Nemusí sa učiť. Stačí, keď bude pekná

21. feb 2024

Čo si myslieť o matke, ktorá hovorí svojej dcére , že sa nemusí učiť stačí ak bude pekná?

crazy_cat_lady
21. feb 2024

@autorka ja si nic dobre nemyslim, pokial matka vychovava svoju dceru smerom, ze jej staci byt pekna (a zrejme roztiahnut nohy spravnemu chlapovi) a mat v hlave prievan.. ale tak kazdemu podla gusta

viestta
21. feb 2024

Hovori to tvoja mama tebe? Ak nie, tak sa do toho nestaraj.

deti95060810
21. feb 2024

aj chlapi zvyknú hovoriť - keď do pekla tak aspoň na peknom koňovi...😉

diewcatqoo
21. feb 2024

Nie kazdy ma v hlave, niekomu staci pi*a. 🤷‍♀️
Moralne hodnoty asi budu v tomto pripade trochu posunute a matka tiez nebude asi najostrejsia ceruzka v peracniku, ale aj tak sa da zit a mat sa dobre. A asi im to staci, tak...

barbora0308
21. feb 2024

Že zlyhala vo výchove...

8853
21. feb 2024

A aspon je aj pekna?

yelena159
21. feb 2024

Tak si myslí, že najďalej, kam to jej dcéra môže dotiahnuť, je do baru alebo reštaurácie, ako čašníčka.
A ako matka zlyhala vo výchove.

pribinak
21. feb 2024

Počula som to počuť v presne obratnej verzii, dobre sa uč, lebo nie si príliš pekná

Niektorí rodičia sú proste debilni

yelena159
21. feb 2024

@pribinak Čo keď som škaredá a zle sa učím? Viem, môžem to dotiahnuť akurát tak do skladu.

ivangeline
21. feb 2024

Aj vzdelanie, aj krasa su pre mna druhorade... ;D Mudry clovek nemusi mat vs, a cibrit sa v cnostiach je urcite viac.

blancheporte
21. feb 2024

Dcéra bude ďalšia Kollárova.....🤦

moonlight1210
21. feb 2024

Je predstava, zeby dievca oplyvalo aspon nejakymi dalsimi vrodenymi schopnostami?

Uplne cisto krasa nestaci. Aj krasne zeny su podvadzane a vymienane. Dokonca aj muzmi, co nie su majetni. Kde by si jeden myslel, ze je to fakt o laske.

Takze by mala mat do vybavy aspon daku schopnost sa zabezepecit, aby nebola dozivotne zavisla a nutena akurat tak sripat zubami a mlcat.

karolinakr
21. feb 2024

akurat včera to bolo v Krok za krokom - študentky VŠ sa rozpravali - akoby sme my so svojim vzhĺadom niekedy dobre znamky potrebovali...
Niekto vie speňažit vyzor, väčšinou dobre vyzerajuci si vedia v živote uchmatnut vyhody pre seba..
No to zaleži od toho dieťata, ak ma smäd po poznaní, tak sa len s povrchom neuspokoji..bude študovať, či je super krasna a či nie

pribinak
21. feb 2024

@yelena159 nebud smutná, tajntaly sklad má svoje caro 😁😁

katkaseiner
21. feb 2024

Verim ze lepsie vyzerajuce slečny maju vela vyhod....ale nikto nebude večne mladý a krasny 😉

mamina7070
21. feb 2024

moja svokra to hovorievala nasej stvorrocnej dcere

autor
21. feb 2024

@viestta hovorí to matka dcérynej spolužiake, to dievča sa neučí od 4tr ZŠ.len.odpisujw sú, aj písomky. Keď jej nestačia kamarátky tak podpláca, vydiera

hederamonstera
21. feb 2024

Nic, starat sa o seba

viestta
21. feb 2024

Nauc dceru ako sa nenechat vydierat, to je vsetko co mas a mozes spravit

autor
21. feb 2024

@viestta to dievča bola predtým jej najlepšia kamarátka ale vykľula sa z nej manipulátorka. Tajomstvá ktoré jej ako najlepšej kamarátke zverila dcéra teraz použiva proti nej, vydiera ju že predradí o nej nejaké veci, ale dosť si aj vymýšla. Šíri o spolužiakoch polopravdy a nepríjemné klebety. Dcéra je veľmi citlivá duša, často sa rozplače.ona jej ubližuje

viestta
21. feb 2024

Prave preto musi dveru naucit ako sa vysporiadat s takymito ludmi. Kazdy raz takeho stretne, ale musi vediet ako s takymi ludmi zaobchadzat. A neboj sa, casom vsetci budu vediet, co je to dievca zac

vilma7
21. feb 2024

A ako ma dieťa ovplyvniť svoju krásu?
Ako.pri dnešných matkach ma už nič neprekvapi, ked sa na MK ešte aj to pýtajú, ako.maju dieťa obliecť.

liusa82
21. feb 2024

mne zas doma často spomínali naši teda hlavne oco že ty sa len pekne uč, lebo manuálne sa neuživíš nikdy a mali by teda pravdu.Tak som poslúchla😀 a som spokojná😀

julia_romeo
21. feb 2024

@viestta tvoju vetu si napis na papier a nalep na pocitac a telefon. Tiez by si sa nemusela do vsetkeho stale starat, generalizovat, rozkazovat vsetkym a chrlit svoje, casto uplne od veci, rady a nazory, o ktore sa ta vacsinou nikto neprosi..

betulinka1
21. feb 2024

Ma pravdu a ak ma este rodicov, co ju financne zabezpečia a su aj politicky aktivny, tak staci ak bude pekna. 😉😉 jej šikovnosť sa prejavuje uz v tom, ze dokaze manipulovať, takze nejaka vymleta nebude. Ale to nie je tvoja vec. Ty mozes maximalne podporovať tvoju dveru a viest ju podla svojich presvedčení.

viestta
21. feb 2024

@julia_romeo ano, Marosko. Dlho si nebola, chybala som ti?

mamickalisticka
21. feb 2024

Mne mama hovorila práve naopak, načo budeš pekná, keď budeš sprostá..(v kontexte, keď som šomrala, čo sa mi zasa na sebe nepáči 😂)

laurikagab
21. feb 2024

ale realne to je aj pravda🙈 tolko ,krasavic’ vo svete sa ma vyborne…

katkami123
21. feb 2024

Dnes je krásna každá druhá a ktorá nie je, tá si to zaplatí, aby aspoň z časti bola. Takze s tým veľkú dieru do sveta neurobí.

jankasmejka
25. feb 2024

Že dcéra bude taká istá sprostá, ako je jej mamka.