Mali by ste záujem o sexuálny vzťah s ex partnerom ?

21. jan 2020

Robím si taký malý súkromný prieskum...ako by ste reagovali,keby ste od rozchodu nijakým spôsobom neboli v kontakte s ex,(1-2 mesiace po rozchode),to znamena,že vás nijako nekontaktuje, ani nemá záujem vedieť ako sa mate,ako sa vám darí,ale po mesiaci/dvoch zistil,že by vás rád naspäť do postele a úplne priamo by to navrhol??? (Povedzme,že ani jeden k tomu druhému už neprechovava tie mega city a ani jeden už nemá záujem o návrat do vztahu). Ako by ste to prijali? Nahnevalo by vás to,sklamalo,potešilo alebo čo by to vo vás vyvolalo? Zaujímajú ma vaše úprimne pocity z takejto situacie

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubiko
21. jan 2020

Lebo zakladateľka robí prieskum, ako aj v prvej vete informuje. Môže písať do časopisu, píše nejakú prácu alebo robí v nejakej firme, reklamke. Ktovie. Celý príspevok je hypotetický, takže pokoj, kľud. Mne sa tiež nechce odpovedať, ako by som to vnímala.
@perdulka7

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubiko
21. jan 2020

@perdulka7 však práve preto k tomu nemám dôveru. prišla na modrého koníka pýtať sa na názor na problém, ktorý nemá a vyzisťuje tu názory, pocity žien. mne sa tento prístup nepáči. preto si aj myslím, že to pre jej súkromnú potrebu nebude. keď si spomeniem pár dní dozadu, aké tu riešili problémy ženy, a tu príde niekto, že hej ženy, zamýšľajte sa, píšte mi, čo by bolo keby..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27dianka
21. jan 2020

Asi by som si spomenula na to prečo sme sa rozišli a určite by som do toho nešla, dvakrát do tej istej rieky nevstúpim!

xena0
21. jan 2020

Presne to sa mi stalo a poslala som ho do teplých krajín, ale on sa rozišiel so mnou čiže má takou ponukou vytočil

autor
21. jan 2020

@xena0 keď sa s tebou rozišiel tak nechápem na čo ťa kontaktoval? Akože povedal čo?

xena0
21. jan 2020

Nič konkrétne nepovedal, zaujímal sa vraj ako sa mi darí 😁myslel si totiž že za ním plačem. Mal prehnane sebavedomie, alebo nemal len sa tváril že ho má. Bol to hlupák rozchadzal sa so mnou so slovami že lepšieho nenájdem ako on🤦

autor
21. jan 2020

@xena0 tak on s tebou či ty s nim? To vyznieva vtipne...
.

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xena0
22. jan 2020

On so mnou 😅 paradoxne

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
20. feb 2020

@perdulka7 no dali sa do kopy

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. feb 2020

@perdulka7 naša čokolada musí chodiť po iných diskusiach lebo tie ňou vytvorene jej mažú

stela01
20. feb 2020

@perdulka7 to ne láska tam nejde o sex a to je rozdiel
😂😂😂😂

joplinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joplinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz