Stráženie/venčenie psov - Vranov

barbora628
24. mar 2022

Ahojte nemá niekto záujem o stráženie/venčenie psov dcéra(11 r.)miluje psov a che psa domov tak jej chem dať vyskúšať či ju to bude naozaj baviť☺️😉

julka29
24. mar 2022

@barbora628 v tomto prípade odporúčam ak máte v meste útulok aby chodila venčiť tam a pekne každý deň či je pekne, či prší....takýto spôsob zvolil dvom dcéram jeden známi a prvé dva týždne prišli zo školy a išli hneď do útulku ale keď už bolo škaredo alebo mali iné plány tak zistili, že psa asi tak nepotrebujú...treba aby chodila každý deň celý mesiac aspoň, nie dva dni do týždňa...psík je na veľa rokov a treba si uvedomiť aj to, že ak pôjde na strednej na internát alebo na vysokú preč ten psík tu stále bude 🙂

dakota50
9. apr 2022

@barbora628 moja skúsenosť mam 3 deti teraz majú 15, 14 ,9 , veľmi dlho ma prosili ze chcú psa nevedela som či budú schopní sa starať nakoľko chceli vlčiaka. Keď začala korona ostali doma tak sa začali venovať susedovmu psovi tiež vlčiak , a to ma presvedčilo stále ho brali na prechádzku boli pri ňom min rok si kúpili šteniatko a môžem povedať že klobúk dole keď nám tento rok ochorel plakali sme všetci ale chvalabohu je v poriadku.

kacenocka2
23. jún 2023

Mali by sme záujem o stráženie psa od 26.6 do 7.7