16-ročný vekový rozdiel medzi partnermi

19. júl 2023

Ahojte aký je Vás názor na 16 ročný rozdiel vo vzťahu? Ja mám 23 manžel 39…

bessie12
19. júl 2023

ak to medzi vami klape, tak preco nie ? U nas je este vacsi vekovy rozdiel a sme spolu uz 2 roky🙂

lucka_ke
19. júl 2023

sestra má o 15 rokov staršieho muža, kým bol do 50ky tak OK, ale teraz už nevládze, ona v plnej sile a on už dôchodca bez síl... ale môže to byť individuálne ak muž športuje a venuje sa svojmu telu, nemusí tak dopadnúť

vanilkovazmrzka
19. júl 2023

Nepytala si sa toto iste pred par tyzdnami?

danielittar
19. júl 2023

Ja mám 27 a manžel 42, všetko klape... nie je to vždy len o vekovom rozdiele

matkahelka
19. júl 2023

mam 40, neviem si predstavit vedla seba 56 rocneho uz skoro deda. tie, co tu pisu ake je to super truper a ze to nie je o veku, tak pisu take, ktore maju vedla seba chrumkaveho 40-45 rocneho chlapa v naj rokoch. nech tu napise 50 rocna, co ma vedla seba uz dochodku, ci je to take super truper.

petamich
19. júl 2023

a ked ti napiseme, ze to je prilis velky rozdiel, tak sa rozvediete? 🤷‍♀️

tl999
19. júl 2023

@lucka_ke presne toto bol prípad mojej starej mame, ona musela postarať o starého otca, ich vzťah po 70 môjho starého otca vyzeralo ako vzťah medzi dcérou a otcom. (18 ročný vekový rozdiel)

majada35
19. júl 2023

@vanilkovazmrzka možno po týždni očakáva inú odpoveď.😆

matkahelka
19. júl 2023

@lucka_ke moja kolegyna sa v 50 kvoli tomu rozviedla, lebo chlap uz doma na dochodku, nerobil nic ine, len jej vyvolaval, kedy uz pride domov a nech sa z prace nikde nezastavuje. s takmer 70 rocnym dedom uz ani do kina, ani k moru, ani nikam.

lucka_ke
19. júl 2023

no sestra má s ním ešte dieťa a v podstate ho vychováva sama, lebo muž sa zavrie a chce mať pokoj a kľud od všetkých a všetkého, čiže aj takto to môže dopadnúť, ale nemusí poznám aj 60nikov čo športujú a vládzu viac ako mladí, to záleží od konkrétneho človeka

majlo1234
19. júl 2023

My mame cez 10 rocny rozdiel, ale je pravda, ze muz je este chrumkavy 40tnik a ja chrumkava 30tnicka😄 tiez sa obavam toho rozdielu vo vyssom veku, ale v case, ked sme sa davali dokopy, som nenasla nikoho v mojom veku, kto by mi imponoval. Sme spolu desat rokov, zatial to klape, mame dieta, je dobry otec, ale to som mala otestovane vopred.

simona20201309
19. júl 2023

Tak toto vôbec nie je o veku. Dnes sme na turistikw stretávali pánov, ktorí mali určite po 70tke... aktívni, veselí. Boli športovci. Okrem turistiky denne bicykluju, a vraj stále lyžujú. Môj byvaly sused nevytiahne päty z domu. Je plesaty, pupok ma ako smädný mních a jeho žena s deťmi chodí všade sama. A to je 35r muž. Ďalšia kamoška ma muža ktorý presedi celý voľný čas pri PC hrách. Poznám kopu mladých chlapov ktorých by niektorí 80tnici preskočili.
Spoliehať sa ze rovesnik bude so mnou po 50tke zdieľať moje koníčky je naivne. Úspešný vzťah absolútne nezávisí od veku. Starať sa a prebalovat môžeš aj rovesnika, ak ho postihne nejaká nehoda alebo choroba.

simona20201309
19. júl 2023

@matkahelka neviem akých máš ty dedov v okolí, ale ja mam v okolí 60rocnych chlapov ktorí sú maximálne vitalni. Je pravda ze nikdy nerobili manuálne a starajú sa o seba celý život. (Sauny, masaze, fitka, dovolenky ...)

kitycat
19. júl 2023

Je to vela, casom sa to ukaze

Ale co uz ked je to manzel?

rebellefleur
19. júl 2023

Ja si myslim, ze teraz je to ok, ale ako tu uz vyssie viacere kocky pisali, vyssi vekovy rozdiel bude zrejme citit ked bude manzel starsi.. moze, ale nemusi.. moja babka bola ziackou mojho deda, podobny vekovy rozdiel..boli spolu cely zivot az do dedovej smrti.

elmivelmi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elmivelmi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elmivelmi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elmivelmi
19. júl 2023

Vela,vela rovesnici sa ti nepacia?

marsmykkok
19. júl 2023

Tak muž 30-40, žena nad 20, to je super, muž skúsenejší, zabezpečený. Len ak prekročí 50tku, bude to horšie. Poznám pár len 10 rokov rozdiel. Spolu 12 rokov. Zo začiatku výlety, chaty. Po 50tke chlap sedí len doma, aj ak má dovolenku 2 týždne nevytrčí ani päty z domu že aspoň na pivo niekde, nie to ešte výlet. A žena mladšia kysne s ním doma a je zatrpknutá.

slavomira236
19. júl 2023

@marsmykkok ale tak zena moze ist aj sama na vylet dovolenku.

luccija
19. júl 2023

@marsmykkok mne čas zdá, že tí chlapi sa viac opúšťajú vo vyššom veku ako ženy.Zena má stále čo robit, čomu sa venovať cvičiť, kamarátky, vnúčatá, deti ...chlap, keď nebol vždy aktívny a extrovert fakt zasadne na gauč a vstane len, keď je hladný🙂
Autorka pre mňa veľký a nechcela by som, ale tebe môže vyhovovať.
@bessie12 uuuuz 2 roky🤪napíš, keď budete 10, 20 r, ale milé ty ho ľúbiš pekne mu vyvaras si šikovná baba prajem Ti to, ale 2 r to je ešte nic

konikmodry111
19. júl 2023

Môj je o 9rokov starší, a poznam aj veľa párov čo majú veľké rozdiely a klape im to ❤️ a to poznam veeelmi veľa starších ľudí a niektorý 75 ročný majú aktívnejší život jak ja 😂 takze absolútne nemusí byt pravidlom že chlap nad 50 či 60 sa začne opúšťať 🙈 keď sa dvaja ľúbia, nie je čo riešiť ❤️

bessie12
19. júl 2023

@luccija no svadba je na plane a deti tiez 🙂 a navyse niektori nevydrzia ani tie 2 roky a rozchadzaju za prkotiny, lebo nevedia robit komrpomisy. Vid temy len tu na MK. 😅

luccija
19. júl 2023

@bessie12 ale veď áno.
@konikmodry111 ja som mala kolegyňu ona má 62 on o 10 r viac povedala, že celý život super, ale po 60 tke chlap zostarol, zlenivel choroby ..a ona ešte bola aktívna 50 tnicka, ktorá chcela s vnúčatami chodiť kade tade a on nie..Ale je to individuálne

nanka3
19. júl 2023

ja odobne by som do takeho vekoveho rozdielu nesla (skusenosti z rodiny)…. ale ak to niekto takto ma, nesudim, je to ich rozhodnutie

konikmodry111
19. júl 2023

@luccija ved to ze je to Individualne, ochoriet môže aj žena a v skoršom veku 🤷‍♀️
Ja som písala len o mojej skúsenosti, lebo 80% ľudí čo poznam majú medzi 50 a 80

janickacrazy
19. júl 2023

@konikmodry111 samozrejme, že je to individuálne, ale vo väčšine prípadov po tej 60-tke to ide s chlapmi dole vodou, česť výnimkám

janka1011
19. júl 2023

No už ste manželia, tak už s tým asi veľa nenarobíš...ale ak sa pýtaš na názor, je to veľmi veľa. Pocítiš to tak o 10-15 rokov.

marsmykkok
19. júl 2023

@konikmodry111 áno sú 70 roční dedovia čo turistikuju niekoľkokrát týždenne a na túre ťa predbehnu ako nič a energie majú na rozdávanie. Ale koľko ich je z celkovo mužov nad 50 alebo 60 rokov? Stotiny percenta?