Rozišli sme sa a na druhý deň prišiel s kyticou

kira345
21. mar 2024

Ahojte chcem sa opýtať na nazor. S priateľom sme spolu 3 roky .Prvý rok bol nádherný aspoň s mojej strany proste davala som maximum do vzťahu ale on si to vôbec nevazil len ma cepoval hladal nedokonalosti. Pri tom ma dieťa s pred tým vzťahu a je o dosť starší odo mňa. Ja detičky nemám ale jeho som brala ako svoje aj vždy sa tak chovám. Lenže tým že ma stale cepoval nevazil si tak proste ja som si začala staviat hlavu a začal kolotoč hádok. A tento posledný rok stale niečo .A proste zase sme sa pohadali on jednal v afekte proste sa rozišiel ja som to brala no dobre jedna v afekte aj som mu proste povedala že proste tak to to ďalej nejde proste ako sa chová a on na ďalší deň mi pobalil všetky veci čo som mala u neho a mi ich zaniesol k našim. Počas toho čo som bola v práci .keď som prišla domov q zistila to som nechápala. Co som povedala že to už moc a definitivny koniec. Ale on hneď obden doletel že ho to mrzí a že chybu urobil a skyticu.Poradte čo by ste vy urobili na mojom mieste.

minenkak
21. mar 2024

@kira345 nerobiť absolútne nič, iba jedno, ísť ďalej ,ale bez neho.

cosmic_origin
21. mar 2024

@kira345 Aký je prosím ťa starý? Keď už má deti, tak by mal mať dostatočný vek na to aby dokázal zvládať svoje emócie a dať ich najavo pokojne.

sissy27
21. mar 2024

@kira345 co by som robila? Ignorovala ho, navzdy.

viestta
21. mar 2024

Kyticu hodit do kosa, vratit mu kluce a zit svoj zivot bez neho. Je to manipulator ako vymalovany

ruzovakrava
21. mar 2024

@kira345 v afekte by konal keby ti tie veci spakoval hneď a nie na druhý deň. Trápne a detinské bolo od neho ťahať do toho v podstate ešte aj rodičov. A čo by sme robili my asi závisí od toho prečo ste sa pohádali ale mňa by nebavilo sa nonstop s niekým žrať a dupľom ak spolu nemáme ani deti, vtedy idú veľakrát nervičky na voľnobeh 🤷‍♀️

kira345
autor
21. mar 2024
kira345
autor
21. mar 2024

@sissy27
@cosmic_origin 38 rokov ma a ja 28

mabenn
21. mar 2024

zbav sa ho, nie je psychicky a emocne ten clovek ok, uz prvy rok si mala ukazku vasho potencialu

reanda
21. mar 2024

ani si si s nim nemala zacinat, ked od zaciatku ta len cepoval a hladal chyby.. naco? uz by som sa isto k nemu nevracala.. kyticu daj do vazy, ta za to nemoze 😀

jaond19
21. mar 2024

@kira345 nech si pan kreten zije sam so svojou povahou. Kyticu by som oprela o najblizsí smetiak. Jemu viac sanci nicit ti zivot nedavaj.

kitycat
21. mar 2024

@kira345 uz nic.

Spokojna v tom vztahu si nebola ani ty ani on, len ho nechaj, nech sa na deti sustredi

sofia1
21. mar 2024

@kira345 nevracat sa k nemu...bude sa to opakovat
@kira345

deti95060810
21. mar 2024

poslala by som ho do čerta...
ver mi že ak sa vrátiš, takýchto scén si ešte užiješ - zažila som...

maryetta
21. mar 2024

Potrebujes takeho k zivotu? Podakuj sa ze ti ulahcil veci s balenim este aj kytica ako bonus. Podakuj za spolocny cas aj zato ze ti umozni zit spokojnejsi zivot.

h2
21. mar 2024

@kira345 Otrieskala by som mu tú kyticu o hlavu.

domkakvet
21. mar 2024

@kira345 nevracaj sa uz viac k nemu.

petra92
21. mar 2024

Čo by som spravila? 🤔 Jebla mu s lopatou po hlave nech dospeje, vek na to má 🤷‍♀️a išla by som si svojou cestou, bez neho pochopiteľne.

lenka.25
21. mar 2024

Veď to , že ťa odsťahoval , urobil pre teba to najlepšie , čo len mohol . Neblazni, si mlada baba , našťastie nemáš s ním žiadne záväzky . Vráť mu kľúče od bytu a buď rada , že si sa zbavila psychopata .

petronelag
21. mar 2024

Ja by som sa k nemu nevracala, on sa nezmení (ak by tak na nejaký krátky čas) a pre 28 ročnú sa neoplatí, komplikovať si život s takýmto mužom. V tom veku sa dá nájsť oveľa lepší.

marianarem
21. mar 2024

@kira345 Klasika, zo zaciatku sa hra divadlo, kym zena nie je distatocne priputana a potom sa to rozbali. Bud rada, ze uz teraz, niektori to naplno rozbalia az po dietati, ked uz ma zenu z jeho pohladu uplne istu. Urcite sa nevracaj, jedine ze by zacal chodit na terapiu a vydrzal tam aspon rok, potom by sa dalo uvazovat.

lili1313
21. mar 2024

Tak on si ten prvý rok overoval či mu to cepovanie vydžíš a statočne si vydržala, tak to bolo len horšie a horšie. Teraz skúša či aj toto dáš.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
21. mar 2024

@sheila121 presne

janinah
21. mar 2024

Asi ťa este nevycapoval dostatočne ....

kira345
autor
21. mar 2024

@sheila121 no som sa zaľúbila a vek nikdy nehral rolu. Len to chovanie

bora0123
21. mar 2024

@viestta chudak kytica 😭😭 rodicom by som radsej tie kvietky posunula ako vdaku ze prebrali jej kufre co tam doniesol 😂 ale fakt z chlapa nekuka nic dobrého teda 😅 manipulator/narcis, pripadne oboje

lb1984
21. mar 2024

@kira345 ja neviem ja mam v hlave resp. väčšina mužov v mojom okolí sú veľmi pragmatický a racionálny a ženy naopak tie emotívne.... mne to co urobil pripadá také detinské- kopem všade všimnite si ma a keď dokopem tak si to ešte rozmyslím... Co bude ten chlap robiť keď príde reálny problém napr zdravotný to pôjdeš do prace vrátiš sa a prázdny byt? Ty vieš aký je, poznáš ho, ale za mňa z toho správania jedna skratovo nepremyslene .... takého muža by som nechcela - ak je nejaký problém očakávam ze ho budeme riešiť s partnerom spolu, spolu sa aj dohodneme co ďalej, nie ze sa so mnou rozide a na druhy deň mi aj veci pobali a dokonca zavezie k rodičom a na tretí príde s kvetmi ma odprosit to co je preboha možno tak keď som mala pubertu? 🤦‍♀️

daniela2202
21. mar 2024

@kira345 poslať do prdele

viestta
21. mar 2024

@bora0123 alebo mu podakovat za to, ze pobalil vsetko a aj odviezol. Mohol to vyhadzat aj cez okno
Autorka, to balenie tvojich paksamentov nebolo v afekte, v afekte sa veci defenestruju, nebalia sa, nevozia sa na inu adresu. Nasa suseda tak defenestrovala chlapove handry. Cervene srdieckovane trencle viseli na breze pod oknami este dlho.

magic08
21. mar 2024

@kira345 on bol predtým ženatý? prečo sa rozviedol?