Vety ktoré neznášam ? Neber to v zlom, ale...

elzena2
2. aug 2018

Ktoré vety Vám zvýšia tep?

Ja vždy tŕpnem, keď počujem "Ako ťa poznám...", za ktorým nasleduje zaručene niečo, čo bolo usúdené na základe môjho správania v nejakej výnimočnej situácii alebo keď sa proste inak nedalo.

Ešte nezvládam, keď človek preventívne začína "Neuraz sa, ale..." Možno bez tohto úvodu by mi ani nenapadlo vnímať kritiku tak citlivo.

A "Veď ja sa nechcem hádať"... ako odpoveď na nejaký argument.

isis
10. aug 2018

Mňa vie do nemoty vytočiť, keď dieťa reve totál uplne utrhnuté z reťaze a rodič/čia sa len prizerajú a majú na ksichte taky ten priblblý úsmev...vtedy mam chuť im jednu poriadnu natiahnuť..že keď už sa dieťa nevie utíšiť aspoň sa na ten debilný úsmev nemusím pozerať... (teraz neriešim tie deti vrieskajúce), ale ten úsmev nechápem, prečo keď mi dieťa reve na celú ulicu, ihrisko, obchod a pod... prečo sa musím usmievať ako krava/debil??? toto som stále nepochopila

harmona
10. aug 2018

Myslela som to zo srandy @tanikka 🙂 Nevzala som to zle, len je to fakt, ze niekomu je to vtipne a mna ide rozhodit 🙂

orsi_h
10. aug 2018

ach a keď niekto povie namiesto aspoň - ASPOM .. nechapem . a videla som to už aj napísané 😀 kúpiť aspom 10 rožkov.

certi
10. aug 2018

@orsi_h ....zoháňať🙂)

novaavon
10. aug 2018

Ja som kludny clovek. Mna len tak nic nerozhodi, ale ak tu citam vetu- sme s muzom tehotni, tak sa vzdy zamyslim, ze ci su obaja 🤔😂

nikaeli
10. aug 2018

Nie ze by ma to nejak extra vytacalo, v podstate je mi jedno, kto si ako oslovuje svoje ratolesti, no pride mi luto, ked malinkej dcerke povie mamicka KRPANA. Slovo "krpaty" sa mi spaja s urazkou, vnimam ho vo vyzname hanlivo, k babatku sa mi nehodi..

Aktualne mi vadia vety typu - ked ste vy boli mali...... (...... ste take jedli a tu ste, ste sa s tym hrali a dobre vam bolo, ste take nemali a nechybalo vam to, a pod.).

tinaa64
10. aug 2018

@novaavon 😂😂..s muzom tehotni😂😂😂..aj jasom sa s tym par krat stretla

tinaa64
10. aug 2018

@nikaeli ja nemam rada ked sa na dieta povie decko...napr.:isla som s deckom..
To moje decko atd atd..

elzena2
autor
10. aug 2018

Este ma irituje porovnavanie chlapec/dievca. Ked sa synovi podari nieco rychlejsie, ako ocakavali, tak je to "zaujimave, vacsinou su chlapci v tomto lenivejsi". A ked mu nieco nejde, tak "samozrejme, dievcata su v tomto sikovnejsie".

blairgossip
10. aug 2018

@isis presne !!!!! tiez som to tu pisala ako ked in decko reve na plne obratky a rodicia s tym nic nerobia a kukaju do blba!!!!

zlotazla
10. aug 2018

@elzena2 mne pride smiesne ked ma niekto deti-chlapceka a dievcatko a ludia na to reaguju-jeej, super, mate parik! Akoby mali chovnu stanicu alebo co...

orsi_h
10. aug 2018

@zlotazla tomu VER. My ked sme oznamili, ze čakám bábatko a bude to chlapček, tak čudné pohlady... no nevadí.. nebudete mať párik.
Prosím??? 😀 hádam je dôležité, že bude /je zdravý...

novaavon
10. aug 2018

@tinaa64 alebo ked napisu, ,,otehotnela som s manzelom po 2 rokoch''...no tak snad asi nechcela otehotniet s milencom 😂😂😂

tinaa64
10. aug 2018

@novaavon.😂😂😂..vies ja som sa nad takymi vetami velmi nezamyslala ale ked sa na to teraz rak pozeram..ano je to vtipne ..ked clovek nevie ci sa smiat alebo plakat

tinaa64
10. aug 2018

Baby ja sa tak bavim...super tema...konecne..ziadne hadky ..😊😊😀

festinalente
Autor odpoveď zmazal
Zobraz