Spoločný darček pre mladý pár

ivkazba
25. nov 2020

Ženy (prípadne aj páni), premýšľam nad spoločným vianočným darčekom pre mladý pár (19 a 20 rokov). Bývajú sami v podnájme, všetko čo potrebujú majú, takže do domácnosti asi nič, čakajú bábo, ale baba je ešte iba prvý trimester, takže pre istotu nič v súvislosti s tehotenstvom, keďže wellness a podobné teraz moc nefičí, tak ani nič zážitkové. Napadli ma rovnaké vianočné pyžamá ale okrem toho žiadny iný nápad, úplná tma v rámci mojej kreativity. Tak vopred vďaka za každý tip, pošlem malé modré za odmenu.

makakova
25. nov 2020

Spoločenská hra? 🙂

nini1010
25. nov 2020

Podla mna nejakymi peknymi modernymi postelnymi oblieckami nemozes nikdy nic pokazit ak im ich pekne doladis do interieru spalne.

ivkazba
autor
25. nov 2020

@makakova na toto nie sú žiaľ
@nini1010 tých majú dosť, dostali keď sa sťahovali spolu, čiže nateraz zbytočnosť a hlavne, toto by nebolo niečo, čo by ich asi úprimne potešilo, asi ako žiadneho 20 ročného človeka
Ale dik baby aj tak, posielam modré... 😉

mareka49
25. nov 2020

Ručný mlynček na kavu

090255
25. nov 2020

A koľko max by mal darček stat?

hennyinnsbruck
25. nov 2020

A nosia obaja pyžamá? 😊

Pre veľa ľudí neosobné, možno aj pre teba - ale dám tip klasická nákupná poukážka... Keďže sú mlady možno elektro obchod?
Nákupné centrum?
Maju tetovanie? Poukážka na tetovanie.....

mila23
25. nov 2020

ja by som sa ich skusila spytat...sice neoriginalne,ale mozno povedia co by chceli....

engynka
25. nov 2020

My sme raz s priatelom dostali mily darcek: pekna krabica a tam damsky a pansky zupan, sviecka, flasa vina a vona na vankus. Taky mily partnersky darcek.
ja som raz na svadbu davala rovnake fusakle ponozky cierne a par srdiecok pre oboch plus peniaze - pootm mi pisala nevesta ze ich tie ponozky velmi potesili a ze to bolo originalne.
Tento rok zase svagrovcom dame spolocensku hru a karton vina.
Este ma napada voucher na spolocne fotenie. Mozu to spojit aj s babatkom ked sa narodi pripadne ked bude mat slecna vacsie brusko.

janeninka
25. nov 2020

@ivkazba sice pises ze do domacnosti nie alee zvycajne chvilu trva kym sa zaodeju aj steny. Mozno nejaky obraz v peknom rame - napr taky minimalisticky styl single line drawing je dost in.

nikitkad
25. nov 2020

teraz ficia aj rovnake spodne pradla, take kratasky 🙂 Pozri Moom, Elka

ivkazba
autor
25. nov 2020

@hennyinnsbruck pyžamá nosia a to viem, že by bolo pre nich funny, keby mali rovnaké pyžamá vianočné. Vianočná poukážka je práveže pre mňa neosobná. Ale ďakujem.
@janeninka tak toto by bol pre nich darček, že to by ich nepotešilo ale že vôbec, hoci ja mám veľký zmysel pre takéto veci a zbožňujem nakupovať takéto doplnky. Ďakujem.
@engynka to fotenie vyznie zaujímavo, veľmi dobrý tip, vďaka.
@090255 tak do 50 eur cca ideálne, keďže každý dostane svoje darčeky, ale jeden by mohol byť spoločný.

ivkazba
autor
25. nov 2020

Poslala som každej malé modré, ak by niekto nedostal, reklamujte! 😉

090255
25. nov 2020

@ivkazba no tak potom by som kúpila napr nutribullet teda ak nemajú. Obaja si môžu robiť smoothie alebo krémové polievky a keď budu mat babo môžu v ňom mixovať pre babo, ja som dostala tiež a používam denne..

danajahotkova
25. nov 2020

Vieš čo myslím, že aj nejakými veselými ponožkami, čiapkami by si vôbec nič nepokazila.

ivkazba
autor
25. nov 2020

@090255 nooo, celkom dobrý nápad tiež, dik.

090255
25. nov 2020

@ivkazba ja som ho dostala od muža teda vtedy sme ešte neboli manželia a vybrala som si to sama na jedni Vianoce ale neľutujem fakt používam každý deň

nelca84
25. nov 2020

@ivkazba digitalny fotoramik, pre spolocne fotky a neskor aj babatka 😉

lacibo
25. nov 2020

@ivkazba pekná fotka - veľká na stenu na plátne?..to by bolo super, alebo poukaz na profesionálne fotenie (využijú, keď budú chcieť tehu fotky aj potom s bábatkom..
do kuchyne - pre nás top svadobný dar bola kuchta!..to využívam už 20 rokov v kuchyni.. to skrátka musí byť..alebo kvalitná panvica (na palacinky? nech majú život sladký..)

lacibo
25. nov 2020

a ten spomínaný kartón vína tiež nie je zlý nápad😉..možno celú edíciu (verše z Maríny?..- majú aj v Lidli..)

ninusa221
26. nov 2020

My sme tak isto strošku sice straší a bez bábätka a mne by sa páčilo keby mi svokrička kupi zo stránky dnesmilujem puzzle ktore si možme dat do obývačky ( fotka nas dvoch) a k tomu dake náramky 😅

ninusa221
26. nov 2020

@ninusa221 a keby mi kupi daco do domácnosti a obliečky tak by ma trafil slak to skor ocenia starší ale mladší to maju na haku čo mu rodič da v tom spi neriesi ci to ma dako krasne zladené 😂

gabu_lienka
26. nov 2020

@ivkazba nas by potesila dobra kavicka (tej nikdy nie je dost) ak teda maju kavovar, alebo fotoobraz, pripadne poukazka na fotoknihu, fotokalendar.. mam rada fotky a spomienky 😊

jana_eyre_2
26. nov 2020

Ja mám dvoch dospelých synovcov a jednu dospelú neter všetci majú partnerov, bohužiaľ originálna moc neviem byť a tak im dávam.vsetkym poukážku do ikea, aspoň to pekne zabalím.. ja neviem dobre veci vyberat, akonáhle je okolo mňa Viac veci strácam sa 😅

ninusa221
26. nov 2020

Alebo poukaz na welness nak si užijú kym je bábo v brušku🙂 ved sa mi zda že už sa da tu isť

matejko312
24. dec 2020

Taktiež som hľadal nejaký darček pre priateľku a rozhodol som sa podporiť nejakých našich slovenských "podnikateľov" toto je napríklad link na stránku 16 ročného chlapca... Ktorý sa snaží presadiť ale kôli korone sa mu veľmi nedarí...

https://coupleob.myshopify.com/collections/all?...