Kombinácia mien

16. nov 2020

Ahojkyyy chcem sa opýtať na kombináciu mien že ktoré je fakt krásne Noemi-Mia Noemi-Nina Rebeka-Aria alebo Mia-Anna alebo dajte vy nejaké pekne kombinácie mien podľa vás 😊

karolinakr
17. nov 2020

Rebeka Aria by som vylučila hned.Samo o sebe ano, ale spolu su tvrde a dosť divoke

elementissa
17. nov 2020

S Rebekou mi napadá napríklad Rebeka Klara, pripadne Rebecca Chiara. Noemi je krásne meno, poznám dve už dospelé ženy co sa tak volajú, Noemi Sara ci Noemi Aria by znelo naozaj pekne. Mne sa vždy páčilo meno Ariana, ako prvá kombinácia mi napadla Ariana Bella.
Ja mam dve mená a nosím ich veľmi rada, su netradičné, takže o to lepšie 🙂 nikdy som nenarazila na nikoho, kto by sa tak volal. Môj syn má tiež dve mená, ak budeme mať druhé dieťa, aj to bude mať. Zo zakomplexovanych komentov si nič nerob. Niektorí sú proste takí.. Radi hejtuju aj ked nemajú čo a vymýšľajú sprostosti. Máš pekný výber, isto z toho dačo vyberieš 🙂

vivinka771
1. dec 2020

@inetta súhlasim že to bolo úplne bežné, aj môj 85 ročný dedko je Egon Oto a v ich rodine mal pomaly každý 2 mena 🙂

kristinastojko
1. dec 2020

Skus dat.. Mária Mia... To je to iste Mia je Mária ❤️ moja dcéra je tiež Mia.

inetta
1. dec 2020

@vivinka771 aj v nasej rodine to tak bolo. Moj starky bol frantisek jozef 🙂

inetta
1. dec 2020

@cookie29 sak jasne ze sa to bezne pouziva v zahranici, aj na svk sa kedysi bezne pouzivalo.