Vonné medailóny - skúsenosti

bambi2225
20. apr 2017

Zeny, mate skusenost s vonnymi medailonmi? Take tie, ze si do nich kvapnete vonny olej a on sa ma potom uvolnovat. Objavila som to na nete a celkom ma to zaujalo, tak ze ci ste to niektora uz vyskusali? Uvolnuje sa vona, funguje to? Dakujem

evitka83
21. apr 2017

@bambi2225 nekupila som, dostala som z dotery. Ziaden vonavy zazrak sa nekonal 🙂

giuditta
21. apr 2017

http://yankeesviecky.sk/sk/eshop/kategoria/30-v...

ja používam tie...netreba dat cely vosk naraz do aromalampi...stačí vždy odkrojich kusok cca.1/4 ...krasna ,jedinečna vona je po nich

bambi2225
autor
1. máj 2017

uz nikto nic??? ja som si to nakoniec objednala 🙂 ked to vyskusam, dam vediet, mozno to niekomu pomoze 🙂

mrkvicka060
3. máj 2017

Mam doma dva. Mne sa to hrozne paci, ked nieco robim alebo niekde som a zrazu mi tak udrie do nosa ta vona oleja, sa v tom vyzivam 😀 najprv som myslela, ze to clovek na sebe cez den neciti, ze nos si zvykne, no mozno si zvykne trochu ale citit to, hlavne tak teda ze to zrazu udrie do nosa ta vona. Zas to nie je parfem ze mas vonat ako drogeria, je to ako aromaterapia pre teba. Ale napr, teraz mam oblubeny grepovy olej a minule som vecer po celom dni prisla do obyvacky a chlap hned ze ,,co si jedla??" 😀 ze aka vona citrusova s tebou prisla.. takze ked niekam pridem tak tu vonu isto zacitia aspon nachvilu aj ostatni, takze je to aj taky trosku parfem 😀