Dá sa vyrovnať s neverou?

katwenka
31. okt 2022

Milé žienky, potrebujem vaše rady a skúsenosti. S mužom sme sa v máji rozisli, on asi po mesiaci si našiel znamost.Aj popri tom mi stále vyznaval lásku, že to bola chyba, že som pre neho ta pravá. Pravda je, že stále k nemu niečo cítim a chceme si dat druhu šancu.Neviem ale, či sa s tým dokážem vyrovnať tak ako si myslim. Ci nebudem stale podozierava a žiarlivá, a možno mu budem robiť aj vycitky. Viem, že ak chceme začať odznovu, tak to budem musieť hodiť za hlavu, ale je ti nejaká co sa s tým tiež vedela nejako vyrovnať a zabudnúť na to? Ďakujem

doriiis
31. okt 2022

@katwenka ....o akej nevere rozprávaš? Veď ste boli rozideni

klarissa25
31. okt 2022

Keď človeku nerobí problém raz podviest (aj keď vo vašom prípade je to diskutabilné, keď ste boli od seba) podvedie znova...

katwenka
autor
31. okt 2022

@doriiis áno, není to vlastne nevera, ale ta myslienka ze bol s inou, a ci na ňu nebude dakedy myslieť, možno jej písať, to ma nici

melanta
31. okt 2022

A aký bol dôvod rozchodu? Bez ohľadu na to, že si po rozchode niekoho našiel, podstatné je, aký bol dôvod rozchodu a či ten dôvod už navždy pominul a nevráti sa.

letfenixa
31. okt 2022

@doriiis "we were on a break!"

doriiis
31. okt 2022

@katwenka ..to si musíte ujasniť pred tým,než sa dáte znova dokopy

doriiis
31. okt 2022

@letfenixa ...na ,,breaky" neverím.Nuz ale je to tak.Rozisli sa,nemá čo do toho kafrat s kým spaval

janinah
31. okt 2022

Nová známosť nevyhovuje,možno ho odkopla,tak zrazu si ty ta pravá...ak už po mesiaci mal inú,tak na teba zabudol veru rýchlo...takú vec odpustiš,ale nezabudneš nikdy...a stále tam bude to,čo ak....je len na tebe ci to chceš risknut

nyusika
31. okt 2022

@janinah ja si myslím toto isté.

janickacrazy
31. okt 2022

@katwenka a nemal tú druhú ešte predtým, než ste sa rozišli náhodou? Prečo ste sa rozišli? Zrazu zistil, že si tá pravá? Henta ho odkopla? Dobre by som si to overila, ako to ozaj bolo. Lebo byť len nejaká náhrada by som asi nechcela.

stanulienkat
31. okt 2022

To je taký spomienkový optimizmus...spolu neviete fungovať, ale ani bez seba. Myslíš si, že keď vám to doteraz nefungovalo v partnerstve, že sa tým niečo zmení? Ale mladý muž bol šikovný, že do mesiaca si našiel frajerku.

vorkola
31. okt 2022

Ak bola pricina rzchodu jeho nevera,a rozisli ste kvoli tomu, tak uz mu nikdy nebudes verit,Nedavaj mu druhu sancu.Chlapov je dost

nada847
31. okt 2022

tak ty musis vediet, ci by si to vedela prekusnut, ci by si vedela s tym zit, boli ste od seba, takze by som to tak asi neprezivala, zrejme mu niektore veci dosli, ked sa vratil, ze by chcel byt s tebou opat 🙂

jeanne14
31. okt 2022

Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš …. A veru je na tom niečo.

ckocka
31. okt 2022

A pred tebou to bol panic, alebo ťa ďalšie jeho ženy netrápia, iba táto jedna?

syslik81
31. okt 2022

tak strasne ta miluje ze do mesiaca ma novu .. popri nej vypisuje tebe ale sexuje s nou a mozno pise aj dalsej a dalsej .. dovod rozchodu ste zrejme nedoriesili a ani nedoriesite a ak sa ma vratit tak by to nemal mat tak lahke..nech sa snazi sam ziskat doveru .. ak teda dovodom rozchodu si nebola nty a tvoja povaha ... kazdopadne co je raz rozbite bude rozbite navzdy . a musela by to byt inak silna laska aby to vydrzala drzat pokope

marseillefan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adaluc338
4. nov 2022

@katwenka ak ste sa rozisli a muz si potom nasiel niekoho, nenazvala by som to priamo neverou. A hlavne zalezi natom na akej urovni je tato nova znamost. Chapem ze ti zle padlo ze ste sa rozisli a hned si nasiel inu. Mozno tak chcel prave nastvat aby si ziarlila. Skor by ma zaujimalo preco ste sa rozisli. Ci ten problem znova nenastane.

nyusika
4. nov 2022

@adaluc338 no nevera tu možno nebola, ale keď si okamžite po rozchode niekoho našiel...a popritom jej vypisoval, úplne OK to tiež nebude