Vážte si svoju dobrú mamu

23. mar 2024

Len som si prišla vyliať srdce zbytočnou témou. Vážte si, ak máte dobrú matku a nie takú, ktorá robí všetko preto aby vás len ponizila, pourazala a videla nestastnych. Už sa to psychicky nedá ustáť. Nedosudzujte ľudí ktorí spáchali samovraždu, lebo nikdy neviete kto im ubližoval a čím si prešli.

zuzanka.zuzu
23. mar 2024

no ak je to tvoje posledné prianie, tak neodsudzujem samovrahov 👍

mabenn
23. mar 2024

jedna stara achetypalna rozpravka hovori o tom, ze silna zena vznika dvoma sposobmi: bud ma zlu mamu, alebo ma dobru mamu len na kratky cas

krtko1313
23. mar 2024

@mabenn jéj, aká pravda. Úplne to sedí.

reanda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. mar 2024

To s tou samovraždou bolo samozrejme myslené všeobecne

kitycat
23. mar 2024

Moja msma je tiez dobra, ale je tak financne negramotna, ze to je na priestrel hlavy

majlo1234
23. mar 2024

@mabenn pekne prislovie, ale vzdy mi je luto zien, ktore nemaju “normalne” mamy a ich podporu. To ich stavia do extremne nevyhodnej startovacej pozicie.

mabenn
23. mar 2024

@majlo1234 som ten pripad tiez...ale ucite by mi lutost ani nepomohla, ani nie je potrebna v ziadnom zmysle...to ako sa k tomu zena postavi je uz o nej...je tam siroky priestor od sebarealizacie a samostatnosti az po spominanu samovrazdu...ono, my tu nie sme ajtak na svete preto, aby sme sa mali nonstop dobre a bolo o nas postarane...ja zas "lutujem" takych ludi, lebo neustale su od niekoho zavisli

liusa82
23. mar 2024

no ja každý deň dakujem nebesám akú mám maminu ale celkovo rodičov.Aj ked oco je trochu podpichovačný ale obidvaja by sa aj rozdali

barborachors
23. mar 2024

Ak nemas dobrú matku, adoptuj si starsiu pani, co nema deti, je osamelá a rada má spoločnosť. Ženy, potrebujme sa viac 🙏

danniiee8
23. mar 2024

Potrebuješ sa vyrozprávať? Čo sa deje? Možno poradíme, pomôžeme, možno máme podobné skúsenosti... Myslím to samozrejme v dobrom..