Ako sa odľúbiť?

2. feb 2024

Baby, ako sa odľúbiť? :(( Písala som si s jedným mužom, aj sme sa párkrát stretli, ale vzťah zatial nechce :( Ja som už v štádiu kedy doslova stale čakám na jeho správy, keď mi neodpíše dlhší čas alebo to čo som si chcela prečítať som z toho nešťastná a som smutná aj zo stretka ktoré sa zrušilo :(( Nechcem ho uhnať a prísť oňho ako o kamarata ale som v štádiu kedy mi to prerástli cez hlavu a neviem z toho von :( zablokovať ignorovat nedokážem

dadis
2. feb 2024

Urcite ho radsej zablokuj ako sa dlho trapit. Je to vlastne ulava

ivangeline
2. feb 2024

Ignorovat musis. Dokaza dokazes. Namotala si sa na predstavu a nie na konkretneho cloveka... Hladaj dalej. Zapln cas inymi vztahmi,aktivitami...

janka_23
2. feb 2024

Z vlastnej skúsenosti radím ukončiť to, z tohto nič nebude, akurát sa budeš iba trápiť

lukinooo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
2. feb 2024

Najlepšia obrana je utok 🙂 ignoruj ho a uvidíš ako sa to pohne 🙂

lucia0211
2. feb 2024

Pomyslí si na to, že ťa vidí ako trapnu chuderu, čo ho naháňa a nedá mu pokoj a ktorá keď pískne hneď príbehne a hneď sa odlúbiš😉a ani nebudeš vedieť ako a pribehne aj on sám 😄

lindous
2. feb 2024

Píšeš, že ho nechces stratiť ako kamaráta, ale tým si to len odpravedlňuješ, tebe nejde o kamarátstvo, vždy budeš čakať niečo viac, uvidíš, že keď sa cez to prenesieš, tak ti nebude chýbať ani ako kamarát - hlavne ak sa bavíme iba o pár stretkách… a udržiavanie takéhoto kamarátstva je masochizmus

bloger
2. feb 2024
domkakvet
2. feb 2024

Zabudni na neho a zacni ho ignorovat.

moonlight1210
2. feb 2024

Odlubit sa neodlubis hned. Nejaky cas to este potrva. Ci chces, ci nie.

Ale mozes tomu napomoct tym, ze ho bloknes a kedykolvek ta budu prsty svrbiet, aby si ho skusila nejak inak (aspon tajne) sledovat, tak si najdes inu cinnost.
To je ako zavislost. Najprv mas abstak, postupne to prejde. Nakoniec zistis, ze uz vlastne ani nemas zaujem. Len to chvilu trva.

anna777115
2. feb 2024

Neviem, či je to len môj pocit, ale v poslednej dobe ženy neskutočne uháňajú chlapov. Žiadne obmedzenia, žiadna sebaúcta. Veď, chlap v dnešnej dobe nemusí ženu presviedčať, dobíjať... Má ju rovno naservírovanu na tanieri.Myslim, že toto chlapov viac odrádza, ako privádza, k dannej žene. Autorka keď, chlapovi na tebe bude záležať a bude ťa chcieť urobí preto aj možné -nemožne, aby si ťa získal. Ak to, tak nie je, zrejme o vzťah s tebou nemá záujem, tak nie je čo riešiť z tvojej strany.

dadis
2. feb 2024

@anna777115 Suhlasim. (az na slovo dobyjat)

madeline1
2. feb 2024

Ved to nechaj plynut, ak to ma byt vztah, tak to vztah bude, aj keby ste "nechceli", to za nedefinuje, to sa deje.