Nevera u mužov - súvis s menom

28. aug 2021

Pozerala som si význam mien, na moje meno to sedí úplne a mám nového priateľa s menom Martin, k tomu menu je vo význame napísané, že býva neverný. Akú máte skúsenosť s nositeľmi tohto mena? Viem, že nie všetci Martinovia budú neverní, ale tak či tu nenájdeme nejaký súvis, že vo väčšine prípadov to tak je. Prípadne napíšte zo srandy mená mužov, o ktorých nevere viete, zaujíma ma to 😄

july0
28. aug 2021

🤦🏼‍♂️

annamalaga
28. aug 2021

Môže sa volať aj Krištof Kolumbus. Ak je raz kurevnik , kurevnikom ostane. Ja poznám dvoch Martinov s 20 ročnými manželstvami.

evkao
28. aug 2021

ak by to malo suvis s menom, tak by vsetky matky davali chlapom take mena, aby boli verni, chapajuci, milujuci a oddani manzelia a synovia 😀
a mena, o ktorych viem: Jozef, Marek, Milos, Peter, Lukas, Michal, Miro, Tomas, David, Milan, Stano,...no pozeram, ze tych M-kovych tam je dost 😁 a stavim sa, ze na kazde jedno meno sa da najst aspon jeden nevernik 😉

taga
28. aug 2021

Pri tvojom mene bol suvis s cim? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

0silvia0
28. aug 2021

Jasne, Martin na bielom koni toho stihne obehat ked ma toho kona🥴

zivotgombicka
28. aug 2021

@0silvia0 😂 😂 😂

moonlight1210
28. aug 2021

Ake je to tvoje, ze na teba sedi, ze si neverna?

kittykat22
28. aug 2021

moj ex sa volal Martin a teda k vernosti sa moc nemal 😅

deti95060810
28. aug 2021

na takú blbosť aj veríš?
pozri meno Boris....

sonnenshein
28. aug 2021

@evkao No neviem, moj David je absolutne oddany a verny typ, rovnako ako bol Stano..
Fakt nemyslim ze to ma suvis s menom 😉

konikkon
28. aug 2021

Pri tvojom mene súvis s inteligenciou nebol uvedený, všakže? Je toto vôbec možné? 😅😅😅

evkao
28. aug 2021

@sonnenshein samozrejme, ani netvrdim nic ine 😉

kakawah
28. aug 2021

Určite je tí hlúposť, ale ja poznam dvoch Martinov a teda nevernici veru boli, alebo ešte sú.

zuzubb007
28. aug 2021

Moje nervy toto su otazky to uz ozaj zeny co nemaju rozum vacsiu kravinu sa pytat a verit tymto debilinam podobne ako horoskopom, vesticiam atd.

zuzubb007
28. aug 2021

@konikkon odpadnem komentar top 😉

kaktus87
28. aug 2021

Potvrdzujem neverneho Martina, Maria, Marka, Petra

lija22
28. aug 2021

mala som nevernika Mira. cize maju spolocne zaciatocne pismeno. nahoda? neverim 😁

mischy00
29. aug 2021

Neverny bude Martin, aj Simon, aj Alfonz.....aj celý kalendar mužských mien....čiže radšej si nehľadaj nikoho 🙆. Fakt netuším, kto na základe mena je štatisticky najmenej neverný 🤨

autor
30. aug 2021

No veď zgustnite si, veď čo sa dá čakať o modrého koníka, len urážky.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz