Prečo chlap potrebuje ženskú pozornosť?

20. feb 2024

Baby, aký je vás názor na to keby vás priateľ nemal pred vami žiaden vážny vzťah a ako keby potrebuje pisat iným ženám. Priateľ píše iným na príbehy na Instagrame ohniky,zamilovaných smajlíkov vacsina jeho sledovaní sú ženy. Väčšinou aj napíše pod fotku ( nie zas pod každú) nejaký koment ktorý znamená že je pekná a tak. Väčšinou tie baby odpovedia ( pozná ich z videnia, alebo z internetu no oni mu ani späť nelajkuju fotky niektoré ho ani nesledujú).Viem, že s niektorými písal len tak blbosti ( napr o filmoch, o živote, práca, čo nás čaká ) So mnou si vlastne tiež začal tak, že sme písali blbosti a potom začal mi pisat komentáre pod fotky a pisat na príbehy na Instagrame. Mňa niečo k nemu ťahalo, prišiel mi ako iný ako muži ktorých som dovtedy poznala ( podľa konverzácie). Aj sme sa stretli, ako prvý z nás dvoch chcel on vzťah. Teraz nad tým tak premýšľam, to ako si písal so mnou robil aj s inými, len na som to posunula na vyššiu latku a aj sme sa stretli a neskôr bol vzťah. Počas vzťahu som to neriešila, nevnímala som to. No raz som si pozerala čo sleduje a všimla že vypisuje si. Študujem v inom meste ako bývame čiže nie sme spolu každodenne. Mne príde ako keby nejak nevynikol počas života že ženy si ho nevšímali ( nemal vážny vzťah predo mnou ) a vlastne takto keď komunikuje tak si píšu. Len nechám prečo musí pisat komentáre pod príbehy. Raz mi blbol mobilný telefón a Instagram, mala som podozrenie, že tam niekoho mám na účte. Poslal mi fotku kde boli konverzácie, malo to byt že či som prihlásená. Potom o týždeň sa mi tam zas niečo stalo a poslal foto a on si zmazal tie konverzácie lebo čo si pamätám mena tých dievčat tak tam chýbalo a mal tam mať napr pri ich menách že 1t ( 1 týždeň ) lebo pred týždňom a mal že 3t napríklad a konverzácie s inými ľuďmi ako predtým. 2 zmazal. Túto som si to začala všímať, že on vlastne ako keby potrebuje tu pozornosť. Mám pocit, že ako keby on keď nenapíše im, tak jemu žiadna nenapíše. To on ich sleduje, jeho iba zopár. Ale vždy keď napíše pod fotku, odpíše na komentar smajlíka tie ženy alebo že ďakujem. Nejde o ženy nejaké modelky ani o ženy čo majú tisíce sledujúcich. Aký máte názor na to vy ? Ano, treba mu to povedat čo mi vadí ale chcem sa spýtať, podľa vášho názoru prečo toto robí? Premýšľala som nad tým a neviem na to dôjsť. Máme obaja 23r.

gleep1
20. feb 2024

Ja si nemyslim ze potrebuje pozornosť, lebo on pozornosť nepýta, on ju dáva. A príde mi to tak ze rozhadzuje siete, ze zatiaľ si dobra aj ty ale ved moze byt aj lepšia

tiana080
21. feb 2024

To len pre mňa je veľmi neatraktívne, keď je partner príliš..ehm, iniciatívny na sociálnych sieťach? 😃 Ale to bude možno tým, že mám doma introverta, aj socialnosietoveho (a ja som taká istá) 😁

dadis
21. feb 2024

Ja len poznamku. V 23rokoch je normalne nemat vazny vztah, najprv som myslela, ze pises o nejakom tridsiatnikovi- styridsiatnikovi 😆😆.. takze nie, nie je vobec zakomplexovany, len asi hlada a skusa dalej 🤷‍♀️

nikyball
21. feb 2024

toto su takí celoživostní zufalci. bude to skusat na kazdu.

8853
21. feb 2024

Fuha, si len medzizastavka a stale hlada? Manzel mal 21 ked sme sa dali dokopy a teda taketo potreby nikdy nemal.

marseillefan
21. feb 2024

Každý chlap túži po ženskej pozornosti. Rozdiel je v tom, že odpoveď "ďakujem" na môj infantilný komentár pod fotkou nejakej cudzej ženy nepovažujem za prejav pozornosti 🙂

egonsk
21. feb 2024

Toto obdobie je vcelku vtipne - ked ma chlap IG/FB a je tam nejako viac aktivny, tak je to zle.. ked chlap nema FB/IG, tak je tiez zle a podozrive. 🙂

januska12323
21. feb 2024

Nepotrebuje pozornosť, len hľadá ktorá sa chytí ako ďalšia.

dharmasanata
21. feb 2024

A ty mu dávaš tu pozornosť? Či sa hráš že ťa treba stále dobíjať?

janka_23
21. feb 2024

@tiana080 nie iba pre teba, pre mňa tiež. Nechápem ze si niekto dokáže medzi priateľov pridávať uplne cudzích ludi, zdieľať s nimi svoje súkromie, písať si s nimi, zdoverovat sa im a ešte si o nich myslieť ze su to kamoši 🙂 a najviac neatraktivne je ked chlap fotí dookola sam seba a neustale sleduje počet lajkov a kto všetko videl jeho fotku alebo príbeh 😄

tiana080
21. feb 2024

@janka_23 úplný súhlas. 🤭

janickacrazy
21. feb 2024

No keď ti to vadí, tak sa s ním rozid. Je ešte mladý, nevybureny, lepšie to asi nebude. Nájdi si zrelsieho partnera, 23-rocni chlapci sú ešte také väčšie deti, česť výnimkám.

autor
21. feb 2024

@marseillefan to bol len príklad. Nemusí ísť len o ďakujem. Skôr o to, aby mu bolo odpisané. Mozno aby videla ona že ma záujem, neviem, to sa tu pýtam.. No vy Nepochopili ste ma

autor
21. feb 2024

@gleep1 viem, že až takú pozornosť by nedostal keby ju nedáva. Prečo si myslite že len dávať? ( to by mu predsa nič nedalo, akože žiadne výhody alebo ako to nazvať, žiadne “preco” to robiť) ešte obzvlášť keď on tu pozornosť predtým ani nemal od žien

domkakvet
21. feb 2024

Tak to si uz nasla za neho aj argument ake moze byt na to pozitivne vysvetlenie, tak ze nie a este raz nie,toto nie je ziadny argument a ani vysvetlenie, nepotrebuje ziadnu pozornost, keby mal o teba zaujem, tak by ju nepotreboval, on si hlada inu, ak si to este nepochopila, ale kym dalu zbali postacis aj ty, lepsie ako nic.

miso209
26. máj 2024

joj tak to asi moc o teba nemá záujem veľký keď ma potrebu vypisovať a lajkovať iné ja vždy keď som mal tak som sa venoval jej a nie ďalším to mi príde taký že je nevyzrety este tak keď si ta vybral nech miňa čas na teba nie na druhé