Neviem či ho milujem

bibibee
10. feb 2023

Ahojte, tak mám otázku teda ale hadam niekto bude poznať odpoveď.Sme spolu 2 roky s priateľom.Bol pozorný, stale nieco nosil kvety atd. To mu samozrejme aj ostalo do dnesneho dna. Ale prisli nejaké hadky, malickosti a pri prvej príležitosti pisal kamaratkam, ze ako bolo dobre s tou a s tou a teraz ja sa chovam tak a on uz zacal porovnávať. Takze to bol taky maly rozchod ktorý oľutoval tak ze dva týždne chodil a plakal ze on to tak nemyslel. Nuz ja som stratila veskeru doveru.Odpustila som a stalo sa nieco podobne. Odpustila som. Od vtedy bol rok asi klud. Ale sa stavali veci co sme sa hadavali casto, ako ze bol vztahovacny, alebo lenivý proste take nie hrozne hadky, vacsinu som robila ja, aj ked nevravim on je zase taky ze uprace aj navari.moju macku nenavidi, vela krát mu bolo zle z chlpov a tak, stacilo ich pár.Uz sa mi aj on nepacil niekedy, ale niekedy hej, neviem co sa so mnou deje. Dva týždne dozadu som odisla a neviem ze ci ho milujem, mam ho rada, ale bojim sa ze ak sa vratim bude to zle zase. Aj ked sme si povedali,ze sa to zmeni.hadky ma unavuju a neviem, ci to zase neolutujem

littlefiona
16. feb 2023

@bibibee s chlapom, ktorý nemá rád zvieratá a je jedno aké to je zviera, by som ja osobne nikdy nebola, i keď ako bolo spomenuté vyššie , to je váš najmenší problém. U mňa to však vypovedá o človeku, ak nemá pozitívny vzťah k zvieratám, nemá ho ani k ľuďom.