akekolvek nevyziadane rady ma obtazuju.ked budem chciet radu tak sa opytam. Moja mamina je v Tom odbornik a to u rodicov nebyvam cca 15 rokov 🙂 zakoncenie rozhovoru-ved rob ako myslis, a ja mam chut vrazdit 😀

mazula
2. aug 2018

Vlozka do vety... reku... 😌

nika898
2. aug 2018

@elzena2 neznasam od mojho muza hlasku nemam vo jest pricom plna chladnicka jedla a aj navarene ked mu poviem ze tam je toto tak uz len doda to som nechap pre nasho syna. Idem vtedy do vyvrtky lebo v podstate varim len pre nich dvoch mne staci aj sucha vecera. Az som sa vytocila teraz 😆😀😆

zuzula44
2. aug 2018

ja neznasam ked mi vravia ze som cela mama.... pocuvam to od detstva..... som original😎

renatik91
2. aug 2018

Neuraz sa, ale táto téma sem nepatrí. Ako Ťa však poznám, určite sem dáš aj nabudúce podobnú otázku. Ale neber to v zlom. Ja sa nechcem hádať.
😅

elzena2
autor
2. aug 2018

@renatik91 fuj, az mi zabehlo, ked som to citala 😆

bielavila
2. aug 2018

Ved ty uvidis... 😂😂😂

jajamalka
2. aug 2018

@zlotazla to mame asi tu istu mamu. 😂

bluka2
2. aug 2018

Ak mám byť úprimný, ....

shilla23
2. aug 2018

Mna ide roztrhat ak moj chlap povie "zachvilu,potom,pockaj chvilu, zajtra.." a nakoniec si aj tak vsetko musi clovek urobit sam 😀😀😀

misulkar
2. aug 2018

Mne je z týchto viet doslova nevoľno:
Ži a nechaj žiť.
Neukameňujte ma.
A teraz do mňa.

nice202
2. aug 2018

@misulkar presne a este: Karma je zdarma.

zlotazla
2. aug 2018

@jajamalka 😀

majloo
2. aug 2018

@elzena2 u mna, ked niekto povie:..."cele zle"

simculllka
2. aug 2018

Ja neznášam, keď mi moja mama na všetko hovorí- a odkiaľ som to mala vedieť? Ide ma z toho šľak trafiť!!!

zlotazla
2. aug 2018

@misulkar ale co siiii, to je stary konik 🙂 teraz sa pise -to je moj nazor, toto je verejne forum mozem hadam napisat co si myslim, ked nevies zniest kritiku tak neprispievaj a podobne blaboly.ja uz ked vidim iste nicky ani necitam dalej diskusiu.kladivom po prstoch by som im dala

25daniela
2. aug 2018

Si casto kusem do jazyka aby som nepovedala " som ti vravela" a moja sestra rada pouziva "sak pockaj o desat rokov".. potesi

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fantaghiro21
2. aug 2018

...vsetko to, co tu odznelo ma tiež irituje. Ja však nepochopím logiku, už ked niekto prska na niekoho,pouráža, s osonými útokmi, tak to zaklincuje:"prajem ti pekný deň !":D :D
Trošku nonsens :D Ja neviem, ale to, ako by som priala niekomu, kto ma hnacky, aby sa mu asppn rit nezodrala :D :D

jana_eyre
2. aug 2018

mna nevytacaju vety druhych, mna vytaca, ze o sebe viem ze pouzivam casto niektore slova a aj tak si neviem odvyknut a nahradit ich 😅😅 napriklad to moje "ze", alebo "samozrejme" atd.. ale tak sa mi tie slova casto hodia 😂

inak veta, ze ja sa nechcem hadat je podla.mna uplne namieste, lebo tu vzdy ked si dovolis napisat opacny nazor, najde sa niekto kto to berie ako pozvanie do bitky, nie diskusie..

nenne27
2. aug 2018

Karma je zdarma neznasam😜klise jak hovado😂

mircalla
2. aug 2018

@nenne27 Uplne suhlasim, na to som total alergicka

Ja nemam rada, ked niekto vtupi do diskusie na 15. strane - nema sajnu o com to je, nakolko si precitala poslednu stranu a zacne mudrovat - vies, to si nemala pisat, tu ta teraz niektore supermatky ukamenuju pripadne to si nevsimaj, niektore tu potrebuju za kazdu cenu rypat....take samozvane adminky ci koordinatorky diskusii, vacsinou ale nemaju k teme co povedat a ani nevedia, o com to poriadne je.

montemotherone
2. aug 2018

@elzena2 ja sa občas nechám vytočiť svokrou, keď máme slovný ping pong, kde začala sebaisto akože má jasnú pravdu a dotlačím ju do kúta, keď jej dôjdu argumenty, tak to vlažne hodí do autu " veď každý si už urobí ako uzná za vhodné"... 😁 Aj keď na začiatku to bolo "každý by to mal urobiť takto"... Tiež, keď niečo aj s ňou rozoberáme, obaja s mužom, alebo aj svokor má potrebu si vyliať zlosť, niečo ohnivo prebrať a ona do toho (keď ju to nezaujíma) skočí "No dobre... (a odvedie tému kdesi kde jej to vyhovuje) To už idem vybuchnúť ako lokomotíva 😂 Strašne ma to štvalo, keď to bežne pred nami robila svokrovi a skočila mu do pol reči, akoby bol posledný, koho tu niekto počúva... Totálna arogancia