Určenie pohlavia dieťaťa z krvi matky - Geneton

geria
20. jan 2012

Ahojte, rada by som sa vas spytala ci ma niekto skusenosti s urcenim pohlavia dietata z krvi matky cez Geneton ? Ak mate chut sa podelit o vase vysledky, prosim dajte vediet v kolkom tt vam to robili a ci vam to aj vyslo. Velmi pekne vopred dakujem.

lucifera12
20. jan 2012

@geria ahoj, ja som sa bola dat testovať v 12 alebo v 13 ttýždni a vyšlo to. Gynekolog mi potom povedal, že su dobri a da sa im na 100% veriť.

geria
autor
23. jan 2012

@lucifera12 dakujem 😲

tygrixa
5. júl 2012

ja som absolvovala odber tento tyzden ked som mala 10+1tt a vraj dievcatko 🙂 ale este potvrdit neviem

kvetinqa
5. júl 2012

vraj sa v urceni pohlavia nezmylili este ani raz. Ja som test absolvovala 2x,prvy vysiel, druhy vcera potvrdili na morf.uzv,takze u mna to vyslo. 1.xmi ho robili tusim v 11.tt,teraz v 12.tt

lusinda1989
12. júl 2012

@geria aj ja som bola na teste z krvi vyslo dievcatko a aj dokina na sone mi dievca potvrdila tak hadam sa nesekli 🙂 a bola som v 11 alebo 12tt

adetka
9. aug 2012

ja som tam bola az v 15 tt... ale vyslo im to 😉

elixia
25. aug 2012

@geria neviem,ci je to este aktualne,ale ja som tam bola v 16 tt a vyslo to. Ta pravdepodobnost je tusim na 98% az 🙂

tinika
21. jún 2013

kočky a kde vam to robili a čo to s talo?vdaka

mauerka
21. jún 2013

Ja som teraz v 10tt, buduci tyzden sa chystam tiez.

http://www.geneton.sk/test-pohlavia-plodu.html @tinika

dz
21. jún 2013

som prenasacka genetickeho ochorenia a kedze som zatial absolvovala len neuspesne IVF, moj doktor mi povedal, ze keby som otehotnela nahodou prirodzene, ze sa to da riesit cez genetiku odberom krvi a pohlavie sa da zistit uz v 6.alebo 7.tt, ale nezaujimala som sa zatial o to, ze kde sa to robi, tusim ze vravel cenu okolo 70 eur ak si dobre pamatam

luucciaa
14. jan 2014

Ahojte, test se robí od ukončeného 12tt, uspěšnost testu je na 99,8% ... stojí to €84,- a pokud nejsi z BA, stačí jim poslat mail s žádostí o zaslání zkumavek na test DNA pohlaví plodu, krev Ti odebere Tvůj gynekolog nebo všeobecný lékar. Krev pošleš podle instrukcí co Ti pošlou a do 5ti dní od zaslání krve máš výsledek v mailu nebo v schránce. 😉

voskovka
24. jan 2014

ahojte baby mate niekto skusenost ze na kto.den od odberu vam poslali vysledok?ci presne na 5ty den posielaju....????ja som dnes 4ty den a neviem ci cakat dnes alebo az pondelok....co poviete?

markopolo
20. sep 2014

ahojte date mi niekto kontakt na tu bratislavu kde sa treba ozvat pre to vysetrenie .....vdaka

babykuky
10. okt 2014

a je tu niekto komu test nevyšiel?

lucinka_n
30. okt 2014

Ahojte, podelim sa s vami o skusenost. Bola som na odbere vcera v Ba a uz dnes o 14-tej mi prisiel vysledok, ze to bude dievcatko 🙂 Som 13. tyzden. Tak v maji uvidime, ci maju pravdu.

666maybe
23. máj 2015

Ja som bola na tom v decembri 2011 a vyšlo to, teraz idem zas a verím, že to opäť vyjde správne 🙂

radka816
23. máj 2015

@lusinda1989 ahoj chcem sa opytat ci to vysetrenie z krvi sa aj plati ci to je na kazdej z nas ci si to dame urobit alebo ci je to bezne u kazdej buducej maminy, cakam prve dietatko tak netusim 😊

lusinda1989
24. máj 2015

@radka816 ahoj je to dobrovolne a plati sa za to robia to len v bratislave v genetone co ja viem. Ja som bola cisto na zisteni pohlavia neviem ci robia aj nejake plus vysetrenia...

666maybe
24. máj 2015

@radka816 Ahoj Radka, daj si ich stránku geneton.sk a uvidíš čo všetko robia a čo koľko stojí 🙂

lenka052
13. júl 2015

@666maybe ahoj ja som si to dala zistovat v 12tt , vysiel chlapec....a teraz na utz sa ukazalo dievcatko tak som zmetena. nemas nahodou na maily este tu tabulku v ktorej ti poslali vysledky? potrebujem si to porovnat ci sa nahodou nemohli zmylit v cislach

666maybe
13. júl 2015

@lenka052 Ahoj Leni, daj mi prosím ťa mail a pošlem ti to, ja som si to dala poslať poštou takže som pre teba odfotila papier, no obidva papiere, už mi totižto prišiel výsledok aj z tohto tehu, vyzerá, že budem mať druhé dievčatko 🙂 Dúfam, že sa nesekli, teda ani som sa nikde nedočítala, že by to niekomu nevyšlo, to by ma porazilo lebo už mám pár nových ružových vecí 🙂

dagmars
13. júl 2015

už si presne nepamätám v ktorom týždni som bola ale viem, že to bolo 8. marca (MDŽ) a oznámili mi dcéru a už bude mať pomaly 4 roky🙂; aj všetkým mojím kamoškám to vyšlo na 100%

lenka052
14. júl 2015

@666maybe ahoj.si zlata..citala som.ze sa sekli tak sa bojim.ze aj pri mne.dakujem ti moc krat.co budeme mat sa asi vsak na sto pro dozvieme az po porode 😉

666maybe
14. júl 2015

Kde si našla, že to niekomu nevyšlo? Ja som prešla snáď všetky fóra, ale nikde som nenašla nikoho komu by to nevyšlo tak snáď mi budeme patriť tiež medzi tie šťastné a vyjde to ako má 😉

danielaa157
2. sep 2015

ahojte ... aj ja sa podelim so skusenostou o genetone
dala som si odobrat krv v 12tt - odoslala som krv postou v pondelok a v utorok to tam mali a v stredu poobede som vedela vysledok "Dievčatko " cela som bola natešena lebo chlapca doma uz mam a o cca 2 týzdne my prisiel e-mail ze sa ospravelnuju ale ze nahodnou analizov sa im nezhoduje vysedok testu uf som skoro odpadla ze sa to stava a ze som 0,5 % kedze vysledky su na 99,5% uspesne a tak som po dohode s nimy poslala novu vzorku kde som cakala dlhsie cca 5 dni a potvrdili ze sa vysledky zhoduju z predoslou vzorkou cize dievcatko dufam ze my nepride uz podobny email lebo som sa tak trosku vystrasila 🙂
a co sa tyka genetonu super urcite odporucam je pekne vediet co nosime pod srdieckom pri prvom som to vedela mesiac pred porodom a takto sa viem aspon dopredu pripravit ... tie co vahate - nevahajte ... urcite neolutujete ten pocit ked viete vysledok stoji za to 🙂 🙂 🙂

666maybe
2. sep 2015

Tak mne vyšlo podľa genetonu druhé dievčatko a bola som pred mesiacom v Martine na 3D a doktor mi pohlavie potvrdil asi tri sekundy po tom čo zapol sono lebo malá mala rozčapené nohy ako pravá dáma 😀 A ospravedľňujem sa za hrúbku vyššie ,,mi budeme" malo byť s ypsilonom lebo som prepisovala vetu a zabudla som to tam zmeniť a kole mi to oči 😅

zwalsh
6. sep 2015

@danielaa157 ahoj v ktorom týždni si si nechala robiť ten test a koľko to stálo? Ja som dnes 13 plus 1

lucka1987
6. sep 2015

@zwalsh ahoj aj ja si idem davat robit tieto testy, stoja 83 € . a da sa to zistit od 10 tt. pockam este dva tyzdne a poslem im krv 😉

zwalsh
6. sep 2015

@lucka1987 vďaka je to strašne drahé budem si musieť počkať na UTZ či amniocentézu

bielavila
6. sep 2015

bola som tiez v 10tt, pohlavie mi samozrejme vyslo, je to 100% istota

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre