Ako odhaliť neveru???

8. jan 2021

Pekny vecer zeny, chcela by som sa vas spytat ako ste odhalili partnerovu neveru ak sa tak stalo? Nechcem sa moc rozpisovat, ale napisem to v skratke... s partnerom momentalne spolu nebyvame ma vlastny byt ja byvam v podnajme s mojou spolubyvajucou, kedze on byva na opacnej strane mesta a ja potrebujem dochadzat do prace ktoru mam o 2 ulice dalej. Takze to je dovod preco spolu nebyvame, ak by ste chceli vediet. Sme spolu cez 1,5 roka a samozrejme sme casto spolu. Ale v poslednej dobe kedze ja robim on robi tak moc casu na seba nemame. Ale zacala som mat taky zly pocit. Zacalo to tym ze mi napisalo jedno dievca ktore mal v priateloch uz davnejsie ze ona ho videla s jednou jeho kolegynou sa bozkavat.. samozrejme bolo to uz davnejsie a potom sa mi tak trosku potvrdilo ze si vymyslala, ona to robievala viacerim, ktori mali vztah. No ale to bolo este velmi davno a potom vsetko ok v poriadku..no neviem v poslednej dobe mam pocit ze mi nieco taji a dokonca to prislo az do takeho stadia, ze som bola v jeho byte (mam kluce), ked bol v praci sa pozriet ci tam nahodou nie je s niekym.. neviem ci to je paranoidne ale bolo to v jednej den kedy sme sa mali stretnut cez volno, po asi 2 tyzdnoch, a on mi napisal doobeda ze radsej to odlozme ze si musi nieco v praci vybavit a ze nevie kedy bude doma.. neodpisoval mi ani na spravy tak som tam normalne bola a isla som tam normalne s realnym pocitom ze ho chytim s nejakou .... v posteli.. nic som take nenasla, ale snad chapete moje pocity potrebovala som tam ist a zistit to. No ale nechcem mu hovorit ze som tam bola.. toto sa stalo pred v pondelok. Odvtedy sa stale chova divne aj nadalej a ja uz neviem.. boli sme spolu vcera 2 hodiny a stale je taky odmerany na mna..to ze som bola v byte nevie, lebo by sa hned prezradil.. uz ho poznam.. dakujem vam

autor
8. jan 2021

Chcela som tym iba naznacit ze ci ste mali niektora takyto pocit vnutorny ze viete ze vam klame a ste o tom presvedcene a nakoniec sa to vyplnilo a klamal vam...

ivkazba
8. jan 2021

Nechápem! Prečo nebývate spolu? Aby si nemusela dlhšie cestovať do práce? No ja neviem, bývam v BA, som zvyknutá na hodinové cestovanie autom. Ak by chlap išiel bývať inde, aby nemal prácu ďaleko, tak asi by som premýšľala, že takýto vzťah nie je okej. Podľa mňa nie je normálne, aby manželia žili takto, každý v inom byte, na inom konci mesta. Ale... ak sú si dvaja ľudia súdení a naozaj je tam láska, rešpekt, úcta, tak toto ich nerozdelí. Ale ak tam niečo z toho chýba, tak práve toto môže ukázať, že možno sú spolu dvaja nesprávni ľudia. Ja som klamstvo a neveru nikdy nezažila, držím palce.

sapetka
8. jan 2021

Normalne sa s nim porozpravat. Spytat sa na rovinh ako to vidi s vami. Ci ta uz nelubi lebo mas taky pocit... neviem preco sa zeny neviete rozpravat so svojimi chlapmi.. komunikacia!!! Najdolezitejsia vec vo vztahu. A ak ta miluje a chce by s tebou dalej a ty s nom urcite zacnete spolu byvat! To je tiez dolezite a 1,5 r myslim ze je uz na case.. alp sorry a vy byvate v NY? Ze je problem prejst z jedneho konca mesta do druheho? Sorry ale trapna vyhovorka..

drzaopica
8. jan 2021

Horsie je, ze ste spolu neboli 2 tyzdne to nie je vztah.Tak ci tak asi to speje ku koncu, ked po takom dlhom case ani stretko nestalo za to.A to teraz budete takto byvat roky?ci kedy planujete byvat spolu?

ckocka
8. jan 2021

Čo urobíš ak ju odhalíš?

autor
8. jan 2021

@sapetka no takze zacnem..ja som sa s nim uz o tom bavila, co je vo veci uz davnejsie sme to riesili, len nechcem vyzerat pred nim ako nejaka hysterka kedze sama to nemam rada ked ma niekto upodozrieva a nema dokaz... toto mi robil byvaly priatel, pritom som ho nikdy nepodviedla... moj mi na to povedal ze ma lubi ze chce somnou budovat buducnost a dalsie veci.. lenze ja mam problem mu uverit.. neviem, nic mu nevycitam, nehadame sa vobec, vzdy sme na seba kludny normalny.. ale teraz mam obavy a ak sa seknem ze by to tak nebolo tak zbytocne by sa robil rozruch.. boze ved urcite ma chapete vsak ste zeny

autor
8. jan 2021

@ckocka koniec

autor
8. jan 2021

@drzaopica no myslim si ze 1,5 roka je dost kratka doba... nie je to este ani tolko.. to som mozno o mesiac a pol nadhodila..proste ide iba o to ze som sa tu pytala na pocit... ci ste niektora mali a nakoniec sa to potvrdilo... nie preco spolu nebyvame tam som to vysvetlila

autor
8. jan 2021

@ivkazba pozrite sa, vy ste ina vo vztahu.. my sme sa nastavili takto a doteraz to klapalo uplne normalne.. skor sa vztah zkazi ked sa k sebe partneri nastahuju a hlavne sme sa na tom dohodli obaja, on chcel aby som prisla byvat k nemu aspon vyskusat ale to ze ma ma rad tak sam povedal ze predsa nebudem cestovat cez cele mesto kolkokrat v noci alebo rano o 4 vstavat aby som 4x do tyzdna bola bola na 5:30 v robote.. a to by som sa ani nemala kedy nachystat do prace.. proste je to o kompromise a o pochopeni..kazda mame inu situaciu baby tak prosim pekne som sa opytala

ckocka
8. jan 2021

Myslím, že takéto nastavenie može fungovať vo vyššom veku, ale v mladosti to jednoducho poskytuje príliš mnoho príležitostí "zabudnúť" že partnera niekde mám.

eskop
8. jan 2021

Ale cudne je, ze ta ,,odlozil,, po dvoch tyzdnoch co ste sa nevideli a ked ste sa stretli tak bol odmerany. Ja som sa za svojim pristahovala z Ba a vstavala som zozaciatku do prace o 4-5 rano a o 7mej vecer som chodila domov aby sme byvali spolu,dali si veceru...

dianaana
8. jan 2021

Podla toho, co pises, nemas absolutne ziadny logicky dovod ho z niecoho podozrievat. Raz zostal dlhsie v robote, no a?? Chlapi nie su zvyknuti vsetko do podrobna opisovat. Podla mna sa nad sebou zamysli. Skodis sama sebe. Ak ho chces mat pod kontrolou tak byvajte spolu, alebo mu daj GPS do auta 🤣🙊

sapetka
8. jan 2021

Nemyslim si ze sa vztah skazi ked dvaja ludia zacnu spolu byvat. Skor sa len usetri cas lebo sa hned zisti ci k sebe pasuju. Moj manzel sa ku mne nastahoval po 3-4m vztahu. A mozem povdar ze nic lepsue sme nemohli urobit! Ty alebo on len stracate cas a kludne sa moze stat ze ta coskoro vymeni. Ako vravis volal ta byvat k sebe ty si odmietla asi v tebe nevidi ziadnu perspektivu na vztah. Mozno by si si mala najst niekoho na svojej ulici😁

vilma7
8. jan 2021

Tak ja neviem, o podvádzaní nejdem písať, lebo netuším a keďže spolu nebývate tak je ozaj ťažko dokázať, ale vzhľadom k tomu ako odmerane sa správa, by som asi tiež mala pochybnosti.

Podľa mňa sa ozaj veľmi málo vidíte a to bývate v jednom meste, ani nikdy cez víkend nie ste spolu?

lintu
8. jan 2021

Nemusí ťa podvádzať. Mohol si iba uvedomiť, že ťa nemá až tak rád. Alebo má nejaký iný problém (zdravotný, finančný, ...). Ktovie. Mali by ste sa porozprávať. Tvoj chrobák v hlave nie je ok. Čím viac budeš nad tým rozmýšľať, tým to bude iba horšie.

drzaopica
8. jan 2021

Ale, ak neplanujes zmenit pracu tak to bude takto roky.Taky vztah je o nicom.tak isto by si bola za hysterku, ak by bol sam doma a ty tam prides.podla mna riesis nepoidstatnu vec a to dolezite Ti unika.Rok aj pol je dost dlha doba na spolocne byvanie.Tak ako ty beries vlazne vztah, lebo by si musela skoro vstavat a nestihnes sa vychystat on to berie vlazne so stretavanim.Raz za 2 tyzdne sa vidia ludia, ktori byvaju od seba 200 km

drzaopica
8. jan 2021

A urcite treba dat na pocity podla mna ste sa odcudzili ziadny vztah, sex, spolocne chvile podla mna by bol hlupak, keby si frajerku domov priniesol.Neviem myslim, ze kto je zalubeny chce spat vedla partnera, spolu si uvarit beriete to asi obaja vlazne a caka sa kto si skor najde ineho.Takto zit dalsi rok a potom zistite, ze si nevyhovujete

nina255
8. jan 2021

to čo si písala mi pripomenulo môjho ex... ale my sme spolu bývali... tiež som mala taký pocit že mi nehovorí celkom pravdu, a toto robil často ku koncu ked už niekoho mal, že boli sme na niečom dohodnutí a zrazu to zrušil bez nejakeho rozumneho dôvodu niečo si vymyslel... pamätám si ako som raz bola ešte v práci a vedela som že niekde mal ísť, ale správal sa úplne divne, mala som proste ten pocit že on je určite s nou teraz a nieje tam kde mi tvrdil že je, tiež vtedy neodpisoval mi na spravy... potom som z neho vytiahla že môj pocit ma neklamal... žensku intuiciu neoklameš...

..samozrejme ten tvoj ako správa sa divne z toho čo si napísala, ale nemusí to nič znamenať možno mu len niečo sadlo na nos, ťažko povedať, nemusí ťa hned podvadzať.. treba sa s ním porozprávať možno je za tým nejaký iný problém

thewitch
8. jan 2021

Áno, môj ex keď odchádzal na brigádu do Čiech tak už pár týždňov pred tým som mala nepríjemný neistý pocit, cítila som že sa niečo ide stať a nevedela som čo. Keď som prišla na to čo to je povedala som mu o tom a on ma ubezpecoval že sa to nestane. Celú dobu som bola taká až dokým neprišiel a choval sa ku mne divne a na displeji mobilu mu za svietila správa... Od Frajerka 1...mňa mal dovtedy uloženú menom no potom som bola tam ako Frajerka 2... Nejako sme sa pochytili prišla som na to priznal sa a mne sa aspoň po skoro dvoch mesiacoch uľavilo od toho vnútorného pocitu... 👌 Takže ak sa bojíš a pozoruješ že je iný môže to znamenať to.. Ale strašiť nechcem najlepšie by bolo počkať či sa sám neprekecne alwbo okolie... Môžeš do toho ísť sama len potom budeš ak nič neurobil za žiarlivú fúriu a ver mi že potom to bude horšie

kubkovamama
8. jan 2021

Nemusí ťa hneď podvádzať,aj keď mne by už blikali všetky kontrolky(som 3x rozidena s deťmi a neverila by si čo chlapi dokážu tajiť) No už len fakty,že spolu nežijete a už teraz máš pochybnosti..nikdy sa nebudeš v tom vzťahu cítiť vynikajúco,stále ťa bude prednasledovat myšlienka "čo ak".To,že ideš do jeho bytu si overovať,to už by si si mala sama uvedomiť,že nie je o.k.,nielen z pohľadu narušenia súkromia toho druhého,ale ten pocit pre teba samu,že keby bolo všetko v poriadku ani ťa to nenapadne.Mozno sa rozidete,možno sa vezmete,ale neverím,že budeš pri ňom šťastná.Vztah plný pochybnosti,nevypovedanych obáv,neustálych obsedantnych myšlienok o tom druhom,tak to je utrpenie ako sviňa.Keby som mladá a nemám to čo mám v podobe skúseností(negatívnych) tak by som asi robila to čo ty-snazila sa,pátrala,premýšľala.Ale teraz ako stará korcula už veru nie.Mam radu,ktorá sa nebude páčiť a zrealizovať ju je boľavé a zdĺhavé-ja by som sa rozišla.Este by som dala pred tým rozhovor,no nedávam tomu veľké šance podľa toho ako píšeš,že reaguje na tvoju snahu

autor
8. jan 2021

@dianaana jezis ale ty nechapes ze ked si sniekym rok a pol pomaly tak asi toho cloveka poznas , ako sa chova, aky je a co robi!!!! Asi by som nemala podozrenie a blby pocit uz dlhsiu dobu...

uglybetty1234
8. jan 2021

tiez som na tom ako @kubkovamama , uplne suhlasim. Uprimny rozhovor a zariadis sa. Zenska intuicia neklame!! tiez som mala intuiciu a potvrdila sa mi na 100% a v com dokazu chlapi klamat a ako to je až neuveriteľné! strašný smradi a slabosi!

autor
8. jan 2021

@drzaopica teraz to bolo po 2 tyzdnoch ... je to zle napisane alebo neviem...(?) inak sa stretavame pravidelne ved to pisem hore

autor
8. jan 2021

@drzaopica ved ale my mame sex pravidelne aj sa stretavame ale teraz to bolo po 2 tyzdnoch... vela pracujeme aj on aj ja a on bol na vianoce u rodicov...ja tiez u mojich.. inak sa nikdy nehadame ani nic podobne...

autor
8. jan 2021

@kubkovamama dakujem za nazor👏🏻 Presne toto som potrebovala od niekoho precitat.. praveze my vo vztahu nemame ziadne ine problemy... vzdy sme sa vedeli zabavit porozpravat nikdy sme sa nepohadali za ten cas, viem aky je, poznam ho viac rokov a z toho sme spolu rok a pol.. takze viem aky je a poznam ho mozem povedat lepsie ako jeho rodicia. Boli casy kedy sme spolu boli nonstop preto sme sa bavili aj o tom byvani ale teraz momentalne to nie je dobre riesenie a preto spolu nebyvame. Aj tak by sme sa videli vecer po praci a uz by to bol len nejaky stereotyp, co sme jasne nechceli. A skor sme davali vo vztahu na pocity a na pritomnost... takze ked sme sa v niecom rozhodli hned sa konalo.. ale ked ide o takuto dajme tomu dlhodobu vec tak je to ine..takze z casti nam to aj vyhovovalo stretnut sa cez volno alebo ked sme koncili skor v praci, spolocne vikendy atd.. mozno preto sme sa nehadali ako ostatny ludia vo vztahoch co spolu po 3 mesiacoch byvaju a zakladaju rodinu.. potom to aj tak vyzera

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
8. jan 2021

Autorka,ja ťa úplne chápem a bola som v podobnej situácii s tým bývaním a nikdy som to nezmenila a nikdy som to ani neolutovala. Zdieľam presne s tebou ten istý názor. Spoločné bývanie je totálny zabijak a takto si váš vzťah má šancu uchovať aspoň aké - také čaro za predpokladu,že ten tvoj ešte o teba stojí. A ak sa ten vzťah rozpadne tak, nestal za to a treba to prijať ako fakt. Tvoj argument je absolútne logicky,ale na druhej strane by si možno mala prehodnotiť prístup k partnerovi a neupinat sa neho už len preto,že mu moc neveríš a preto by som ho neriešila,nech si robí čo chce, s kým chce, aj tak to neovplyvnis. Skôr by som ho brala ako kamoša s výhodami a čerpala z toho vzťahu to,čo vyhovuje mne. Už si si to nastavila takto s tým bývaním,tak ho nerieš,nech si žije svoj zivot, stretnite sa keď máte chuť a čas a keď nie,tak nie. Prijmi to ako fakt,len tak sa ti uľaví. Btw...kľúče by som mu odovzdala...nepríde mi to fér chodiť k nemu do bytu kedy sa ti zachce,na to by som ja nemala ani chuť ani odvahu.

autor
8. jan 2021

@uglybetty1234 ano ved prave to je to.. nechcem sa vracat do minulosti ale moj ex mi robil take veci ze ma dobre ze nesiel zabit aky si bol isty ze ho podvadzam a dokonca s jeho bratom co som ho videla asi 2x kedze zil v zahranici ... proste psycho.. ja som taka nikdy nebola ale prave preto nechcem ist na istotu pri tom ked nemam dokaz a usvedcovat ho z nevery a byt hystericka.. len uz tie pocity su moc na mna

cherrystone
8. jan 2021

aj ked to asi nechces citat, ale tvoj problem nie je podla mna v tvojom pocite. uprimne, aby som sa necudovala, ak by sa ohliadal po inej. keby mne chlap povedal, ze sa ku mne neprestahuje po takej dobe kvoli svojmu pohodliu asi by som v takom vztahu tiez nevidela buducnost, a zaradila by som to do skatulky teraz je to fajn, ale ked pride nieco perspektivnejsie, zariadim sa.

frota3
8. jan 2021

Hladas podla mna problemy tam kde nie su, skus sa s nim otvorene porozpravat o svojich pocitoch, obavach.