Overthinking

24. mar 2024

Baby, zamilovala som sa do jedného muža… on ale vzťah zatiaľ nechce… ja strašne overthinkujem keď mi nenapíše už som smutná a sklamaná či nie je s inou…keď nenapíše na dobrú noc čo zvykol ešte horšie… celý čas mam pocit že mu na mne nezáleží a že sa ma chce zbaviť :( čo mám robiť?? Zablokovať ho nedokážem

gabriela2952
24. mar 2024

No asi si drží odstup keď nechce vzťah, musíš sa stým proste len zmieriť 🙂

autor
24. mar 2024

@gabriela2952 Len ja sa neviem :( vkuse kontrolujem telefôn úplne mi to prerástlo cez hlavu :(

gabriela2952
24. mar 2024

A koľko máš rokov ?
Ja som takáto bola na strednej, takze viem ako sa cítiš. Asi je to len čerstvé?

marseillefan
24. mar 2024

Potrebuješ sa od neho odpútať, lebo ti hrozí, že budeš takto namotaná dlho a prinášať ti to bude len smútok a utrpenie. Prepáč, je mi ťa veľmi ľúto, chápem ako sa teraz cítiš... :(

vanilkovazmrzka
24. mar 2024

No vsak nezalezi mu. Nezalezi mu na tebe tak, ako zalezi tebe na nom. Takze musis si cas vyplnit niecim inym, nech furt nepozeras na ten telefon

michaela789
25. mar 2024

No nerada to vravím takto priamo a rázne ale sála z teba zúfalstvo a myslím, že dotyčný to vycítil už tiež. Preto si drží odstup, aby ťa do toho nestiahol viac, než by mu bolo príjemné. Ak napíše len sem tam, možno si ťa dokonca drží v zálohe, ak by sa náhodou začal nudiť. Zamestnaj sa niečím iným, šport, kniha, buď ohľadom hobby a trávenia času sebestačná. Život nie je o niekom inom ale o tebe. On má svoje záujmy, evidentne dôležitejšie ako si preňho ty, prečo pre neho strácať hlavu?

mabenn
25. mar 2024

si emocne zavisla na predstave vztahu s clovekom, ktory 1)mozno vobec nie je taky ako si myslis 2)vobec by ste nemali taky vztah ako si predstavujes...pusti to a uvidis...nemozes ho nutit, dalsia vec je, ci ta tak trochu aj nenamotaval...na takych bacha

domkakvet
25. mar 2024

Uz sa vyjadril, ze vztah nechce.