Vonný olej namiesto aviváže

7. apr 2023

Ahoj, čítala som, že namiesto aviváže je fajn používať vonné oleje. Aké sú naj prosím? A keď olej dám do prania tak môžem dať prádlo do sušičky? Nestratí sa tá vôňa alebo nezničí mi to sušičku? Aviváž nepoužívam práve kvôli sušičke.

autor
7. apr 2023

Vonny olej nie vonku olej pardon chyba v nadpise

sszuzu8
7. apr 2023

Ohľadne sušičky neporadím ale vôňa je intenzívnejšia než Aviváž lenže aj všetko 100x. Viac elektrizuje. Hlavne vlasy 😬

zenulkaaa
7. apr 2023

Ja kupujem z parfemydoprania.sk To su naozaj intenzivne vone podla mna. Vonka cely dom po pradle. Cela pracovna, ked vyvesim…
Su lepsie ako Puella za mna

leskovael
7. apr 2023

Parfumovaný olej je top, nedá sa porovnať s avivážou. Po vypraní prádlo môže ísť aj do sušičky. Za mna zase iba vonavy domov. Veľký výber veľa vôní jemnejšie, výraznejšie, svieže, sladké..

leskovael
7. apr 2023

@sszuzu8 kúp zmäkčovač prádla. Zjemní prádlo a veci nebudú elektrizovat, dotoho olej a hotovo

jan510
7. apr 2023

Puella ale su ozaj silne

slavomira236
7. apr 2023

Vonavy domov mam sle striedam ak avivaz ..nejak som nenatrafila na vonu podobnu midremu cocolinu alebo kuchelwaichu..na postelne davam len jedno z tych napriklad

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
7. apr 2023

Práve testujem vonné oleje z vonavydomov. Odporúčam ale ísť ovonat do predajne alebo objednat malé vzorky, lebo z tých co mam ja mi nesedí anj jedna vôňa. Objednávala som naslepo... Sú jednoznačne účinnejšie ako avivaz, ale oblečenie nerazi na metre, je len jemne prevonane

domkakvet
7. apr 2023

Ja som mala zatial iba jeden parfum dost drahy, pradlo bolo jemnejsie, ale co sa tyka vone velky rozdiel som tam nevidela, ale este chcem vyskusat iny druh.

tamtamka26
7. apr 2023

@gejb aj ja som skúšala voňavý domov, pár vzoriek zo stránky... Mne sa veľmi páčia, dávam 1/2 sáčku a prádlo vonia až zo skrine..

slniecko5
7. apr 2023

Používam nie vonny olej, ale tie guličky, stačí cca 10 -15 nasypať a vôňa je všade. Sú tiež veľmi silné.