Meno pre dievčatko - Izabela alebo Laura

dominikak4
29. jan 2023

Ahojte, dali by ste dievčatku meno Izabela alebo skôr Laura? Ja sa nejak neviem rozhodnúť. Mala som v tom jasno, že chcem Izabelu, ale mužovi sa viac páči Laura a tak teraz neviem, trochu ma to zmiatlo. Pekné sú obe. Ako ľudia hovoria skratkou Izabele? Ja žiadnu nepoznám. Mám ju v pláne volať Bela alebo Belka, skratka Iza sa mi moc nepáči, a bojím sa, že práve tak ju budú volať. Možno preto by bola lepšia Laura. =) ďakujem za názory.

stellarstar
29. jan 2023

@dominikak4 tak daj obe

aeruginosa
29. jan 2023

Ja poznam jednu Izabelu a hovoria jej Iza, Izi.

kris_tin257
29. jan 2023

Laura 👍

alexka89
29. jan 2023

Tak daj Laura -Izabela alebo Izabela-laura

majka2804
29. jan 2023

Poznám Izabelku 🙂 volajú ju Bela, Belka, Izabelka aj deti v škole Izabelka 🙂

mogaa
29. jan 2023

ak už, tak Laura...mne sa nepáči ani jedno....

7miriam77
29. jan 2023

Z tychto dvoch sa mi paci viac Laura.

beata_k
29. jan 2023

Izabela

babulkomale
29. jan 2023

@dominikak4 osobne poznam dve Izabely, jednej vravia Bella, lebo uz jej mama tak planovala a druhej Iza, tej som nikdy nepocula od nikoho povedat inak. Ako si zvyknes ludi, tak budu volat.
A mena sa mne pacia obidve.

226lenka
29. jan 2023

@dominikak4 keby som si mala vybrať z tých dvoch tak Izabela

dee01
29. jan 2023

obe krásne....

mimikarol
29. jan 2023

Izabela

aduskatt
29. jan 2023

Izabela a nijak inak by som jej ani nehovorila, je to krásne meno tak ako je

majka2959
29. jan 2023

@dominikak4 Obe krásne. Vzdialená príbuzná sa volá Izabela a každý ju volá Izka.

casillas28
29. jan 2023

@dominikak4 skor Laura 🙂 My mame v okoli same Izabely, rebeky a doroty...uz sa s muzom smejeme ze asi ine mena nie su v ponuke 😅

amelie2017
29. jan 2023

Za mna Izabela. Ja som mala Isabel medzi favoritmi, ale nepreslo.

kristiii
29. jan 2023

@dominikak4 obe mená sú veľmi pekné a ani jedno nie je v mojom okolí "otrepané". Pre Izabelu sa mi viac páči prezývka Bela, Laura je taká, že okrem Larvy, s ktorou som sa ja osobne nikde okrem koníka nestretla, nemáš čo pokaziť. Naozaj dve veľmi pekné mená...

alexas56
29. jan 2023

Izabela. Ja som mala spolužiačku Lauru, všetky deti ju volali larva, veľmi tým trpela

jamimo
29. jan 2023

@dominikak4 Obe mená sú krásne, keď sa dieťa volá tak, ako ho pomenuješ. Ak chceš dieťa volať Bela, tak jej daj meno Bela, nie Izabela. Izi je za mňa otras, ale každého osobná vec. Ak sa bojíš, že ju tak budú volať, neboj sa... Mám kamarátku, dcéru menom Greta. V škôlke ju učiteľky volali Grétka, Margarétka, babky zase Gréti. Malá im jasne povedala: ja som Greta. Boli pripomienky aké to je tvrdé. Nie, ona je Greta. Teraz ma malá 6 rokov a je to Greta.

simonettasimonova
29. jan 2023

@dominikak4 Laura. Izabela nieeee 😑

adkalu
29. jan 2023

@dominikak4 mam Izabelu, všetci ju volajú Izabelka, v kolektíve Izinka, ešte sme sa s Iza, Izka nestretli.

haanovajana
29. jan 2023

Laura

zuzka102
29. jan 2023

Z týchto dvoch radšej Laura.

bayuska
29. jan 2023

mne sa viac paci Izabela 🙂 Spoluziacka mala sestru Izabelu, volali ju Izy, Izka, Izabelka a potom prisiel Twilight, tak ju zacali volat Bella, Bellka :D podla mna ak ju budete volat Bella, tak aj ona sama sa tak bude predstavovat a deti ani nikto iny nebude mat dovod ju oslovovat inak. max v skole ucitelka, ale ta by podla mna nesla proti jej preferencii... bud by ju volala Bella alebo Izabela, ale neverim, ze by to skratila na Izy, pokial by jej to vadilo. Mne sa meno Laura odjakziva nepacilo, lebo to vo mne evokuje Larvu, ale to, ze to mam tak ja neznamena, ze to tak maju vsetci 🙂 Hlavne, aby ste sa vy dvaja zhodli 🙂

michellemary
31. jan 2023

Z týchto dvoch by som určite vybrala Izabelu.

ankare
31. jan 2023

@dominikak4 mne sa nepáči ani jedno, ale mne sa Laura zle vyslovuje, znie tak tvrdo, tie hlasky sa spolu nehodia, neviem vysvetliť. 🤷 Takže skor Izabela: Izi, Bela,...

dominikak4
autor
31. jan 2023

Ďakujem za názory, stále premýšľam nad tým menom. Obe sú pekné. Ale tú Izabelu som si vysnívala, ja som o nej hovorila ako o bytosti s menom ešte ani nebola počatá. Osud mi ju nakoniec doprial a tak by jej jej meno malo asi ostať, pretože ona ho dostala ako prvé. Neviem tá Laura je krásne meno, ale akoby jej nepatrilo...ale ešte máme čas do mája, uvidíme. Dám vedieť ako sme sa rozhodli 🙂🥰

michellemary
1. feb 2023

"ja som o nej hovorila ako o bytosti s menom ešte ani nebola počatá."
Ak je to takto, a prejde ti to aj u partnera, tak to musí byť Izabela, nemáš nad čím váhať!

vlasulienka
14. feb 2023

@dominikak4 takýto pocit som mala aj ja. Vysnívala som si ju ešte nebola ani počatá. A nakoniec sa mi splnil sen a narodila sa mi krásna ,zdravá, modrooká a blonďavá Izabelka, pritom ja som čistá bruneta s tmavými očami. Takže bol to nádherný moment keď som ju zbadala a veľké prekvapenie. V škôlke ju volajú Izabelka alebo Izabela aj všetci v našom okolí žiadne skratky. S manželom sme obaja chceli toto meno ak s tým je Váš manžel tiež ok tak choďte do toho 😊

dominikak4
autor
15. feb 2023

Povedala som to takto mužovi, že to meno je pre mňa proste osudové a súhlasil, takže budeme mať Izabelu. Ďakujem všetkým za názory.