Opustil ma

30. dec 2022

Ahoj, potrebujem sa len vykecať, Vašu podporu lebo sa strašne utápam v nešťastí. Opustil ma. Problém bol dlhodobejší. Nikdy som sa necítila ako priorita, vždy to bola jeho partia. Kamaráti, kamarátky. Bol to človek (28), ktorý si ešte potreboval užívať, každý piatok, sviatok, vždy keď pipla správa. Viem to niekde rešpektovať, ale vždy to bolo tak, že to bolo na úkor mňa. My sme spolu nechodili nikde, iba keď s tou partiou. Spýtal sa ma, či mám v piatok čas povedala som jasne, tak či budeme spolu .. potom z toho vyšlo, ale že len cez deň v práci lebo poobede ma kamosov. Spýtal sa ma v pondelok či tento týždeň budeme spolu (random týždeň) tak ja áno v piatok mám čas, tak piatky soboty nie lebo on ma kamošov. Bola som chorá, povedal že príde a “postará” sa o mňa, ale volal ho kamoš tak že mám radšej ostať doma a liečiť sa. Dohodli sme sa na nejaký deň a zrušil to, lebo zabudol že sa dohodol už vtedy s kamosom. To je len zlomok prípadov. Po dohovore začal kamarátov obmedzovať, ale to ja už som sa cítila akoby som musela bojovať a nútiť ho o pozornosť. Vlastne vždy mi to dal aj veľmi pocítiť, že on chcel byt teraz s kamošmi a nie somnou. Už som voči tomu chytila strašnú averziu. Nevedela som sa zbaviť toho pocitu. Mala som úplný stres každý jeden týždeň, či to budem tento piatok ja alebo či mu pípne mobil atd. Citila som sa len ako nejaka možnosť. Teraz sme mali ťažké obdobie, krízu, veľmi som mu pomáhala mal to ťažké, stala som pri ňom vo všetkých sračkach vždy, sám povedal že som bola jedina o ktorú sa vedel oprieť. Dnes som nechcela aby išiel s kamarátmi, cítila som sa zle, nemali sme pekne Vianoce a chcela som byť spolu, nechcela som tuto časť vzťahu vôbec riešiť aspoň do konca roka riešiť. Ale on mi povedal nie idem tam a nezaujímaš ma. Neviem prijať, že preto aby tam mohol ísť sa radšej somnou rozišiel. Už som mu ponúkla aj kompromis že nech ide na hodku dve, nie. Nie, že chce rozchod aby sa nemusel cítiť zle. Strašne mi naubližoval ako za nič nestojím, neviem sa bavit a opíjať. Mali sme dohodnutý Silvester len mi dvaja lebo minuly rok kamosi. Tak mi oznámil, že pôjde tam ked je uz slobodný. Ja neviem prijať, že potom všetkom ma takto podlo opustil kvôli kamarátom. Nebiť mňa nebol by nič, keďže som ho vytiahla aj v práci. Neviem zniesť, že teraz sa baví a kamošmi a ja som na dne.

babajaga
31. dec 2022

on by ta skor ,ci neskor aj tak opustil,nic si pre neho neznamenala...len pokym by k tomu prislo,tak on by si chodil a robil co chce on a ty by si mu robila servis a skakala okolo neho ako blba.... ci za tymto banujes?

marca12
31. dec 2022

Skus si odpustit. Urcite si dobry clovek a chcela si mu dobre. Navzajom ste si boli ucitelmi. Ty si ho mnohym veciam naucila,pomohla si mu,tak to robi kazdy vo vztahu,ze sa snazi byt napomicny. Nic zle si neurobila,mas ciste svedomie. A on ti bude ucitelom po rozchode. Uz vies,co vo vztahu nechces. Nemas sa preco citit zle v tom,ze si mu pomohla a on ta odkopol. On je ten debil,ktory si nevazi,co mal.

77daniela77
31. dec 2022

Vykasli sa na neho,on nie je stvoreny pre zivot v páre,je infantilny,nic pre neho neznamenas,on ma rad len seba.Nikdy by ti nebol oporou.Nie je vylucene ze sa este nedostane do zlej situacie,tak uvidi ako mu kamarati pomozu.....

autor
31. dec 2022

Ďakujem za všetky povzbudivé komentáre, stále dookola si to čítam aby som sa aspoň nejak ukľudnila 💙

brembo
31. dec 2022

autorka uvedom si,že ta nikdy nemiloval. Keby áno,správal by sa inak. A ktorý že kamarát mu pomohol? žiadny,ty si mu pomohla. Nemáš za za čo hambit,nemáš sa prečo obvinovat-jedine ak za to,že si mu to dovolila robit to s tebou. Tak či tak by ta opustil,alebo ty jeho. Vždy si stála po jeho boku a ktorý jeho kamoš to robil? žiadny,ani jeden mu nepomohol. A ani nepomože,to si možeš byt istá. Tak sa prestan obvinovat. On všetko,čo dosiahol,tak len vdaka tebe. Kto mu bude teraz bude pomáhat,posuvat ho vpred? Nikto. A never tomu,že by ho niektorý kamarát prichýlil. To nemyslel ani on vážne. Ved mu ani nepožičali,tak aký kamaráti? Ked su tý jeho kamaráti taký skvelý,nech teraz behá za nimi. Ale ja verím tomu,že sa k tebe ešte priplazí a bude prosíkat,či toto alebo hento. Ja dufam,že už sa nedáš obmekčit.
Nie si zlá,zlý je len on. I ty to vieš,len si to nechceš priznat a obvinuješ seba,za jeho chyby.

simca06022011
31. dec 2022

Moja a on sa ta prosil aby si mu tak veľa obetovala? Nie. Jemu to bolo a je jedno, na prvom mieste si nebola. Hlavu hore, bud rada a osláv to. Pouc sa tiež z toho, že neoplatí sa obetovala a prispôsobovať niekomu kto o teba nestojí a máš sa báť ci si vyberie večer s tebou alebo kamošmi. Nech sa baví a opija. Viditeľné mate iné priority.

simca06022011
31. dec 2022

A hlavne keď sa doplatí pre pomoc ďalšiu, dúfam, že ho pošleš za kamošmi.

aurinia
31. dec 2022

Panu bohu dakuj ze ste sa rozišli. Nejdem sa ani rozpisovať ze čo by bolo keby ste mali deti. Uz si daj pozor a takéto vzory nehladaj. Nelubil ta, prepac.

autor
31. dec 2022

@simca06022011 nie neprosil, ale pomáhala som mu pretože to bolo pre mňa vo vzťahu prirodzene, nemohla som sa pozerať so založenými rukami na muža ktorého Ľúbim ako sa trápi sám. Ale bola som už unavená, vyčerpaná, chodila som domov o 10 po fyzickej práci pre neho a nakoniec mi povedal, že som nemusela. Že kebyže to nerobím tak, si to urobi sám. Hovorila som mu, že sa cítim strašne nedocenená. Máte pravdu, tak ako teraz absolútne nerieši že už niesom pri ňom a zábava sa tak mu to bolo jedno vždy.

brembo
31. dec 2022

neprosil,ale možno i očakával. Kto bol u neho na prvom mieste? Odpoved poznáš,len ju nechceš priznat. Ale to je teraz v podstate jedno,doležité je,či si vieš sama pomoct a či v sebe vieš nájst dovody,prečo za ním nesmutit. Spomen si na to,čo si tu napísala,ked si bola chorá,ako sa zachoval.

karolinakr
1. jan 2023

Ale ty nechapeš 1 vec, ze ta odkopol bolo najlepšie, čo sa ti mohlo stať..Ty sa musis spamätať, inak dopadneš velmi zle.Každy ta bude využívať...Viac do vztahu dávaš, ako berieš a ešte ti je luto rozchodu Maj sa viac rada. No ked si pytal čislo na byvaleho, aby sa ta zbavil - to je take poniženie, že by som mu ten pohar vychrstla do tvare..Neplač!a vzchop sa!! Nerob zo seba rohožku ! Pošli mu ďakovnu sms ..!!🍾🥂🍸🥤

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morgane1975
3. jan 2023

Nechapem naco si s takym chlapom co si ta nevazi a sprava sa k tebe ako k rohozke…ked nema iny program tak si dobra aj ty, kazdy mu je prednejsi a ty si na ktorej kolaji ? 45? Ci 50tej kolaji? Naco sa dobrovolne tyras v takom podivnom ne-vztahu?

majka99999
4. jan 2024

Ak si este tu, napis, ako sa ti za te rok darilo.

nancy666
9. apr 2024

Áno som za! Aj mňa to zaujíma. A hlavne by to bolo motivačne pre ďalšie ktoré sa cítia ako ty tento Silvester a ako ti je dnes ;) baby sme ppci 🙂)