Manžel si píše s nejakou ženskou, posielajú si nahé fotky

dendia123
29. máj 2020

Prišla som na to že môj manžel si píše s babou zatiaľ som našla len jednu a posielajú si nahé fotky a píšu si intímne. Poraďte čo mám robiť...

juhseverzapad
29. máj 2020

Rozveď sa, načo ti je taký chlap.

lenuliatko84
29. máj 2020

Posli mu aj ty sexi fotku,asi mu nieco chyba ked hlada inde

dendia123
autor
29. máj 2020

@juhseverzapad no len problém je že nemám kam ísť...mame 1 dieťa...

dendia123
autor
29. máj 2020

@lenuliatko84 áno chyba rozum...keby som mu neposielala tak nič nepoviem

juhseverzapad
29. máj 2020

@dendia123 Podnájom by sa nedal?

dendia123
autor
29. máj 2020

@juhseverzapad no to si neviem predstaviť. Podnajmi sa pohybujú okolo 300€ plus platím telefón, plienky,mlieko a podobne veci ....ak máte deti tak to poznáte

juhseverzapad
29. máj 2020

@dendia123 Poznám, mám ich 5.

rusalinka
29. máj 2020

Vážne hneď rozvod??? Ale no... však hádam sa najskôr porozprávať, nech ti to vysvetlí.

janeninka
29. máj 2020

@dendia123 ťažko sa radí keď nevieme okolnosti. Mate aj iné problémy? Čo on na to? ChcE si získať tvoju dôveru späť?

natalala
29. máj 2020

@dendia123 ja neviem preco zeny radia zenam ze zbal si veci a chod s detmi niekam. Ja by som zbalila veci tomu muzovi a spytala sa na adresu tej zeny ze mu ich tam poslem 🤷🏼‍♀️

zuzkalujza
29. máj 2020

Ak to robí, bude to robiť už vždy. Ver mi v tomto sa chlapi nemenia. Keď sa to prevalí nasľubuje hory doly ale za pár mesiacov budeš na tom rovnako. Radšej teraz začať odznova. Viem že sa to ľahko povie a je veľa dôvodov prečo to bude ťažké, ale to bude vždy. Ver mi viem o čom hovorím. A presne ako píše natalala, prečo by si ty mala niekam ísť. Nech ide on, keď si neváži čo má!!!!!

juhseverzapad
29. máj 2020

@natalala Super 👍

dendia123
autor
29. máj 2020

@natalala len my bývame u svokrovcov . Mame hore svoje čiastočne

dendia123
autor
29. máj 2020

@janeninka ja som ho ešte v noci budila nech mi to vysvetlí a doteraz nič ziadne vysvetlenie...proste sa nebaví vôbec so mnou

juhseverzapad
29. máj 2020

@dendia123 K svojim rodičom ísť nemôžeš?

dendia123
autor
29. máj 2020

@zuzkalujza ved prave že teraz ta dôvera je už nulová a vždy budem mať podozrenie

dendia123
autor
29. máj 2020

@juhseverzapad žiaľ nie

janeninka
29. máj 2020

@dendia123 a keď mu hovoríš ako sa cíti tak tiež nereaguje?

natalala
29. máj 2020

@dendia123 chapem :( tak to je problem. A nevies ci sa s nou aj stretava alebo si len pisu? Lebo aj to je rozdiel. Ak si len pisu moze to byt v tom ze potrebuje si trosku “pohonit” ego ale realne by ta nepodviedol. V kazdom pripade je to tazke, mne by to velmi ublizilo.

dendia123
autor
29. máj 2020

@natalala nie ona je češka pravdepodobne. Čiže si len píšu. Teda naposledy v januári. Od vtedy nič.. ale či sú aj ďalšie baby neviem ...stačilo mi tento keď som videla

dendia123
autor
29. máj 2020

@janeninka zatiaľ som mu nič nevravela, chcem aby sám mi to vysvetlil

pieskomil
29. máj 2020

Rozvod vnímam ako najkrajnejšie riešenie, keď už ozaj nič nezaberá. Snažiť sa to vykomunikovať, len ja viem, ťažké to je, keď druhá strana nechce resp.nejavi záujem. Pri rozhodovaní veľa závažia aj okolnosti. Určite by sa človek ľahšie rozhodoval aj v prípade, ak nemá deti alebo má kam ísť. Sama som bola v takejto podobnej situácii, je to ťažké.

dendia123
autor
29. máj 2020

@pieskomil ved prave ...je to ťažké...mám ho rada a chcem s ním byť ale toto som nečakala...

luccija
29. máj 2020

@dendia123 ja by som mlčala a hodne dlho, keď chce niečo vysvetliť nech sa páči.Tym, že je to Česka asi ide iba o písanie a flirtovanie mať vzrušenie v živote.Chlapi sú v tomto chudáci.Daj mu po robote dieťa a ty si rob svoje vaňu, knihu, prechádzku.Nedoprosovala by som sa nejakého vysvetlenia

katkati
29. máj 2020

@lenuliatko84 Veľmi mi vadia takéto názory, že stále žena môže za to, že muž sa nezmestí do kože. Je to smutné.

codal
29. máj 2020

@dendia123 je potřeba se připravit na tom že v podstatě žádné jeho vysvětlení tě neuspokojí. Protože ono to asi žádné relevantní vysvětlení nemá. Podle mě ti nejspíš řekne, ze se nudil, byla to jen blbá zabava, co nic neznamená, navíc to bylo dávno, tak o co jde. Možná si bude házet popel na hlavu, jak už to nikdy neudělá. Pravdou je, že v lepším případě si "jen" honil ego psaním s cizími ženami, v tom horším, hledá příležitost k opravdové nevěře. Pravdu se asi nikdy nedozvíš, on ti to rozhodně nepřizná, bude to chtít shodit jen na blbou formu zábavy a ještě možná obviní tebe, že jsi na něj neměla čas a že jsi se mu hrabala v soukromí, protože útok je nejlepší obrana. Osobně si myslím, že hlavně ty si musíš v hlavě srovnat, jestli jsi schopná mu tohle odpustit a za jakých podmínek. Důvěra je narušená, znovu důvěřovat bude opravdu těžké, budeš podezírat, budeš mít tendenci kontrolovat a to tomu vztahu neprospívá a ty se budeš jen trápit. Některé ženy dokážou odpustit, ale řada z nich ti přizná, že ten červíček hlodá a je opravdu náročné v takovém vztahu fungovat. Není to nereálné, ale většinou to chce i odbornou pomoc. Samozřejmě záleží na tom, jak se k tomu on postaví, jestli se bude snažit nebo bude dělat, že o nic nejde, záleží i na tobě, jestli jsi schopná mu to případně nepřipomínat, pokud se rozhodnete to ještě zkusit. Já bych to po svých zkušenostech už nedala, žila jsem roky v takovém vztahu, kde jsem manželovi nemohla věřit a stala se ze mě paranoidní stíhačka a stejně to nakonec špatně dopadlo a já ztratila X let života. Bylo to šílené, nikdy víc. Jako na druhou šanci má asi každý právo, ale ne za každou cenu. Ale zase není rozumné pálit mosty na první dobrou, zvlášť, když v to je dítě. Pokud jsi na mateřské a nemáš kam jít, tak tím spíš bych vyčkala, a ani ne tak na vysvětlení, jako na to, co s tím chce dělat on. Pokud tě miluje a byla to opravdu jen nějaká blbá zábava a honění si ega, tak se chlapec bude smejkat, aby nepřišel o rodinu.

janeninka
29. máj 2020

@dendia123 tak potom ostáva už len čo najefektivnejsie komunikovať, bez urazok. Lebo ak aj nastane najlepší scenár že to ustojite alebo aj horší že nie tak predsa chcete mať aj tak čo najkorektnejsi vzťah. Snáď to vysvetlí ..Ak aj nie tak podľa mňa je dôležité aby vedel ako sa cítiš. Snaž sa upokojiť a príprav si vety kt.mu povies- opäť bez urazok, cez seba. Ja by som napr nevedela ignorovať fakt že nič nevysvetlil. Aj to by som povedala že tomu nerozumiem som neistá, potrebujem to aspoň trosku pochopiť a bez vysvetlenia sa cítim že na vzťahu záleží len mne.

janeninka
29. máj 2020

@janeninka a pod vysvetlením myslím asi tak celkove jeho reakciu na to.

luccija
29. máj 2020

@janeninka veľa chlapov to robí len tak pre zábavu ani to nevedia vysvetliť, že prečo?

retatka
29. máj 2020

@zuzkalujza Tak ! je to povahová črta,títo chlapi sa nemenia a vekom ,stereotypom,rokmi vo vztahu sa to ešte stupňuje .Porozpravat sa ok ,chvíľu dá pauzu a potom bude omnoho lepšie všetko skrývať .Takze tu pomôže to len akceptovať alebo rozchod .
@dendia123