Uvažujem, že si nájdem milenca

18. júl 2021

Baby, rozmýšľali ste už niekedy nad milencom? Môj muž neznáša rodinné aktivity a výlety. Máme 2,5r dieťa. Keď vidím, ako každý chodí spoločne na dovolenky a užívajú si spoločný čas, tak mám chuť sa rozviesť. Chcela by som niekoho, kto si to bude s dieťaťom a so mnou užívať. Ten môj ešte aj návrh na prechádzku za zmrzlinou ofrfle, lebo si chce oddýchnuť, pozrieť dobrý film a je utahany z práce. Argumentuje tým, že robí práce okolo domu a robí to pre nás. To sú jeho výhovorky. Už keď sa niekde vyberieme, tak je nervózny, potom som nervózna aj ja a dieťa to samozrejme vycíti. To sú naše večné hádky. Som stále sama s dieťaťom a keď má on voľno, tak sa mu nikam nechce.
Myslíte, že nájdem niekde na "zoznamke" normálneho chlapa, ktorý by sa dokázal venovať rodinným aktivitám?

mamamasama
18. júl 2021

Idem sa sem hneď pripnúť... už sa neviem dočkať tej diskusie 🤣📌

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
july0
18. júl 2021

😂😂 to je dobrý dôvod ho začať podvádzať

hellwant
18. júl 2021

@hazelgracegus nadpis milenec , ale opisala v prispevku rozvod a najdenie druheho chlapa, ma v tom zmätok😉

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
birika
18. júl 2021

ale ved dobre premysla - doma chlap na robotu a peniaze a mimo "milenec" co sa postara o dieta na vyletoch 🙂 🙂 ach jaaaj

hennyinnsbruck
18. júl 2021

A pockaj ked dieta zacne otcovi rozpravat s kym bolo vonku🤪🤣

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

Ach jaj, toto tu je čím ďalej lepšie 🙄😅 tak co vlastne hladas? Milenca alebo aupair v mužskom rode? Lebo tému nazves milenec a v príspevku napíšeš ze hladas niekoho kto bude tráviť čas rodinnymi aktivitami.

lienka353535
18. júl 2021

Toto nie je cesta.. Zamotas sa a budes nešťastná ešte viac..

casavina
18. júl 2021

😂🤦 dnes to tu je sama perla 😂😂
Autorka zožeň si opatrovateľku / spoločníčku ( ako majú príklad v Rakúsku) a kúpte si robertka... problém vyriešený 👍

hennyinnsbruck
18. júl 2021

@hazelgracegus Vsetko je mozne🙈😅

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

Moja odpoveď na tvoju otázku znie: pochybujem, na zoznamke najskôr nájdeš takého, ktorý sa bude rad venovať iba jednej rodinnej aktivite a prechádzky s dieťaťom to veru nie sú 😉

elizabet173
18. júl 2021

@casavina fakt by mali tie témy založené anonymne zrušiť, čím ďalej väčšie nezmysly.

hellwant
18. júl 2021

@hazelgracegus precitajte si prispevok este raz, to co opisuje nie je milenec, zvacsa opisuje aky je manzel, len 2 veci spomenula v prispevku o inom muzovi, ze chce niekoho kto sa venuje rodinnym aktivitam a na konci, ci na zoznamke najde chlapa co sa bude venovat rodine. Milenec je len nadpis...nikde v prispevku chcem milenca, to co opisuje je doslova druhy chlap po rozvode.😉

janka_23
18. júl 2021

@elizabet173 súhlasím, neviem ci je niečo vo vzduchu ale dnes sa tu čudujem ako opica mladým 😅 to co niektorí dokážu napísať to mi hlava neberie a čím ďalej tým viac som presvedčená ze ľudstvo speje do peknej prdele..

autor
18. júl 2021

😅 som rada, že som vás pobavila. Nuž, ja nemám problém sadnúť do auta s drobcom a ísť na výlet, lenže to nie je taká sranda.
Veď možno niekde je taký chlap, čo mu chýba už len žena a dieťa 🙈😁

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livka283
18. júl 2021

Ehm a napadlo ťa vziať kamošku, rodinného príslušníka? Ja by som sa cítila blbo s niekým cudzím a dieťaťom! Celkovo začiatok konca...A určite všetci na zoznamkach čakajú na zadanú s dieťaťom aby s nimi behali po výletoch ....a odniesli ju oddýchnutú späť k mužovi...🤦 Studená voda a pitný režim sú teraz faaaajn 😅

birika
18. júl 2021

jaaaj, zoznamky su plne takych chlapov 🙂 🙂 🙂 starat sa o cudzie dieta - hlavne ak mas dobre plny ucet

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
18. júl 2021

Ako cisto teoreticky aj ked niekoho najdes…ved to dieta ked bude viac kecat vsetko vykeca manzelovi… co mu na to povies?ze je to bratranec?neviem ja by som neriskovala

janka_23
18. júl 2021

Tak šup šup na zoznamku, napíš svoju požiadavku a uvidíš ci sa niekto chytí 😉
Ale môj osobný názor je, že by som také niečo svojmu manželovi nikdy neurobila. Skôr by som hľadala iné riešenie ako sa poza chrbát stretávať s iným mužom.

hellwant
18. júl 2021

@hazelgracegus ano este uvodna veta, ale nic co chce s milencom nesuvisi, vsak jasne, ze nie vy, ja sa len nad tym pousmievam, ze ta pani asi nevie co znamena vyraz milenec, na chlapa co ma travit cas s rodinou to asi nie je spravny vyraz, kedze to jej chyba🤣🤣

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
18. júl 2021

@hazelgracegus 😂😂😂😂

hennyinnsbruck
18. júl 2021

@hazelgracegus a manzel sa aj potesi🙈

janka_23
18. júl 2021

@hazelgracegus a jej manžel bude nadšený a ešte im na cestu pripraví desiatu 😅