Erotická hračka pre páry alebo pre muža

17. okt 2022

Prosím o tip na vianočný eroticky darček pre priateľa, bud niečo čisto pre neho alebo niečo pre pary. Za každý tip ďakujem.🤣❤

veronikalubko
17. okt 2022

Spoločenská hra erotická😄 ak máš záujem nejaké mam napíš mi 😄😄😄

natala23
17. okt 2022

@veronikalubko poprosím správu 🙈😁 ak su dobre recenzie 😅

veronikalubko
17. okt 2022

@natala23 máš to mat 🤭😄🤝🏻

autor
17. okt 2022

@veronikalubko môžeš napísať verejné, nech všetky vieme. Ale myslela som skôr nejaké vibrujuce 🤣

veronikalubko
17. okt 2022

Nechcem propagovať predaj ten je tu zakázaný okrem skupín a bazára takže tak 🤭😄😄😄😄 tak vibrujuce pre chlapa to veru neviem 🤣🤣🤣 A ci sa chce o teba deliť s vibrujucou hračkou si najprv zisti 😄😄nech nežiarli 🤭🤣🤣🤣

liloastitch
17. okt 2022

Erotický adventný kalendár 😀. Každý si tam nájde to svoje. Pre páry,pre muža, pre ženu 😀😀😀

ketrint
17. okt 2022

@veronikalubko tiež ma potešia nejaké recenzie, diky moc 😉

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrva
23. okt 2022

my toho mame vela, ale bajciac sa muzovi paci klasicke masturbacne vajicko (masturbation egg). Ziadne tie vychytavky vibrovacie sa mu nepacia. Vraj egg je najviac podobne realite. Je ich vela druhov. A ak pre pary, tak zalezi, co chcere skusat. Moze sa mu pacit sexi oblecko, sexi analny sperk, vibrator na double penetration, alebo mozno nieco s bdsm 🤷‍♀️ Odporucam pre celom fajn prehlad navstivit aliexpress, dat vyhladat sex toy for him or couple a ides. Tam je toho milion. A odkial to potom objednas, je na tebe. Mne sa paci stranka ruzovyslon alebo isexshop. Obe fajne komunikuju a no problem.