Vysadenie antikoncepcie, zvláštne prejavy ako pri teho

januus
12. jan 2018

Ahojte. Mam 20 rokov, uzivala som HAK rok aj 3 mesiace a rozhodla som sa ju vysadit, a chranit sa s priatelom kondomom. Vysadila som HAK 17.12, 20.12. Som dostala menstruaciu z vysadenia, pohl.s tyk som mala 29 a 30.12.s kondomom, k prethrhnutiu nedoslo, myslim, ze obavy na otehotnenie by nemali byt. Avsak teraz cca 3 tyzdne od vysadenia a 2 tyzdne od styku pozorujem.hustejsi vytok, a od vcera mam citlive bradavky na dotyk, mam pocit ze su zdurene, stale vystuepne a ... je to normlane z nerobnovahy hormonov po vysadeni? Nemate niektora podobnu skúsenosť? Dufam ze tehotna nie som, ved si ani neviem predstavit ako sa to mohlo stat pri kondome.

0silvia0
12. jan 2018

tieto prejavy po vysadení sú celkom bežné, telo začína fungovať bez hormónov v antikoncepcii, musí si zvyknúť na nový režim.

januus
autor
12. jan 2018

@0silvia0 dakujem, no dufam, v zivote ma bradavky neboleli, a teraz ked somsa nahodne po nich presla, boli take citlive ze auu :/ som zvedava co to bude dalej

0silvia0
12. jan 2018

kedysi pred mnohými rokmi som vysadila antikoncepciu a mala som identické príznaky a neskutočnú hormonálnu búrku v tele. Tiež som si myslela že sú to tehotenské príznaky, lebo presne tak to vyzeralo. Už som hak radšej odvtedy nikdy nebrala.

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
12. jan 2018

Velmi rozumne rozhodnutie ☺@januus

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
16. jan 2018

@januus veď si pre pokoj duše urob test...