Som zamilovaná do iného

14. jan 2022

Ženy.. už rok som zamilovana do iného muža. Na nejaký čas (pár mesiacov som sa mu vyhýbala a nechodila vôbec na miesta kde bola šanca stretnutia) vôbec to neprešlo, nedávno som ho stretla zas a znova to cítim.
Neviem si rady, je to náročné a neviem sa toho zbaviť ..

mabenn
14. jan 2022

co vnimas na nom ako to uzasne, preco sa ti paci a si do neho zamilovana?

sima338
14. jan 2022

môže sa stať, hoci sama som to nezažila, ale to je tým, že ja som veľmi racionálna a nedávam taký veciam ,,priestor" môj bývalý muž mi otvorene povedal, že ho to mrzí, ale zamiloval sa do inej...nejde o to, čo je na niekom také ,,úžasné", iné a neviem aké, ale ak sa stane, tak sa stane...ty sa musíš rozhodnúť, či tomu dáš priestor alebo nie

haley7897
14. jan 2022

Okay, ešte raz a pomaly. "iného" ako kto? Si vo vzťahu? Vydatá...? Vynechala si značnú časť príbehu...

autor
14. jan 2022

@haley7897 vydatá .. nie je to ružové, je medzi nami strašne veľa problémov ktoré sa snažíme riešiť. Ale bola som hlúpa a verila som, že manželstvom sa všetko vyrieši. Ale všetko sa len zhoršilo..

autor
14. jan 2022

@sima338 ja som sa to snažila úplne vytesniť zo života, z princípu že u vydatej ženy toto nemá čo hľadať. Ale ako bojujem, tak bojujem.. nejde to zmazať, ten cit tam stále je, či ho vidim, či nie.

asfodelka
14. jan 2022

A ten druhy vie o Tvojej naklonnosti? On k Tebe ma aky vztah?

autor
14. jan 2022

@mabenn šarm, charizma, empatia, zrelé správanie, zodpovednosť, spôsob akym sa vyjadruje, je taký zdržanlivý a zároveň odvážny. Ťažko popísať.
Vždy som si snažila nahovoriť, že by vztah určite nebol takt ružový ako si myslím a že si všetko len idealizujem. Pripúšťam, že by to možno nebolo okej preto by som netlacila ani na vztah s ním ale zároveň ma neuveriteľne raní ignoracia môjho manžela, presadzovanie svojho, rozdielne priority a nerešpekt voči mojim. A najhoršie na celom je, že medzi nami nie je absolútne žiadna chémia .. funkčnosť. Čisto sex z “nadržanosti” keď to už inak nejde. A vtedy si hovorím, aj keby nešlo o tuto “platonicku” lásku - šťastná nie som a neviem či budem.. vzhľadom na dlhodobú snahu o vyriešenie - sedenia spoločne atp - bez akýchkoľvek zmien

autor
14. jan 2022

@asfodelka rovnaký, ale drží si veľký dištanc kvôli manželstvu. Čo si myslím, že je správne aj napriek tomu, že to boli

autor
14. jan 2022

Musím podotknúť, že toto je takto od začiatku..

asfodelka
14. jan 2022

Ak chces napis mi ip a ja Ti napisem ako takyto vztah skoncil z vlastnej skusenosti 😉

iv007
14. jan 2022

Nekomplikuj si zivot a zabudni na neho,zvlast ak mate aj deti..Budes to lutovat.

autor
14. jan 2022

@iv007 nemáme. Ale na druhu stranu, o com je ten život kde len trpíš a prežívaš z princípu?

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
apolka77
14. jan 2022

Pozri, tak sa rozved ale nenič manželstvo tomu mužovi do ktorého si zaľúbená. Bodka.

autor
14. jan 2022

je slobodný

tt247
14. jan 2022

A ten, do ktorého si zamilovaná, má o teba záujem?

autor
14. jan 2022

@tt247 má. Ale obaja sa zdržujeme akéhokoľvek kontaktu.. ale nie vždy to ide. Stane sa že sa stretneme náhodou

amelie2017
14. jan 2022

Ked nemate deti a s manzelom to nefunguje, tak sa rozvedte.

baboobchod
14. jan 2022

Keď v manželstve nie si šťastná, deti nemáte, dotyčný je slobodný a chce ťa tiež … tak kde je problém? 🧐

iv007
14. jan 2022

Chybaju nam detaily,preco trpis v manzelstve a ako dlho si vydata.Pokial nemate deti a ine zavazky tak cim skor ukonci manzelstvo,az potom sa vrhaj do noveho vztahu.Jedna vec je poblaznenie a zidealizovane predstavy a ine bezny zivot..

maminkadeticiek
14. jan 2022

Chod od toho prec.Niekedy sa taketo veci prihodia ale vzdy je dobre datbod toho ruky prec.Tak sa ti paci,ok,a co?Vykasli sa na to.Je to len iluzia.A keby chce,davno ti to povie.

mabenn
15. jan 2022

ukazuje ti, co ti chyba a chcela by si mat sama, alebo vo svojom zivote...preto to laka, lebo to na nom vidis

ikaros332
15. jan 2022

Som na tom presne tak isto ako ty, len rozdiel je v tom,že my (z manželom) máme 1 ročného syna 😔

linduska86
21. jan 2022

A načo si si ho vzala?