Ako odhalím mužovu neveru?

8. nov 2020

Zienky , ktoré žiaľ máte tuto skúsenost . Ako ste ju odhalili vy ? Čo ho prezradilo ?

romanapb
8. nov 2020

Ešte xy rokov dozadu bývalý frajer chodil všade s mobilom, aj na wc a do sprchy, menil často heslo, keby si ho chcem náhodne požičať tak mi ho hneď nedal len tak... či si s tými babami len vypisoval alebo aj stretával to už neviem.

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka2808
8. nov 2020

Myslim si, ze to kazda zena citi. Ochladnutie, nezaujem, podrazdenost.

primadona
8. nov 2020

začal všade chodiť s mobilom,bol chladný nevšímal si ma a hlavne všetko čo som spravila bolo zle.zvyšoval na mna hlas

kammik
8. nov 2020

@romanapb toto som si aj ja zažila, keď som chcela len niekomu zavolať z jeho mobilu tak sa správal jak nepríčetný, strašný problém s tým mal, vtedy mi začala blikať kontrolka, že niečo nie je ok

pininka1
8. nov 2020

Podla toho by som nesudila, su taki herci ktori doma robia vsetko ako po starom a pritom to striedaju ako ponozky. Toto co tu spominaju dievcata plati pri chlapoch co su namotani na tie druhe zeny, je ale kopec takych ktori chcu len nezavazni sex.

janeninka
8. nov 2020

To je tazko povedat. Niektorych hryzie svedomie tak si to zehlia kyticami, darcekmi.. ale vacsinou je to len nieco wau a povrchne. Niektori svojim spravamim chcu privolat rozchod - su priam alergicki na partnerku, neprijemni..

kassandra25
8. nov 2020

Este su to neskutocne zvlastnosti s pracou, ked priplatky za vikendy nie su, nema sa tam cez vikendy ako dostat a odrazu sa tam da chodit a to v nedelu pobede do vecera osmej.....len sa mu tam neda zial dovolat...., ked tam ma byt akoze sam v celej budove

ma77
8. nov 2020

Neskore prichody domov stale odchadzanie z domu pod nejakou zamienkou zamysleny chodil s telefonom na wc do sprchy ked niekto volal nezdvihal a ked som sa pytala kto to bol tak nikto alebo omyl citove ochladenie a stale som bola ja ta zla a ja som bola všetkemu na vine a ked som už tušila že sa niečo deje šla som mu do telefonu ked spal a nemal tam ani jednu sms všetko vymazane ale asi to tak malo byt a presne vtedy mu prišla sms samozrejme od nej a bolo všetko jasne

autor
8. nov 2020

@iiika neviem už čo si mám myslieť. Drží sa ma to už asi dva mesiace . Vždy keď som mala nejaké “ podozrenie “ ( podľa môjho muža len paranoju ) tak mi to nejak vysvetlil. Ja som mu uverila a povedalal som si že asi ozaj si len domyslam . Možno mi hrabe z materskej neviem . Sú dni kedy si myslím že v živote by ma neposiveodl potom sú dni kedy si to zas myslím . Je pravda že spava doma ale aj tak . Brával so často mobil so sebou , otáčal si ho predomnou atd .. a som ho na to upozornila či niečo skrýva keď to robi povedal že nie , odvtedy to nerobi . To som uvidela len jeden z viacerých “ signálov “ neviem ozaj či mi už hrabe že sa nudim na materskej sama som a domyslam si . Ale toľko ho už tým psychicky týram že si myslim že ak by to bola pravda tak by tento moj nátlak už nevydržal a povedal by mi to . Či ?

kassandra25
8. nov 2020

Nie. Nepovedal. Zatlkal by este aj keby si ich zastihla v kaviarni na kave.

kassandra25
8. nov 2020

Este mi napis, ako to mate v manzelskych povinnostiach. Len tak pre porovnanie. Kto za kym ako casto

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
8. nov 2020

Nerob mu divadlo, sceny a výsluchy.
Lebo bud je ok a fakt ho odozenieš, alebo sa bude maskovat a dllllho nič nezistiš.
Ukľudni sa, a nenapadne pozoruj.

autor
8. nov 2020

Ja neviem minule som mu napr na tričku našla cudzí vlas samozrejme s “ vysvetlením “ zee kee opravoval u niekoho pracku tak asi zo odtiaľ doniesol “ ... ťažko povedať no

77daniela77
8. nov 2020

Ten mobil mozno preluskat ked zaspi...hmmmm....

autor
8. nov 2020

Ale napr zas ten mobil schováva . Resp aj keď je doma stále ho nosí vo vacku aj keď len lezi na gauči . Možno to robí nevedomky ale nemyslím si

autor
8. nov 2020

@77daniela77 viesco pravdu povediac nemám na to odvahu.. ono pýtam sa tu ako prísť na jeho neveru a zároveň to ani vedieť nechcem ... bludim v tom :(

aneta129
8. nov 2020

Ja poznám jedného, čo svoju ženu podvádza asi 5 rokov a na nato riadny trik 🤣🤣🤣 2 telefóny.... To číslo vlastné nedáva nikomu a s milenkami si píše a volá iba keď je v práci alebo v aute sám... A majú doma 3 auta... Jeho, spoločné a jej... 🤣🤣🤣 Ona zaľúbená po uši, 3 deti... A stále vraj keď príde domu ten mobil vypne, dá do skrinky v aute a dovidenia... Tie jeho milenky vedia, kedy je v práci a kedy je doma... Predtým mu žena na prišla ale mu odpustila,sleduje mu mobil... Nič v ňom nemá... Takže mu verí... Asi jej to vyhovuje... Ma dosť peňazí....môjho ex frajera šéf to je... A takto funguje a jeho zamestnanci o tom vedia, lebo stále sa s nimi dohodne, keď akože idú na služobku dá im o 100 eur viac aby boli ticho 🤣🤣🤣 ma len asi 12 zamestnancoch ale oni sú spokojní aj on... Je to Nemec 🤣🤣🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aneta129
8. nov 2020

Zober mu ho keď spi...

robin30
8. nov 2020

Mobil doma na ticho,zrazu zaheslovany,bol protivny na mna cim viac z orace sa nikdy neponahlal hoc bolo doma cerstve babo. podvadzat sa da aj ked ai myslis ze je v praci a pride domov nacas

kittykat22
8. nov 2020

Presne ako hovori @kassandra25 Boli sme na party a moj ex mi po par vodkach povedal, ze si pise s nejakou babou - ale ze ju NIKDY nevidel. Ale vie, ze byva v dome oproti lebo jej posielal knihu. Ja jemne strihnuta vinom som vysla von, ze nech mi ukaze kde. Prisla som k domu, zazvonila o druhej rano na jej zvoncek 🙈 a povedala "zdrhame, kym nas neuvidi". No mlade tela. A ex na mna - no neuvidi, ona ma okna na druhej strane. Tak som na neho zavrieskala, ci toho postara navigoval az do jej postele 😅 No jasne ze klamal. A vies co, aj po fiasku ktore citas mi tvrdil, ze on ju NIKDY ale NIKDY nestretol. Ten, keby som ich nasla nahych v nasej posteli tak by tvrdil, ze ju nikdy nevidel, a ze sa mi to vsetko len zda.

kiki9871
8. nov 2020

Jeden moj ex schovaval mobil, resp.ukladal si ho dolu displejom pri mne, stisene zvonenie, zmenene heslo a ked som ho nahodou chytila do ruk, tak som videla ako mu je az zle

77daniela77
8. nov 2020

Ja viem,bojis sa co by si urobila keby si zistila v telefone ze ma frajerku/y....tak sa nezranuj.Ja som taka ze som to musela zistit a aj som zistila v jeho mobile ked zaspal....spraval sa presne tak ako tu holky popisuju,skryval sa s mobilom,podrazdeny,utekal z domu.....potom si kupil mobil len na komunikaciu s nou.....ach jaj....

autor
8. nov 2020

@77daniela77 veď toto .. ja to na jednej strane chcem vedieť lebo viem že mi padne kameň zo srdca. Keď ho konečne vedieť budem , nebudem musieť nad tým rozmýšľať , sledovať ho zisťovať , namSlat si atd toto ma ničí najviac .. ale akonahle by som vedela na čom som padol by mi kameň zo srdca lebo takto len bludim ani neviem kde . No na druhej strane to vedieť nechcem lebo mame malé dieťa s predstaviť si koniec nášho vzťahu neviem . Neviem či by som od neho aj napriek nevere dokázala odist a neviem ani čo by som s nim vedela žiť . Celeee zlee . Poviem si že čo oči nevedia srdce neboli ale nedá mi to . Ja to chcem aj nechcem vedieť . Lebo vztah v tomto upodozrievaní tiež neni bohvieco

77daniela77
8. nov 2020

Viem ta pochopit,no tak uz je na tebe ako sa rozhodnes.Mozno si nepise so zenou.....a mozno ano....ak by bol taky zmrd,tak by ta to velmi bolelo,trapilo,to je ako mala smrt,beznadej,na zblaznenie......kiezby ta nepodvadzal......

kassandra25
9. nov 2020

@77daniela77 nooo, lenze zistila v mobile, ked zaspal.... keby sa to dalo, uz velmi davno si nato posvietim. Moj j.bo si mobil tak zamaskoval, ze vobec sa neda odomknut, iba on na heslo a ak mu aj pride nejaka sms, hocico, zmeskany hovor, ma tam clonu a ta uplne vsetko zaclana, nonstop je vidno len clonu a pritom tam moze mat milion sprav volani, neni vidno vobec nic. Jedine, ze by som mu telefon vytrhla z ruky ked ho ma odomknuty s 3 chlapi ho drzali aby ma nesiahol s jeho mobilom. Som si na 100 percent ista, ze uz vyse roka niekoho ma, len to neviem dokazat. Ked su vikendy a som doma, do prace v nedelu sa neodtatari. Ked som v praci a vie, ze by ho uplnou nahodou ozaj nemal kto prist skontrolovat do prace v nedelu, ked maju budovu zamknutu, decka supne svokre a ide "makat do prace".

karolinakr
9. nov 2020

@kassandra25 to tu bola jedna čo muz isiel umyt auto a uz len počula ako odchadza 3x do tyždňa za kamaratom slobodnym mladencom a nikdy nezdvihol telsfon
A ona sa zaprisahavala, že určite ju nepodvádza

karolinakr
9. nov 2020