Izabela alebo Elena

4. máj 2023

Ktoré sa vám páči viac? K priezvisku by nám viac išlo Elena, muž vraví že Izabela mu pripadá take “rómske” , no a mne sa viac páči Izabela 🤦‍♀️

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
4. máj 2023

Izabela vobec nie je romske meno. A obidve mena su velmi pekne. Nedate obe? 😄

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
4. máj 2023

Izabela

mamuch321
4. máj 2023

co tak Ella ako nieco z oboch? 😀

simona20201309
4. máj 2023

Elena
Izabelu môžte volať aj Ela, Belá, Iza. Mne sa to nepáči, alenlen kvôli tej telenovele kde mala zjazvenu tvar a ja som mala z nej dlho nočné mory 😀
Elenku poznám a je to veľmi milé a krásne dievča.

luccija
4. máj 2023

Izabela sa mi páči viac

autor
4. máj 2023

Ela , Ella a neviem ako, take určite nechceme.. synovia sú Ján a Juraj , zas z tejto strany mi viac k nim ide Elena 🤦‍♀️ to je cela veda vybrať meno dieťatku 😇

daniela2202
4. máj 2023

A tak dajte Elizabet a basta 😊

autor
4. máj 2023

Veď toto, tie nešťastné skratky Izabely ..ale tak snáď by sme si presadili že ona je len Izabela , no v škôlke to bude horšie

autor
4. máj 2023

Elizabet by bolo úplne “zabite” s našim totalne slovenským priezviskom 😀 to zas absolútne nie

x_mery_x
4. máj 2023

Elena 🙂

basska_b
4. máj 2023

No, ked ju budes volat Bella, tak fajn. Inak je pekniejsia Eli. Jedna mamicka na dceru na ihrisku furt kricala IZAAAAA, az mi chlpy na ruke stali

guliver19
4. máj 2023

Elena

lilianka28
5. máj 2023

No keď si vyššie napísala mená synov, tak k nim určite Elena.

kava1812
5. máj 2023

Elena je krasne❤️ ja mam tiez v hlave zafixovanu suvislost s menom Izabela zo spominanej telenovely a ako dieta som sa jej priserne bala 😂 meno je to pekne ale Elena je krajsie ;)

kleopatra114
5. máj 2023

Ja mám izabelku , hodí sa k nášmu priezvisku . Je to krásne meno , volam ju izabelka, izi a ona samu seba vola izanka🙂

vani190493
5. máj 2023

Tú Izabelu by som zmenila na variant Isabelle

almia
5. máj 2023

Elena sa ešte dáva? Mne to príde ako vykopávka..ako z tej pesničky ak poznáte..Elena ty si život môj..strašne stará pesnička a preto to vo mne evokuje že to už patrí do zabudnutia toto meno..aj keď no...
Izabela je nádherné meno..inak
Namiesto Eleny by som volila meno Ela alebo Elizabeth...niečo moderné ;)

beronsche
5. máj 2023

Elena je krasne.. 🙂
Mne osobne pride Izabela take, ehm.. presne ako pises.

kayyaa
5. máj 2023

Pises, ze mate totalne slovenske priezvisko, tak to podla mna Elena sa hodi viac😊 Izabela mi so slovenskym priezviskom nejde dokopy.
A tiez Jan, Juraj, Elena je krasne trio😊

charaka
5. máj 2023

Je toľko pekných mien... ale Elena medzi ne rozhodne nepatrí... veď to je v základe, tvrdé, škaredé... treba vybrať niečo, čo už v základe znie pekne, milo... Elena, Jana, Denisa... hrozné mená v základnom tvare...

michellemary
6. máj 2023

Izabela.

siminah_
17. máj 2023

Izabela 🌸

sonia1712
11. okt 2023

Ak ešte nie je neskoro a bábätko už dávno meno má 🤣tak sa pripojím, mame doma našu Elenku, jej bracekovia sa volaju Peter a Juraj a všetci okolo nám meno chvália a nedám naňho dopustiť, hodí sa k bratom a viem jej povedať rôznymi spôsobmi 🙂za mňa nádherné meno, krásny význam a nemá ho nikto v rodine, v okolí poznáme ešte jednu Elenku 🙂

beloved
11. okt 2023

Jan, Juraj a Julia 🙂