Ako často vám strážia vaši rodičia alebo svokrovci deti?

27. jún 2023

deti 4-5r. a stari rodicia

ako casto vam strazia vasi rodicia alebo svokrovci deti na vikend?
a iniciujete vy alebo sa ozvu sami?

thereisabear
27. jún 2023

Nikdy

yanni
27. jún 2023

Nikdy
Akurat moji rodicia maju deti v lete cez prazdniny ca. 2-3 tyzdne (podla toho ake tabory sa nam podari zabukovat). Svokrovci NIKDYYYY.

jarnajar
27. jún 2023

Nikdy. Moja mama občas postráži, keď ideme na nákup na cca hodinu (raz za pár týždňov). Voláme to s mužom, že ideme do Lidla na rande 🙂

ivangeline
27. jún 2023

Skoro vobec. xD Max 5x sa stalo.

floki1994
27. jún 2023

Moji rodicia si beru decka surodencov raz do mesiaca na vikend 🙂 a cez leto aj na tyzden...im je veselsie a decka si uziju dom a zahradu 🙂

mamelka
27. jún 2023

Nestrazia. Nikto neinicuje. Raz svokra chcela ale to išla na to cez Amaliu, povedala jej,že keď nechce guláš nemusí ale zostane na prázdniny-guláš zjedla

rebrambora
27. jún 2023

Nikdy. Kedze byvame daleko a svoje si uz odchovali. Ked chcem, aby mi niekto postrazil moje deti, kt mam ako kazdy clovek z vlastneho rozhodnutia zavolam opatrovatelku, alebo si na striedacku strazime deti so znamymi, kt maju deti tiez.

cookie29
27. jún 2023

Nikdy

autor
27. jún 2023

@jarnajar no my tiez tak, raz za pol roka s muzom do tesca na rande

deginko
27. jún 2023

Absolútne nikdy..

lasona
27. jún 2023

Veľmi často, bud moja svokra, alebo rodicia, nastriedacku. Popri malom pracujem, ma 9. Mesiacov. Som im za to veľmi povďačna.

divokykonik
27. jún 2023

Mne malého berú tak 2x do týždňa na 3 hodiny, ale na víkendy ho zatiaľ ešte neberú. Ešte je aj malý, ale keď bude väčší, chystajú sa zobrať si ho aj na víkend.

barbora19911
27. jún 2023

Dosť často skoro každý týždeň v sobotu/ nedeľu keďže byvame blízko seba 🙂 aj moji rodičia aj svokrovci a radi trávia čas s nimi 🙂

simona92101
27. jún 2023

Mam 4r dceru a k svokre chodi velmi rada,babka si ju vypyta sama tak raz do mesiaca na vikend.vzdy idu na vylet dakam,a uziju si spolocny cas. Moja mamina si ju tak isto obcas vypyta na vikend.
Nikdy ich vsak neprosim o "strazenie".

mandzula
27. jún 2023

Exsvokra nikdy, je od nas daleko, keby bola blizsie, ona je ten typ, ze by bola rada travila cas s vnuckou. Moja mama, ked to bolo nevyhnutne, teda ked sme isli na nakup. Cely vikend s tym, ze my s muzom si niekam zajdeme, nikdy. Ze by si ju sama pytala, to nikdy, nie je to ten klasicky typ starkej, ktora tuzi po vnucatach. Ale zas, ked bola dcera chora alebo cez prazdniny, to postrazila.

queen_mary
27. jún 2023

Maly ma 3,5 roka a od malicka byva casto u svokrovcov 😊 je tam rad a aj svokrovci su radi. A my si aspon oddychneme 😊 za mesiac tam spi asi 5krat 🙂

lucinka12356
27. jún 2023

Väčšinou moja mama aj potrebujem ísť k lekárovi a mužovi sa nedá ostať doma. Pripadne keď ideme na svadbu podľa toho z koho strany ideme. Ale aj to si deti berieme a ptm ich donesieme domov uspime a vlastne len s nimi niekto spi, na noc mimo domu alebo bez nás nikdy neboli. Vlani zobrali syna svokrovci ze na noc ku nim chcel ísť.. Odišli o 18.00 a už o pol 10 volali ze ho donesú lebo mu je ľúto (deti majú teraz 2r a 4r)

kvetinka75
27. jún 2023

iba vtedy, keď bola dcéra chorá ale väčšinou som išla na OČR, takže vôbec. My sme mávali aj cez víkend program spoločný, nebolo treba strážiť. Až cez prázdniny, keď bola dcéra školáčka prespávala

wiccawicca
27. jún 2023

Svokrovci častejšie, lebo s nimi bývame, tak vyberali malú zo škôlky, keď som mala poobednú a aj ju tam vozili, keď som mala rannú, prípadne cez prázdniny alebo kedykoľvek som si potrebovala odskočiť, moji rodičia sa tiež veľmi zaujímajú a ak im poviem, prídu kedykoľvek a aj malá tam môže ísť kedykoľvek a ostať na ako dlho chce, len donedávna tam nechcela ostávať bezo mňa, teraz už ide aj na pár dní sama, oni ju hocikam vezmú alebo kamarátky zavolajú. Určite bez ich pomoci by som nemohla pracovať na tri zmeny.

rachel36a
27. jún 2023

Vzdy kedy by sme chceli, tak by svokrovci postrazili...ale davame skor tak ze na poobedie ked potrebujem nieco vybavit a pod...to je castejdir...na vikend len ked ideme s muzom niekde prec na vikend, na koncert, zabavu a pod...ale nie je to extra casto 3-4 za rok....cez prazdniny chodi tak na tyzden...ako kedy...vacsinou potiahne dlhsie...

renus15
27. jún 2023

Svokra s mužom každú druhú sobotu (alebo nedeľu podľa toho ktorý deň nám to lepšie vyhovuje ),
svokor a jeho spolubývajúce :D (partnerka a nevlastná dcéra) podľa potreby, keď sa spýtame nikdy nemajú problém postrážiť alebo zobrať niekde na výlet (pokiaľ niesu práve v práci) ,
moja mamka tiež tak, keď treba zoberie dcéru minimálne 2x za mesiac určite a syna (2 mesačného) už 3 x sama strazila, tak na 3 hodinky cca s nou vydrží 🙂
Jediný starý rodič ktorý sa nezaujíma je môj otec, toho som ja už nevidela 6 rokov, ale nevadí lebo máme aj tak 3 babky a 2 dedkov aj bez neho 🙂

redana
27. jún 2023

Velmi casto obe babky, dedkov nemame..mame 4 deti a od prveho dietata je to takto..my sme tiez boli casto u babky a su to moje najkrajsie spomienky..

mabose
27. jún 2023

Zvyčajne obe babky, svokru mám bližšie ako rodičov tak ak treba ísť s inou k dr volám babku, alebo prídu rodičia moji

stevvvka
27. jún 2023

Moja mama je ďaleko, svokra stráži vždy keď potrebujeme, podľa situácie, posledné týždne dost často, alebo si sami pre deti pridu, že ich chcú vidieť.

anega79
27. jún 2023

nikdy, byvaju daleko, riesime s babysitter strazenie

konik123_
27. jún 2023

Fuu koľko odpovedí že nikdy. Nám by som povedala, že skoro stále 😂 minimálne teda 3x do týždňa, sami si ich pytaju. Stačí ak nejdem 1-2 dní k mame a už mi volá kedy doveziem deti😂 keď potrebujem postrážiť od svokry, tak tiež úplne bez problému. Majú ich radi a chcú s nimi tráviť čas. Každé 2 týždne si ich rozdelíme, každý ide spať k jednej babke a my máme voľno 😃

aaadkaaa
27. jún 2023

Ked este zila svokra(byvame u svokrovcov), tak bola s nami denne, cize ked som potrebovala ist na nakup, tak ona vzdy ochotne ostala s dcerou a ja som nakupila aj jej. Obcas sme s muzom niekam vybehli, ale malokedy, on nema na to cas, ale svokra vzdy ochotne postrazila. Moja mama zriedka, kedze sme to v podstate nepotrebovali, tym, ze tu bola svokra a malu zboznovala, nemuseli sme ju vlacit do ineho mesta na strazenie. Teraz uz nemam ani mamu ani svokru, takze uz nepostrazi nik a do kina sa dostanem asi o 10 rokov najblizsie😶

kacena2022
27. jún 2023

Moja mama býva od nás 20km svokrovci 50km.No deti nikdy nepostrazili nemajú záujem.Aj keď občas by nám to bodlo keď idem k lekárovi alebo na nákup,ale čo už.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mims
27. jún 2023

Svokrovci nikdy, moji rodičia raz za rok za dva, keď uprosím, že by som už rada s mužom si niekam vyšla

77katarina
27. jún 2023

Nikdy v živote mi nikto nestrážil a to má dcéra už skoro 11 rokov 😤😫