Rozviedol sa kvôli vám ženatý milenec?

13. jan 2022

Rozviedol sa kvôli Vám ženatý milenec? Prípadne opustil niektorú muž kvôli milenke?

laska86
13. jan 2022

Nechaj ho nech ide...aj ked teraz to je velmi tazke..tam kde nieco konci tak este nieco krajsie zacne..urcite si fesna zena..drzim palce..vela sil a stastia

sickynickyobsadene
13. jan 2022

@panelacikova netáraj aj na neveru treba dvoch bezcharakternych ľudí. A písala,že je na seba hrdá,že ho nechala asi zabudla že si vôbec vrzla s ženatým.

panelacikova
13. jan 2022

@sickynickyobsadene netáram. ona bola slobodná žena bez záväzkov. on bol ten ženatý... a hrdá je na to, že ho dokázala opustiť, lebo pochopila, že on sa nikdy nerozvedie, že jej klamal... ak si zatrpknutá, nemusíš viniť všetky ženy sveta len preto, že chlapi za nimi odbiehajú. napokon, v minimálne polovici týchto prípadov je na vine aj manželka (jednoducho každý hľadá inde, ak to neklape dlhodobo "doma")

sickynickyobsadene
13. jan 2022

@panelacikova preto nemáš radšej manžela?

momoqui
13. jan 2022

@nnnuuunnn ma zaujalo to ze si napisala ze ta pol roka miloval a potom zmizol z nicoho nic
Sa mi stalo nieco podobne a myslela som ze som sama 🙂

cajomila
13. jan 2022

Áno, viem o jednom páre...manžel ju dlhšie podvádzal.
Ale kamuflážoval to výletmi do hôr, expedíciami, horskými chatami a výstupmi.
A na druhej strane jej hustil do hlavy, že má schudnúť ( inak bola aj tak chudá) aby bola väčšia sexica.Tak ona poctivo chudla.
Neviem už ako sa to prevalilo, ale on odišiel bývať ku milenke.
Asi aj milenka mala dieťa a on si zobral svoje dve do striedavky ( bývalá vravela, že asi 1 x v živote sa im konečne venuje).
Bývalá manželka to poňala ako zradu a podľa mňa mu už ani druhú šancu dávať nechcela.
A ktohovie, či to bolo prvý krát...on taký nesympatický nafukany pán manager.

deti95060810
13. jan 2022

s funkciou ide aj nevera ... teda väčšinou.

diamond007
13. jan 2022

Držím palce. Kamoška sa práve takto rozvádza. Dve deti
maju (4,7). Muž si našiel milenku, keď na to došla tak to hral najskôr na obe strany kym nemal istotu u novej a teraz už má len partnerku, ktorá má ďalšie tri svoje deti. Chudatka len všetky deti. Čo k tomu dodať, tiež bola v šoku a muža ľúbila. A z ničoho nič, jedna oslava jeho kamaráta jej všetko obrátila časom naruby. Boli spolu 12rokov

janickacrazy
13. jan 2022

No každý prípad môže byť iný. U nás v bývalej práci sekretárka ukoristila pána riaditeľa, všetci si mysleli, že ho to prejde, ale nie, už sú spolu dlho, rozviedol sa kvôli nej, majú aj dieťa spolu, kupuje jej drahé dary stále, nové autá a podobne. Keď ti povedal, že ju miluje, tak to je dosť vážne asi. Možno ho to časom prejde, ale to asi ho už nebudeš chcieť naspäť.

deti95060810
13. jan 2022

@diamond007 chlap ide z blata do kaluže... že milenka má 3 deti... však ho regulérne *ebne....

kikaaa444
13. jan 2022

Ak ti povedal že ju lubi tak asi momentálne s tým teraz neurobíš nic . Ale s najväčšou pravdepodobnosťou to neskôr bude ľutovať keď poblaznenie opadne .

lujza123
13. jan 2022

Z okolia poznám 2 také prípady, v obidvoch muzi vo veku 40 - 50 nakoniec skončili u milenky. V obidvoch najskôr sladké reči ako sa k manželke vrátia - aj to skúšali napraviť ale celé zle, nevera sa nedá len tak prekusnut. Potom sľuby hory, doly ako manželke nechá všetko ale potom obidvaja otočili a veľké ťahanice o majetok.
V obidvoch prípadoch sa ich ženám zrútil svet a chceli ich naspäť, zachrániť vzťah, rodinu ale nedokázali sa cez to preniesť a odpustiť im. Nakoniec ten rozchod bol vzdy obojstranny..

Fakt ako cez kopirak obidva príbehy a pritom išlo o naozaj rozdielne páry - vekom, spoločenským statusom atd

jakoma
14. jan 2022

V muzovej rodine opustil chlap zenu a dve deti (10,13), ked mu otehotnela milenka a vzali sa. Su spolu cez 30 rolov a chlap je jej verny (vynimka potvrdzuje pravidlo)..

vilma7
14. jan 2022

Aj môj ujo opustil manželku po 25 rokoch kvôli milenke, ta mala o 16 rokov menej ako on a už sú spolu asi 20 rokov.

sandra432
14. jan 2022

Neodišiel . Nie je to síce môj prípad, ale poznám ženu, ktorá to so ženatým mužom ťahala 5 rokov...snažila sa , bola stále upravená , navonana , sexy, dávala mu to, čo chcel , no samozrejme sa do neho zaľúbila , bola to láska a verila mu, že aj on ju ľúbi a že sa rozvedie. Vtedy mal 2 malé deti , ženu zlú, čo na všetko nadávala , doma nepopratala, nenavarila , lebo žili vtedy ešte u jej rodičov. Po vyse 4 rokoch sa dozvedela , od jeho deti, že sa presťahovali, že si kúpili svoj byt. Spravila scénu.. On medzitým zistil, že ho manželka podvádza a dal jej to vyzrat. K svojej nevere sa jej nepriznal. Takže zena sa začala snažiť .. a milenka ostavala naďalej milenkou až jej raz rupli nervy a skončila to, vyhodila ho s krikom a plačom lebo bola zúfalá a chcela stále viac , nie len sex a pa.
Odvtedy sa jej neozval a bol koniec veľkej lásky. Veľmi zle to znášala, ešte sa snažila po čase mu ozvať ale nechytal sa už, nemal záujem ..

kammik
14. jan 2022

mám kamarátku ktorú takto opustil muž. Myslela tiež, že je to nejaký úlet len, ale nebol. Ona bola doma s dvojičkami malými a on pracoval, moc spoločných tém nejako nemali, keďže každý mal úplne iný deň. On chcel kľud keď prišiel domov, ona mu ho dala, až nakoniec ju opustil, lebo si našiel nejakú od nich z firmy, s ktorou si mali čo povedať.

autor
14. jan 2022

Ďakujem za názory a skúsenosti baby. Asi to musím celé nejako spracovať a porozmýšľať čo ďalej.

kp7333
14. jan 2022

Ak mas zaujem o zachranu vztahu, skus sa s nim o tom velmi otvorene porozpravat. Co ho viedlo k nevere, co mu vo vasom vztahu chyba ci prekaza. Mozno su to veci, na ktorych sa da pracovat. Mozno pride na to, ze nema zmysel zbrklo rozbijat rodinu kvoli kratkodobemu pobluzneniu. Jeho momentalna zamilovanost po roku/dvoch pominie, ked zacnu spolu zit a riesit kazdodenne problemy, bezne starosti a nie si len uzivat. No potom uz bude neskoro na zachranu vasho vztahu. Co tak skusit vztahovu poradnu?

oliolijanka
14. jan 2022

Bohuzial, tu je naozaj velke riziko, ze pan bude chciet s vami ostat (alebo sa k vam vratit). Takze nech prepise byt na teba, na striedavku nech zabudne a posli ho rychlo do pr.ele, nech sa mlada onho stara.
Potom uz sportku nepodavaj. Je malo pravdepodobne, ze by si prvu cenu vyhrala v zivote dvakrat.

autor
14. jan 2022

@oliolijanka bohužiaľ striedavkou si je kvôli mojej práci viac než istý.. nedalo by sa bohužiaľ fungovať inak... A aj pre dcéru by to bolo najprijatelnejsie

autor
14. jan 2022

@kp7333 tu slečnu poznáme obaja už cca 5 rokov, ja síce len z videnia.. a povedal, že u neho to trvá už pár rokov len ona bola zadaná

autor
14. jan 2022

@kammik nieje to jeho kolegyňa,takže neviem či to súvisí s tým, že by mali takéto spoločné témy. Domov chodí okolo 5-6 večer, do 22 ešte pracuje... Naozaj som sa snažila mu dať priestor kým si zvykne na zmeny v práci a kým sa to ustáli

mamutka
14. jan 2022

Mne je ľúto tej dcéry, ona je v puberte, potrebuje stabilitu, teraz príde rozvod a ešte strojca celého toho pekla povie, že ona bude pendlovat hore dole na striedavke, lebo on povedal. Akoby bola pes a nie dieťa. Mrzí ma co prežívaš, ale pankovi co sa tak osudovo zamiloval by som vytmavila, že čo sa týka dieťaťa, žiadne natahovacky, natlaky, hranie sa na super ocinka. Pekne ticho bude rešpektovať, aby sa to urobilo tak, aby dieťa co najmenej trpelo.

pimpulka
14. jan 2022

Malokedy sa muz rozvedie so ženou a odíde za milenkou. Stane sa, ale menej. Vačšinou to je tak ze k rozvodu dojde preto lebo podvedená manželka sa chce rozviesť. Čiže vysledok ten isty len cesta k nemu je ina

rommie
14. jan 2022

Až teraz som to vlastne prečítala poriadne a pochopila som, že tá manželka si ty. Je mi ľúto, že sa trápiš. Možno by bolo dobré porozprávať sa a porozmýšľať nad tým, čo ho ťahá hľadať šťastie inde. Možno by sa na tom dalo popracovať. Ale najskôr len potrebuje nové vzrušenie v živote a už ho pri tebe neudrží nič. A o pár rokov ani pri tej druhej. Prajem veľa síl a neboj, sama neostaneš, mužov je dosť. Ja som tiež bola tá mladšia za ktorou ušiel, ale on s tou ex nemal nič čo by ich spájalo, on ešte chcel deti, ona už bola na to stará, síce roky predtým ešte mohla mať, ale nechcela. Môj muž chcel klasickú rodinu a s ňou to nemal. Aj mi jej bolo ľúto, aj nám robila napriek, sledovala nás, snažila sa nám to prekaziť. Teraz o 3 roky neskôr má už priateľa a zdá sa, že je šťastná

monka105
14. jan 2022

@panelacikova pardon, áno, poriadok si treba robiť v prvom rade pred vlastným prahom, keby nechcel, nepodvedie, ALE aký charakter má žena, ktorá vie, že dotyčný má rodinu a aj tak sa s ním ťahá? Kde má taká žena chrbtovú kosť? Čo akokoľvek by sa mi páčil zadaný chlap, predsa nebudem sebecká, nerozbijem mu rodinu, nebudem aj ja tým dôvodom, pre ktorý sa bude niekto trápiť a nepripravím deti o otca. Celkovo nerobím druhým to, čo nechcem, aby druhí robili mne. Je to zo strany tej ženy maximálne sebecké, že sa pchá tam, kam nepatrí. Sú tam sympatie? Nech sa najprv rozvedie, prosím. Zakladať nový vzťah na klamstve nikdy nemôže priniesť nič dobré. Aj ja som toho názoru, že nemá byť na čo hrdá. Bola sprostá ako baganča a nemala do takého vzťahu vôbec ísť, nie sa nechať ťahať za nos po tak dlhú dobu a túžobne čakať, kedy si rozbije rodinu a ďalší ľudia budú trpieť, aby ona mohla byť šťastná.

stanulienkat
14. jan 2022

@monka105 ta zena bola slobodna. Moze si trt..kat s kym chce. Chlap ma vediet, ze ma rodinu a zavazky. Nikdy nevies, ake kaleraby tym milenkam tlacia do hlavy. Chlap je zodpovedny za rozpad vztahu.

monka105
14. jan 2022

@stanulienkat Ja sa nepýtam, či si mohla tr*kať s kým chce, ja sa pýtam, kde má žena, ktorá vedome tr*ká so zadaným chrbtovú kosť? Chlap je vinník číslo jeden, to bez debaty, ale pre mňa sú tieto ženy tiež sebecké a neempatické 🐷, ktoré si môžu s tým chlapom ruku podať, ako skvele sa našli. Nič viac ako takého stroskotanca, ktorý je schopný opustiť vlastnú rodinu, si nezaslúžia.

stanulienkat
14. jan 2022

@monka105 ja to neobhajujem, ale riesi sa tu nevera manzela. Takze je jedno aku ma chrbtovu kost. Netudis, co si chlap dokaze vymysliet. Napr s manzelkou su pred rozvodom. S manzelkou uz neziju spolu, alebo ju zataja uplne. Manzelka je harpia...su spolu len kvoli detom atd..atd...