Existujú vôbec chlapi, ktorí chcú deti?

23. júl 2023

Ahojte, neviem možno som divna alebo len nemám stastie. Každý jeden chlap, co com kedy chcela alebo mala vztah nechcel deti. Alebo mal na ne čas, a do ničoho sa nehrnul. Ani nehoda nehrozila. Neviem proste kde nájsť chlapa co chce deti, lebo mám pocit, že žiaden dobrovoľne nechce. Nikoho nechcem nutit ani klamať, že užívam antikoncepciu a pritom neužívam len aby som otehotnela.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
23. júl 2023

tak asi existujú keď sa stále rodia deti🙈

zuzulka558
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
23. júl 2023

Existujú. Moj priatel dokonca o nich aj sniva 😅

dzulli1980
23. júl 2023

Skôr bude problém v tom, že je na Tebe vidieť, že zúfalo túžiš po dieťati ... mužov to odradí, v začiatkoch vzťahu určite.

anjelicek26
23. júl 2023

Prosim nechod ani omylom k myslienkam, ze budes klamat, ja viem, len ti to prebehlo myslou, ale to je fakt cesta do pekla...

Pozri hladaj vyssiu vekovu kategoriu, krestana, cez zoznamky, kde si to proste napises jasne do profilu, ze hladas niekoho, s kym chces stravit buducnost - teda aj deti... ano neozve sa ti sto chlapov, ale mozno ten jeden, ten pravy...

Ja muzov, co chcu deti a nemaju stastie na partnerky poznam celkom dost...ale ono sa vztah nestava len na tom "chcem dieta ja aj on", ale na milione inych spolocnych zaujmov, laske, sexualnom naplneni, zivotnych cieloch a hodnotach...

Ak ta tlaci cas, smer CAR, zamrazit vajicka, nech ti ten tlak vyfuci s hlavy, ze potrebujes dieta vzhladom na vek "hned teraz"... dieta budes mat vtedy, ked budes chciet ty, aj keby s darcovskymi spermiami...

horskaholka
23. júl 2023

Určite sú 🙂 my sme sa s manželom spoznali v decembri a v novembri ďalší rok som uz bola plánovane tehotná 🙂 a chceme obaja ešte ďalšie dieťatko 🙂

kate_cs
23. júl 2023

U nás som bola ja tá, čo vždy tvrdila, že deti nie sú priorita. Necítila som takú tu túžbu po deťoch. Naopak manžel chcel a bral to vždy ako samozrejmosť, že deti chce.

martinka13
23. júl 2023

Mam manžela, ktorý túžil po deťoch a teraz ich oboch miluje. Čakaj a dockas sa..

domkakvet
23. júl 2023

Ja zasa nepoznam chlapa co by nechcel deti, treba hladat dalej.

rachel36a
23. júl 2023

Ja zas poznam len takych co chcu a maju...jediny o ktorom viem, ze nechce deti, je moj brat...nikdy deti nechcel ani ich nema, a uz ani nebude mat kedze ma 50 rokov

pralinka25
23. júl 2023

v mojom okoli vsetci chceli. moj chcel skor a viac ako napriklad ja. on ukecaval mna. a poznam takych viac.

autor
23. júl 2023

Tak ja neviem kde zijem 🙂 či chlapi v robote, ktorí sú bezdetni tak nechcu ani pocut, či môj bývalý partner ten stále len to ma čas, či terajší frajer ten ma tiež stále čas a len sa na mňa uráža a vyčíta mi že chcem vsetko hneď a nemôžem mať vsetko hneď aj keď iné majú. Podotýkam, nemám 19rokov že je to len môj rozmar, mám dost rokov po 30tke, frajer je super chlap ale do tohto sa mu nechce. A teraz neviem či sa s nim rozist alebo cakat alebo čo už robit

autor
23. júl 2023

Jeho kamarati mi vysvetľovali ako sa robia deti, dávali mi chytat ich decka na ruky až sa na mňa nalepí a teda mala som čo robit aby som sa nezosypala. Strasna sranda

petamich
23. júl 2023

takych chlapov je vela a vela je takych, co potrebuju k tomuto kroku dozriet (a ano niekto skor a niekto neskoe), snad aj ten chlap ma pravo na vhodny cas, resp. zzit sa s predstavou, ze chce deti a ze ich chce prave s touto partnerkou - uprimne, kedze som bola dlho single slecna v pokrocilejsom veku a moje najblizsie kamaratky tiez, som sa castejsie ako s chlapmi, co nechcu deti stretla so zenami, ktore pomaly na prvom rande chceli od chlapa vediet datum a cas kedy ich oplodni a este aj informaciu kolkokrat 🤷‍♀️

chapem, ze mat 30 a chciet dieta nas motivuje kusok tlacit (zazila som to) ale cim viac som to s (teraz uz) muzom riesila, tym viac dieta odsuval, potreboval svoj cas a ten bol skratka kusok iny ako moj, ktorej tikali biologicke hodiny a kus mi z toho prepinalo a teraz je uzasny otec, lepsieho som si pre svoje dieta nemohla zelat

vanilkovazmrzka
23. júl 2023

Stiahni si tinder a vyberaj si tych, co maju napisane, ze chcu deti 🤷‍♀️

autor
23. júl 2023

@petamich ja si myslim že aj ten môj by bol dobrý otec lenže ja neviem ako netlacit. Vsade kde pridem a napríklad odmietnem alkohol, hneď otázky a čo si tehotná? A pritom je jasne že nie som. Proste neviem ako na to nemyslieť, nepýtať sa ho to a neriešiť to a nebyť smutná.

terezka1947
23. júl 2023

Zle vyberas.
Ak túžiš po deťoch a priateľ nie,buď sa s tým zmier alebo sa roziddte,lebo tebe čas beží a šťastná nebudeš.

petamich
23. júl 2023

problem potom ale bude nie, ze tvoj partner nechce dieta (teda aspon myslim) ale ze ho nechce teraz 🥴 a to moze byt problem aj s dalsim a dalsim - pretoze vacsina ludi ma dieta s niekym s kym vie, ze je to rozumne a po istej dobe znamosti, jasne najdu sa aj vynimky ale tych je ako safranu a tazko sa hladaju

hopsadobrandejsa
23. júl 2023

Ja nechcem autorke v ziadnom pripade stupat na prsty, ale ja sa postavim na druhu stranu plota.

"Každý jeden chlap, co com kedy chcela alebo mala vztah nechcel deti. Alebo mal na ne čas, a do ničoho sa nehrnul."

Nic take nejestvuje. Nie si zazracne prekliata ani akysi izolovany pripad. Z tych muzov minimalne aspon jeden deti chcel. Pravda je, ze deti chceli ale nie s tebou a jednoduchsie nez si pripustit, ze by to mohla byt pravda je obvinit vsetkych muzov, ze maju akusi nevysvetlitelnu fobiu z deti. Deti sa rodia dalej cize toto tvrdenie urcite pravdive nebude.

Poznas tu znamu formulku pocas rozchodov "it's not it's me"??? V 90% je spravna moznost it's you.

Ak by mi vsetky partnerky povedali pocas rozchodu, ze vina je ich a nie moja, 100% by bola chyba na mojej strane.

Treba zvazit, ze chyba moze byt aj na tvojej strane. Mozes dalej trvat na moznosti, ze muzi proste nemaju zaujem o deti, ale raz sa prebudis s 40-tkou na krku, bezdetna a potom si uvedomis, ze predsa len si sa snazila samu seba presvedcit o opaku.

Snad ti to s terajsim priatelom vyjde 🙂

autor
23. júl 2023

@hopsadobrandejsa ale však ja nehovorím že som perfektná 🤣 ale či ostatné zeny, ktoré majú deti sú potom všetky perfektne? Keď vidim akým zafajčenym prepitym babám urobia celkom solídni chlapi deti, tak naozaj rozmýšľam kde je chyba vo mne…ale pokúsim sa ju nájsť, alebo asi nic od nikoho nechciet

martinmmartin
23. júl 2023

Chlapi deti chcu, otazka je ci ich chcu prave s Tebou

terezka1947
23. júl 2023

Možno si s nesprávnymi typmi muzov

midka
23. júl 2023

ja si myslim, ze ides na to od nespravneho konca,, najskor by si mala mat natolko silny a pevny vztah,, ktory vyusti do toho, ze sa rozhodnete ako dvojica,, sa zobrat mat svadbu,,, a nasledne sa po urcitom case ked si vychutnate caro manzelstvo vo dvojici, zistite, ze asi prisiel cas a mate vhodne podmienky pre dalsieho cloviecika do partie,,,, vtedy to ma aj take pevnejsie zaklady,,, ,, a nie je to len tak, spravme si dieta,,,, ,,,a z tvojich prispevkov mam skor pocit,, ze je to prave ta druha moznost,,,, 🙂

zelenakobyla123
23. júl 2023

Mne zase príde, že je minimum tých, čo deti nechcú😀

autor
23. júl 2023

@midka ja som s tymto partnerom dva roky a vôbec neuznávam keď si niekto po mesiaci urobi dieťa len tak náhodou alebo z nudy a potom placu, že ja nanic chlap a že sa musí rozvádzať. Práveže takisto chcem mať s tým človekom čosi odžite a byt si istá že je dobrý ku mne a ne nám dobre. A najviac ma stve že je nám naozaj dobre a potom dostanem ľadovú sprchu že ešte mám na deti čas a na vsetko čas a popritom vsetci dookola stihnú svadbu, dieťa aj dom postavit

samimami777
23. júl 2023

Tak ja som mala opačný "problém" a to že prakticky od 18tky ma všetci partneri čo som mala ukecávali na deti a svadbu 😂. ( Je pravda že všetci boli o 6 až 10 rokov starší odo mňa) s jedným som sa kvôli tomu rozišla lebo mi to už liezlo na nervy. Aj teraz môj chlap ma momentálne lanári na tretie dieťa pomaly na kolenách 😂😅 takže áno, sú . len treba pozorne pozerať a predovšetkým vyberať lebo jedna vec je nájsť chlapa čo "chce" dieťa a druhá takého čo sa aj o to dieťa postará . Ak nemáš šťastie na partnerov čo sa na tento záväzok cítia skúsila by som seriózne zoznamky kde by som na rovinu napísala že hľadáš niekoho na vážny vzťah kto má v pláne sa v budúcnosti usadiť a založiť rodinu .

toskanka
24. júl 2023

@aurorka Ak má tvoj partner po 30, nemá deti z predošlých vzťahov, je zabezpečený a váš dvojročný vzťah je v poriadku, tak máš partnera, ktorý buď netúži po deťoch alebo nehorí láskou k tebe. Inak by po deťoch už dávno túžil a bral by ohľad na teba ako na ženu, že máš už 30 a na dieťa je najvyšší čas. Ja by som v takomto vzťahu už nebola v pohode.

nika_4
24. júl 2023

Ja som mala predtym priateľa čo mi povedal po troch rokoch vztahu, že ešte nechce so mnou dieta, mal po 40…a teraz sa stretavam s jedným úžasným chlapom, ktorý chce so mnou rodinku ako ma byt🙂ale pri zoznámení som bola k nemu uprimna a bavili sme sa aj o deťoch hned na zaciatku, aby som vedela, či to s nim bude mat zmysel🙂takze existujú chlapi čo chcu deti urcite😉😀

akiana
24. júl 2023

Ja mam skor skusenost s tym, ze deti ano, ale manzelstvo nie, lebo to je prilis velky zavazok. Logika prave opustila chat.