Kamarát s výhodami

15. feb 2024

Kedysi som mala krátku známosť, vzťah. Trvalo to veľmi krátko ale bolo to veľmi intenzívne. Nebolo to o sexe toho bolo mizivo malo ( ale bol úžasný) skôr mi pripadal akoby nechcel na nič tlačiť a ukázať mi že ma o mna naozaj záujem. Viedli sme super konverzácie, rozumeli sme si.
Keď sme šli von, celu dobu sme prekecali, bozkávali sa a ani len ruky mu nikam nezasli😃čiže nezačalo to sexom a ani tam nešlo oň
Časom sme zostali aj tak v kontakte, nebolo to hneď a začalo to nevinne iba že by sme niekedy mohli vybehnut na kávu, pokecať. Tešila som sa nakoľko som nechcela aby sme na seba celkom zabudli.
Na tu kávu sme sa síce nedostali ale kontakt pokračoval ďalej a pritvrdzovalo sa, opäť sme sa dostávali tam kde kedysi ale teraz už akoby sme len nadviazali na to že sme spolu spali a nejako sme to chceli obaja. Flirtovali sme, vymieňali si fotky a pikantne správy a bolo mi jasne ako to bude ďalej. Niečo takéto som nikdy nezažila ( stretávať sa s niekym kvôli sexu a tie veci okolo) ale tým že predtým sme spolu normálne boli mi to prišlo ok. Takze takto nejako sme pokračovali teraz to uz bolo naozaj len o sexe hoci ja som to tak nechcela.
Ale nevedela som čo robiť. Netrúfla som si vylievať mu nejake pocity keď to nechodilo od neho. Keď sme sa mali stretnúť, venovala som príprave seba veľa času a tešila sa najviac na to ako sa budeme opäť skvelo rozprávať atd. No keď sme šli von, pobudli sme tak pól hodinu-hodinu a za ten čas robili len to čo nadviazalo na naše správy.

Ja som v ňom stále videla to čo kedysi ( tie naše rozhovory a všetko čo vtedy) a zrazu to bolo take iné až to bolo zvláštne že je to rovnaký človek. Nechcela som sa prestať stretávať pretože som ho chcela vždy vidieť.
No a čo ma teda trápi? Neviem čo si o tom celom mysliet. Je mi jasne čo odo mna chce ale nevychádza mi to spolu s tým, že to tak nebolo kedysi a teraz áno? Viem ako fungujú kamarátstva s výhodami ale my sme takto predsa nezačali. Tak rada by som mu ukázala zase kus seba mojej osobnosti pri rozhovoroch a neviem ako na to, za ten krátky čas čo sa stretneme neviem ten čas využiť na to aby som urobila nejaký dojem ak chápete ako to myslím, on sa na mna vrhne a v tu chvíľu by bolo odveci zastaviť ho a začať o niečom filozofovať a pod. Poslednú dobu som už zostala taká skôr odmerana pretože neviem ako reagovať on na písanie take všeobecne veľmi nie je čiže písať mu nejaké dlhé správy sa nevyplatí.

Nemyslela som si žeby ma mohol začať vnímať inak keď ja si pamatam aký bol vtedy. O ten sex mi už ani nejde chcela by som aby opäť ma vnímal ako úžasnú osobu a niekoho s kým sa vie super porozpravat mimo tohto
Dá sa to vôbec?

zmrzlinka2021
15. feb 2024

No poskytujes mu služby, o zábavu má postarané, takže ak chces byť aj v niekoho očiach hodnotná, tak u neho skôr nie.

avonladyba
15. feb 2024

Ty si zlatá. Myslíš si, že ho mohli zaujímať filozofické kecy. 😄 Ten má od Teba presne to čo potrebuje. Len ty nemáš kde filozofovať. Možno založiť si Instagram? 😁

autor
15. feb 2024

@zmrzlinka2021 áno ale platí to aj v takýchto prípadoch keď dvaja predtým fungovali inak?
Chápem to pri dvojiciach kde mužovi sa zapáči žena ale nemá hlbší záujem spoznávať ju nezaujíma ho jej osobnosť lebo chce len to jedno tak tam nie je o čom
Ale keď majú dvaja vzťah robia takmer všetko okrem sexu ktorý tam nie je prvoradý tak dá sa potom takgo otočiť akoby nič?
Len sa pýtam sama neviem preto ma zaujíma pohľad iných 😃

autor
15. feb 2024

@avonladyba tak nie že filozofovať ale rozprávať sa viac ako len take tie uvítacie kecy aby aspoň nejaké slovo padlo pred niečim 😃

avonladyba
15. feb 2024

Ja si myslím, že pre neho je to strata času. Ale keď to ty potrebuješ, môžeš mu to skúsiť navrhnúť. Možno ak je dobrý sex, tak to nejako prekusne a vydrží sa s Tebou predtým porozprávať 😄

sheila121
15. feb 2024

Obávam sa, že vrátiť sa to už nedá. Kamoš dostal, čo chcel, a viac už nepotrebuje. Predtým to bolo také predtým lebo ste nič spolu nemali. Keď to už dostal, už ho to nezaujíma.

matka1961
15. feb 2024

Kedy bolo to kedysi ? Sú to mesiace? Roky?

autor
15. feb 2024

@sheila121 Nie to je zle pochopené možno som to nenapisala zrozumiteľne. My sme spolu neskončili po tom čo sme sa spolu vyspali. Iba píšem že nezačalo to postavené na sexe a ani to na tom neskončilo. Až časom po rokoch keď sme už spolu neboli sme začali len takto

autor
15. feb 2024

@avonladyba to práve nechcem, siliť to. Celkovo to ukončím celé ako je keď je to len takto lebo mi to viacej berie ako dáva. Len ma to mrzí že prečo si celu moju osobnosť odmysel kvôli sexu keď predtým to tak nebolo

autor
15. feb 2024

@matka1961 asi 7 rokov dozadu vzťah.

misiak7777
15. feb 2024

@autor ja v tom vidím celý čas len sex. Nič viac.. muži sú galatni aj k ženám, ktoré majú len na sex. Chlap, ktorý sa zamiluje hory prenáša

matka1961
15. feb 2024

Tak to je veľmi dlhá doba.. a prečo váš vzťah skončil ak smiem vedieť..

harrisson
15. feb 2024

Mozmo "tvoju osobnosť " príliš precenujes a on ta vnímal úplne inak. Sex a intelektuálne debaty nejdu spolu

sandra49
15. feb 2024

Ja som zažila niečo podobne 2x..počuj, je dosť možné on si myslí že ty máš záujem len o sex a tebe to rak vyhovuje. Keďže ste predtým viedli debaty atď a teraz to nevyžaduje, tak ti dáva iba to, čo si myslí že chceš, keďže si ho nestopla..toto sa dá riešiť len jednou vecou a to otvorenym rozhovorom. Choďte na večeru, hoc aj navnadení ze bude potom sex, ale ty na tej večeri normálne vybal na neho toto, ze co sa s vami stalo a ze ci je to pre neho okej a ze tebe len sex nestačí.. ja neviem chceš od neho vzťah? A prečo ste sa rozišli? To sú tiež podstatne veci..ľúbiš ho?

vorkola
15. feb 2024

jasne ,vsak ked sex vedel, ze bude,tak v podstate teba ako osobu na spoluzitie nepotrebuje,ja by som ho pekne krasne kopla do ri..i,Na co ti je taky chlap, ktory nechce normalnu rodinu?

autor
15. feb 2024

@harrisson práve to že nejdú a väčšinou sa takto stretne niekto že buď alebo
A tam kde je oboje môže vzniknúť super vzťah
Vtedy som to skončila ja možno by sme boli aj doteraz spolu ak by nie ktovie to už nezistim
Preto je to pre mna taká záhada lebo keby vtedy uťal on alebo by mal take nejaké správanie nebolo by sa čomu čudovať

kika147
15. feb 2024

Panecku on možno ma niekde vážny vzťah alebo aj niečo viac, a teba ma už len na sex 🤦🏾‍♀️ nie už to nebude také ako predtým ľudia sa menia a menia sa aj pocity . Z tohto nebude nič budes mu len robit rohozku prepáč . Zbav sa ho a hľadaj normálny vzťah , kde si Ta priateľ bude vážiť a bude Ta milovať .

huxy
16. feb 2024

No a možno práve to, že si to s ním predtým skončila ty, je dôvodom že ťa má už len na to jedno. Možno utrpelo jeho ego, alebo mu to ublížilo a už to neberie tak vážne.

ruxandra
16. feb 2024

A to sa vždy stretnete u niekoho doma? Čo tak mu navrhnúť, že nepríde na návštevu, ale pôjdete len niekam von? Skús a uvidíš, ak sa bude vykrúcať, tak je to jasné..

baboobchod
16. feb 2024

Presne ako sa píše vyššie, zavolala by som ho pár krát niekde von, kino, výlet, večera… kde bude jasne, že k ničomu nedôjde. Ak neprijme ani raz a nebude mať dobrý dôvod, tak nič 🤷🏼‍♀️

nivea777
16. feb 2024

no môžeš mu skúsiť navrhnúť, či nezbehnete niekam do wellnessu alebo na hory a uvidíš. Ale môj názor je ,že ľudia a priority sa menia a jednoducho už je pre neho priorita sex s tebou a basta, žiadna viazanie.

luccija
16. feb 2024

Zostarol a načo strácať čas🙂za 7 r ste sa niekam posunuli nemôžeš porovnávať vzťah vtedy a teraz...len, aby si s ním nebola roky len do postele...