Zaľúbila som sa do kamaráta.

vienka7
22. mar 2020

Ahojte neviem ci to sem patrí no počas tejto karantény uz sa nemam ani na koho obrátiť. Mam kamaráta ktoreho poznam nieco vyše roka. Posledne 4mesiace sme sa zacali dost casto stretavat a pisat si. Isli sme von po dlhsej dobe a odvtedy mi zacal pisat, skoro kazdy deň. Zo zaciatku som to brala normalne ze vsak sme dobri kamarati rozumieme si. No kamaratka co snami chodievala mi zacala davat do hlavy ze má omna určite záujem, ze ma chce. Ja som hovorila ze to je blbosť ze sme len dobrí kamaráti. A nevedela som si predstavit ze by som snim niekedy mala mat vztah. Naozaj mi pisal skoro kazdy den aj ked nic také naznačujúce ze by chcel niečo. Skor taka friends konverzácia. Postupom času ked mi kamaratka začala tlacit do hlavy ze naozaj ma omna asi zaujem tak som zacala nad tym uvažovat ze predsa len k nemu mozno nieco cítim. Posledny krat sme sa videli asi 2tyzdne dozadu boli sme u tej kamošky všetci traja popíjali sme trocha vína potom sme si išli ľahnúť, ja som spala snim na gauči. Objímul ma a ležali sme. Potom ma začal hladkat tak som sa ho spýtala co robí. A on ze nič boli sme strašne unavení a mne bolo dosť zle nemala somnejakú energiu sa o niečom s nim rozprávať a odišla som si lahnut ku kamarátke do izby. Bola som dosť pripita a to ze ma hladkal som v tú chvíľu pochopila tak ze sa somnou chce len vyspať. Možno som to pochopila dobre ale skôr asi zle lebo na druhý den sme si o tom písali a napísal mi ze mu nešlo o ''to''. No a teraz ked je ta karanténa tak mám cas premýšľat a pravdepodobne som sa doňho zalubila len teraz sa snim o tom nemôžem ani porozprávať ani ho vidieť keďže som len doma uz asi 2tyzdne. A dosť ma to ubíja. Chýba mi. A odvtedy co sme sa videli naposledy mi síce písal ale uz to nieje take uz mi nepise kazdy deň, každý druhý.. Ale raz za čas.. Ak máte náladu riešiť problémy druhých budem rada ak mi napíšete co si o tom myslite vy.. Mozno mi to nejako pomoze dakujwm vopred

kitycat
22. mar 2020

Spravil prvy krok a ty si odisla do vedlajsej izby... Potom ste sa o tom rozpravali a povedal ze mu neslo o sex.... Ak vtedy nebola vhodnejsia doba povedat si o co teda islo tak neviem...myslim ze by sa mala ozvat a opytat sa ho na to sama ze na neho myslis.... Kolko ma este traposit?

alexandraalexandrova
22. mar 2020

a telefon, email, messenger nemas? On ti jasne dal najavo ze ma zaujem, to ty si ho odbila, odisla si, nepovedala si mu co citis...tak teraz co od neho cakas? Ma sa este viac strapnovat? Ak si to chces vyjasnit, ber do ruky telefon a volaj...

miadi
22. mar 2020

Urobila si Dobre ze si odisla lebo si mala asi dost vypite. A on ta Mozno ozaj chcel len hladkat ak je seriozny chlap co nechcel len využit priležitost. No ak mas onho ozaj zaujem- Nie len pre to ze si sama doma zatvorena a nudiš sa.. musis urobit prvy krok ty. Daj mu vediet co citis v najhorsom ti povie ze nema zaujem. A ten trapas chvilku vydrzis. Aspon budes vediet na čom si. A stretavat sa aj tak nejaku dobu nebudete moct. Ak tvoje city neopetuje aspon ich v sebe nebudes pestovat a zbaviš sa ich.

vienka7
autor
22. mar 2020

@miadi dakujem a myslis ze to bude v pohode ked sa mu takto vyznám v správach? Alebo mam počkať a radšej osobne?

asia83
22. mar 2020

@vienka7 Prepáčte, ale podľa mňa mu išlo "o to". Keby mal o vás seriózny záujem, niečo naznačí, povie, no nezačne vás obchytkávať. Mohol potom povedať, že mu nešlo iba o to, ale chce vzťah. Takto mi to príde, že sa chcel s vami vyspať, vy ste na to nepristúpili a tým to haslo u neho. No a čo mal povedať, aby nevyzeral ako totálny idiot? No nešlo mi iba o to...

vienka7
autor
22. mar 2020

@asia83 hmm😔 no takto som aj ja chápala ze to myslel

jaskolka
22. mar 2020

Možno mu šlo len o sex, možno nie. To ťažko tu niekto uhádne. Ak máš kontakt na neho, čo predpokladám, že ano, keď si píšete, tak mu napíš, a zvrtni debatu na ten večer, nejako spontánne, a keď zareaguje, tak sa rovno opýtať, čo teda čaká od teba. Ak úplne sa vyhovori, nebude mat záujem debatit o tom, tak záujem zrejme nemá, len asi o ten sex mu v tom momente šlo.

asia83
22. mar 2020

@vienka7 VŽDY počúvajte svoje pocity a vnútorný hlas. Rozum nám hovorí to, čo chceme aby hovoril.

leeo
22. mar 2020

Chvalim, ze si sla spat ku kamoske. No a opytaj sa ho na tvoju otazku cez tel. v tejto karantennej situacii to nebude nevhodne. A kto vie ako dlho este karantena bude trvat

miadi
22. mar 2020

@vienka7 vies ty si sa nad nim zacala zamyšlat až ked ti kamoska nasadila chrobaka že on ta chce. Tak neviem z oboch stran je ten zaujem nejasny. Takze nic sa nestane ked sa ho normalne hoci aj v sms opytaš ako ste na tom - ze ked Ta hladkal a nešlo mu vraj o to či k tebe nieco citi alebo len mal v hlave a si prenho ozaj iba kamoška. A podla jeho pdpovede sa zariadiš či sa oplati mu narovinu prejavit zaujem či to radsej nechat tak a zabudnut nanho .