Ako voláte svoje Karolíny?

maybe888
21. apr 2021

Ako volate svoje Karoliny?Mame jednodnovu🙂 a stale mi nejde volat ju Kajka,Kajča,Karča a Karolínka je akési dlhé :D.Poradte,dakujem :D

sweet20
21. apr 2021

@maybe888 kaji

amanta5
21. apr 2021

Karli 🙂 Karoli 🙂
My voláme Kristínku niekedy skrátene Kristi 🙂 Tiež mi nešlo a nejde vôbec do úst Kika :D

ukulela
21. apr 2021

Nuž, na to ste mali myslieť pred výberom mena 😇 Kajuška. Čo píšeš, Karča a Kajča je až skarede.

ivula0807
21. apr 2021

My máme Karolínku a teda tooooľko rôznych možných aj nemožných obmien sa dá urobiť s týmto menom 😀🙈
Najčastejšie ju volám Kaja, Kajinka, Kajulka, Karolka, Kajuška, Karoli 😊

maybe888
autor
21. apr 2021

@ukulela meno by som nemenila,skvele sa nam hodi ku priezvisku 🙂 a prezyvku urcite najdeme 🙂

ivuska36
21. apr 2021

A mne by sa páčilo aj Lina, Linka, Linuska možno aj Lin, či aj Lily 😉

vulka
21. apr 2021

Karlička

alexk12
21. apr 2021

@maybe888 lina

negymama
21. apr 2021

sestra ma Karolinu, volame ju najviac Kaja, Kajka, Karolinka, v skole ju volaju ucitelia Karolina.

5katarina7
21. apr 2021

@maybe888 My voláme našu najčastejšie Kajuš, Kajuška, Kajka, Karolínka. 🙂

renka30
21. apr 2021

Kamoška má Karolinu a vola ju Kajuš, Kajka, Kaji, Karolina

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
21. apr 2021

Dcéra má kamarátku Karolínu, voláme ju Kajka, je to veľmi zlaté dievčatko a moc sa jej meno hodí..

Zdrobnelina/prezývka príde sama od seba, jeden deň je veľmi kratucko na to aby si si zvykla.. časom prídete na to, čo sa jej hodí..

queen_el
21. apr 2021

Najkrajšie je normálne Karolína, alebo ešte Lina
Len ju prosím ťa, nevolaj Kajča a Karča a pod....veď to je strašné, tak pekné meno pokaziť

snazilka_bio_mamka
21. apr 2021

Mne sa tiez velmi paci toto meno 🙂 ja by som si neskor dala zalezat, nech sa pekne vyslovuje aj ked je dlhe, ale skratene urcite Kaja, Kajuška

lucik194
21. apr 2021

Kajka, Kajuška, Karolinka, Kaja , Kačatko,
v horsom pripade Kajča (ked neposlucha)

diana999
21. apr 2021

@maybe888 ja som Karolína. Kamaráti ma od vždy volali kaja aaaa doma kajka klasický 😀😀

bimbambim
21. apr 2021

Karla tak volajú známy dcéru iba Karla

snehulienka639
21. apr 2021

Kaja, karla, kaji, karoli. Je toho mnoho, no casom ti podla mna nieco z toho prirastie tak povediac k srdcu

bubinko1506
21. apr 2021

@maybe888 ja som Karolina a volaju ma Kaja, Kajka, Kaji, kamaratka ma vola Karoli, kolegyne Caro (nemecka skratka mojho mena) alebo Karoline

nellye9
21. apr 2021

Ak by som mala Karolínu (inak krásne meno) volala by som ju Karolína alebo Karolinka. Obľubujem dlhé mená a skrátené tvary nepoužívame. Mám Lilianu a Tatianu a presne tak ich aj volám.

vollino5
21. apr 2021

Dieta by som volal asi osobne Karolínka ale mám kamošku, ktorá sa tak volá a všetci jej hovoria Kaja, aj keď pre dieta to asi nie je najvlepšie... Kajka alebo Karolinka je podla mna super

1angelika
21. apr 2021

mne sa najviac páči Karolínka. Väčšinu čo poznám Karolíny tak skratku používajú Kaja..

abcmajacba
21. apr 2021

@maybe888 my máme Karolínu a tak ju aj voláme, prípadne ešte Karolinka. Neznášam keď ju niekto volá inak. Kvôli tomu sme vybrali také meno lebo sa nám páčilo. Neviem prečo sa ľudia tak ponáhľajú že nemajú ani čas vysloviť celé meno...či to je o lenivosti? Ako ju budete volať vy, tak ju budú volať ostatní... Nechápem napr.ako tak krásne meno Andrea môžu skomoliť na Aďa, prípadne Marianna na Maja a pod.🤦🏻‍♀️

sisaka
21. apr 2021

@abcmajacba presne, keď už vyberiem nejaké meno, tak to dieťa potom tak aj volám. Karolína je krásne meno a škoda ho kaziť nejakou skratkou ako Kaja, Karča a podobne. Fakt nanajvýš Karolínka.

basska_b
21. apr 2021

Ja som chcela meno Lina, lenže je nezvyčajne a musela by sa chudera 2x predstaviť, každý by sa pýtal, či dobre počul, tak manžel že dajme Karolína, ale práve tieto Kaja, Karolka ma totálne odradili

mk22
21. apr 2021

Mam 13r Karolínu.
Volám ju Karolína, Karolínka.
V škole deti Kaja.. Co sa mne nepáči pre mňa je Karolína.
Keď bola menšia tak kajuška, kajuš ci kajka.
Tiež jej viem povedať Kerolajn.

felicita027
21. apr 2021

My mame v rodine Karolinu a volame ju Karoli aj ked ja najcastejsie ju volam Karolina lebo nie som zastancom zdrobnenin krstnych mien 🤣🙊

1sally12
21. apr 2021

Kaja, Kajka, Kajuša, Kajuška😻

z.k
21. apr 2021

@maybe888 Moja dcérka je Karolína.Voláme ju Karolínka, Karolka, Kajočka.Deti aj učiteľky v škole ju volajú Kaja to sa mi nepáči tak aspoň mi ju voláme pekne 😉