Ako na arogantnu kamarátku?

15. mar 2024

Ahojte. Už dlhú dobu ma trápi moja arogantná kamarátka. Vykazuje ku mne dosť arogantné a povýšenecké správanie ktoré sa strieda s tým, že keď vidí že sa od nej vzdiaľujem komplimentami, správami, pochvalami. A neskôr sa to opakuje znova. Vie ma vysmiať, ignorovať, aj ponížiť. Urobím chybu ak sa od nej vzdialim nadobro? Dosť som si už kvôli nej poplakala. Občas rozmýšľam či chyba nie je vo mne, ale toto trvá už roky.

egonsk
15. mar 2024

Vela ludi by ju uz volalo ex-kamaratka.

domkakvet
15. mar 2024

Ak ti nevyhovuje, tak s nou prerus kontakt.

janka_23
15. mar 2024

Chybu určite neurobíš a ak si sa s nou o tom rozprávala a chová sa rovnako aj naďalej tak si sa mala vzdialiť už dávno. Clovek si kamarátov vybera sam a je s niekym kamarát preto lebo mu to prináša radosť, pohodu, vyvolava to v ňom dobrý pocit a nie stres, poníženie a negativne pocity

matullienka
15. mar 2024

Ana čo je v tvojom živote taký človek?

viestta
15. mar 2024

Chybu robis, ze jej toto dovolis. Chybu robis, ze uz davno si sa nepostavila sama za seba a ju neposlala tam kde patri

sheila121
15. mar 2024

Poslať do .... Na čo ti je taká kamarátka?

autor
15. mar 2024

Čo ak je chyba vo mne?

hiro
15. mar 2024

Chybu robis ze sa podlizujes.
Raz som rozmyslal ze clovek co mi nic zle neurobil, pekne mi vkuse hovoril (a zena to nebola :D), vychvaloval ma tak som sa k nemu zle spraval a odvrkoval, neviem preco, nechapal som to preco to robim. Uz to viem. Je mi to proti srsti ked mi niekto tak nekriticky lichoti. Dobry clovek ale mohol byt aj kamarat ale nechapal som to a pokaslal som to.

hiro
15. mar 2024

(aj ked teraz citam ze to podlizovanie asi robi ona... zle som si precital)

lukbe
15. mar 2024

@hiro je to zle štylisticky napísané, aj ja tomu nerozumiem, kto čo vlastne robí .

megg1
15. mar 2024

Vymaz ju zo svojho zivota. Nemusis mat na nu cas a travit s nou cas, ak sa s nou necitis dobre, pretoze sa k tebe dobre nesprava. Nemusis sa nechavat sikanovat. Ona kamaratka nie je.

cacianka
16. mar 2024

@lukbe za pár posledných dní už xy príspevkov, ktoré nemajú hlavu ani pätu , ani gramatiku, písanie bez štylizácie, slohu . Slová nasypane na kopu

monikkatt
16. mar 2024

Takej kamosky sa drz.. ved ako by si prezila bez ponizovania, urazania a zosmiesnovania? Co by to bol za zivot? 😱 🙄🤦‍♀️

lukbe
16. mar 2024

@cacianka presne tak, beriem, že niekedy sa stane, lebo telefón, ale niektoré sa nedajú čítať, resp. porozumieť. Ak niekto napíše jeden dlhy príspevok bez bodiek, čiarok a v jednej vete niekedy, tak vtedy je to už lúštenie.😅

cacianka
16. mar 2024

@lukbe áno, tak . A vedľa zase podobný ohľadom PN, zástupu a prepustenia pre nedostatok práce a tiež chaos slov

mantilka
16. mar 2024

Kamarátka sa v zásade nevysmieva svojej kamarátke ani ju neponizuje...to robí nepriateľ! Už dávno mala byť exkamatatkou.

cacianka
16. mar 2024

Typická manipulátorka. Vybíja si svoje mindraky a keď hrozí že terč, obeť stratí, tak sa zalįška aby ju nestratila

alickapusinka
16. mar 2024

Narcistická manipulatorka to je a nie kamarátka. Aká chyba v tebe že si od nej zmanipulovaná.