Manžel a milenec

19. sep 2022

Aké vyhovorky si vymýšlate,keď idete za milencom a manzel je doma? Respektíve ked máte tych milencov napr. dvoch,troch aby to manželovi nebolo podozrive..Myslim,ze aj on ma milenku a on vravi, ze ide na pivo... tak som si našla milenca aj ja.. Ako neje problem,ist za milencom keď je manžel u inej lebo vtedy neje doma, ale neviem čo mam mu povedať keď je doma,ze kam idem 😂😂

simik22
19. sep 2022

🤣🤣🤣🤣

ladrona
19. sep 2022

skús povedať pravdu 😉🙂

dskjhfdlkdjhl
19. sep 2022

Povedz mu, ze si ides dat do tela😉

negymama
19. sep 2022

aj ty povedz ze ides na pivo.
A ked mas tych milencov dvoch ci troch, povedz ze ides na tri piva😅

viestta
19. sep 2022

Však povedz, že chodíš robiť charitu

dskjhfdlkdjhl
19. sep 2022

@negymama alebo na kofolu, ked je milujes, nie je co riesit😀

stanulienkat
19. sep 2022

Povedz mu pravdu. Povedz, že ideš za milencom a manžel si bude myslieť, že si robíš z neho prdel.😁

terka224
19. sep 2022

@stanulienkat 😂😂😂😂

liljana
19. sep 2022

Nezabudni na obcerstvenie... 🙂
Zenská mela v posteli milence, kdyz v tom slysí, jak na príjezdové ceste chrastí sterk pod koly manzelova automobilu. Nezpanikarila a rychle vymyslela resení? Postavila chlapa do kouta, rekla mu aby se ani nehnul, namazala ho detským olejem a posypala alabastrovým práskem. Kdyz se manzel podivoval, co to je, povídá mu: „Drahý, to je socha. Stejnou si koupili Sterbovi naproti pres ulici a me se tak líbila, ze jsem si rekla, ze si ji koupíme taky.“ Tím debata skoncila a o sose uz napadlo ani slovo, ani kdyz sli vecer spát. Ale chvilku potom, co manzelka usnula, se manzel zvedl z postele, odesel do kuchyne, nakrájel salám, namazal pecivo máslem, prilozil okurky, rozdelal pivo a odnesl to k sose se slovy. „Tu máte, vemte si. Já tuhle stál u Sterbu dva dny v pozoru jako idiot a nedali mi ani sklenici vody

melanta
19. sep 2022

Keď podvádzať muža, tak poriadne a nie s dvoma či troma. Aspoň 5, na každý pracovný deň jedného. Nech pasujú ku gaťkám s nápisom Monday, Tuesday, ...

tanyan
19. sep 2022

Joga, strečing, kruhový tréning, kardio... Akákoľvek vhodne pomenovaná pohybová aktivita by mala prejsť aj cez detektor... Vysvetliť sa tým dá aj spotenie alebo čerstvé osprchovanie (podľa toho ako je vybavené "fitko"), aj prísun endorfínov...

elenka74
19. sep 2022

Známa bývala na dedine a mužovi tvrdila, že chodí do mesta cvičiť. A cvičila, ale nie vo fitku 😀

viestta
19. sep 2022

@elenka74 no pri dobrej trtkacke spali kopu kalórií. A pri dobrom milencovi aj oveľa príjemnejšie ako metaním zeleza

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
19. sep 2022

Skús mu povedať pravdu možno potom povie aj on tebe. Bože to sú témy

bessie12
19. sep 2022

Nastastie ja si vystacim s jednym chlapom a tym je moj priatel. Nepotrebujem riesit este nejakeho milenca. Vernost asi niekomu nic nehovori. 🙄

stanulienkat
19. sep 2022

@bessie12 to má byť vtipný príspevok.

bessie12
19. sep 2022

@stanulienkat tak ako vtip to nevyslo

stanulienkat
19. sep 2022

@bessie12 to sa niekto nudí, alebo študent nemá úlohy

bessie12
19. sep 2022

@stanulienkat tak potom domace prace su na rade - upratovanie, umyvanie riadu, okien, varenie vecere atd. 😀

martinkatinka
19. sep 2022

Mna by zaujimalo, ze kto vam strazi deti 🙈😁

terina25
19. sep 2022

Ze si ides zaj*bat...

lienka.7
19. sep 2022

Idem na kofolu 😉😂

lienka.7
19. sep 2022

@viestta 😂😂😂👏👏👏👏

hivanik
19. sep 2022

Tak ako ty vieš o jeho milenke, tak ver tomu, že aj on o tvojom milencovi vie...Tak mu kľudne povedz, že ideš na takého istého čapáka ako chodí on

h2
19. sep 2022

Neviem ti odpovedať, lebo si sa pýtala len na situácie, keď mám jedného, dvoch, alebo troch milencov. A čo ostatní, chudáci? S ďalšími sa tu nepočíta?! 🤪

mandzula
19. sep 2022

Ze ides na trampoliny... zaskackat si.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz