Po rozchode s partnerom som sa vyspala s najlepším kamarátom

maca_123
25. júl 2020

Ahojte som po rozchode mesiac. No a co cert nechcel vyspala som sa s najlepaim priatelom. A teraz mam vycitky ze ak by sme to s ex dali niekedy este dohromady ako mu to povedat a to sme ani neni v kontakte. Je to normalne alebo az moc rozmyslam?😃

osky
25. júl 2020

Prilis to rozoberas...
Ked ste sa rozisli,neries.stalo sa...
To co robis vo volnom case ho uz zaujimat nemusi,rovnako ako teba on...
Ak sa aj nahodou date znova dokopy,povedz pravdu..
Nema ti co vycitat.
Asi si bola pod vplyvom emocii,neviem...
Ale myslim ze tym si skor prisla o najlepsieho priatela.
Pretoze ked ste uz prekrocili tu hranicu "len" priatelstva asi to uz bude tym poznacene...

maca_123
autor
25. júl 2020

@osky ďakujem za nazor. A kamarat je s tym v pohode my sme sa o tom uz rozpravali.

pralinka25
25. júl 2020

co robis po rozchode ti nema dovod vycitat. aj keby ste sa dali znova dokopy

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
26. júl 2020

@maca_123 ty si sa asi nechcela rozvádzať keď iba mesiac po rozmýšľaš, že sa dáte dokopy? Tak toto by bolo asi posledné čo by ma po rozvode napadlo.

damtiporiti
26. júl 2020

Máš v pláne sa mu ísť prosiť, či prečo myslíš, že by ste sa mali k sebe vrátiť.. Nie ste ani v kontakte, ten aj zabudol, ako vyzeráš

0silvia0
26. júl 2020

@vilma7 rozchod, nie rozvod...

0silvia0
26. júl 2020

@maca_123 preco by si mala exfrajerovi vesat vsetky svoje pociny po rozchode? Ked si takato cestna zena a zerie ta svedomie, tak neskac do posteli kade tade, budes mat potom menej starosti😉

h2
26. júl 2020

@maca_123 A je niečo, na základe čoho si myslíš, že sa dáte dohromady? Lebo ste rozídení už mesiac a nie ste v kontakte. To si teraz už nikdy s nikým novým nezačneš, lebo čo ak náhodou sa po rokoch dáte s ex dohromady?

jaskolka
26. júl 2020

Načo to riešiš? Keď ste rozideni, si voľná, môžeš spat, s kým chceš. Aj keby ste sa dali potom náhodou dokopy, absolútne mu do toho, čo si robila počas doby rozchodu, nič nie je.

vilma7
26. júl 2020

Ex priateľovi ozaj verná byť nemusíš 🤪

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
26. júl 2020

@maca_123 tak pokecaj so svojimi kamaratkami... mozno zistis ze si nebudete mat s exom co vycitat 😁

lija22
26. júl 2020

juj keby si vedela co ten stvara vyspis sa aj s dalsim kamosom 🤪 kasli na to

buxus24
27. júl 2020

Podla mna to neries... Boli ste rozideni... A naco mu to hovorit? Len by si si zavarila.... Neries.
Proste v tej chvili sa stalo..

minttea
27. júl 2020

Ja len by som zmenila to slovo “najlepsi” kamarat .. to asi nebude teda 🤦🏻‍♀️